midiaudio logo
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 11, 2005 06:25PM

o koks ten blokelis jungiasi? Ar ten swarbu tika w, ar turi but specialus tam skirtas, beje koks tas laidas ten turi but? ar toks kaip gitarai?
Re: -=kubas\procesorius=-
jumbas (IP Logged)
March 11, 2005 09:25PM

zodziu taip:
pas tokius kaip DOD pedaliukas kol nebuna ikishti INPUT ar OUTPUT kishtukai tol jis neveikia, cia taupymo sumetimais kad kai baigi grot ir ishtrauki gitaros laida - nesieikvotu batarke. Tiesa batarke ash tik viena karta prie jo buvau pajunges, Nauja batarke susiurbe per nepilna pusvalandi tai tikrai nepatariu jos ten kishti, geriau nusipirk eilini maitblokiuka 9-12 voltu kuriu laida dazniausiai buna su keliais atshakotais kishtukais. Tokiu blokeliu pilna.
Na o kaip valdyt manau suprasi:) tik trys rankeneles. Viena reguliuoja santyki tarp shvaraus ir fuzuoto garso, kita garso ashtruma, o trecioji fuzuotuma. Tik neperlenk lazdos su treciaja rankenele nes jai uzhtenka vos keliu padalu ir jau gerai drozia.
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 11, 2005 09:44PM

o koks laidas kisasi? ar tokspat kaip ir nuo gitaros iki kubo? aciu tau uz paaiskinimus. labai laukiu sekmadienio kad galeciau grot nomalei.
Re: -=kubas\procesorius=-
jumbas (IP Logged)
March 11, 2005 09:53PM

nu taip, visur standartas. "Jack to jack" vadinasi.
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 11, 2005 09:56PM

tai ok.
Re: -=kubas\procesorius=-
jumbas (IP Logged)
March 12, 2005 09:38PM

parduota:)
Priesh pora valandu padaviau Pauliui i rankas.
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 12, 2005 09:41PM

Tai uz kiek pardawei? tai dabar jis koncertuoja, jo? as jau zadejau jam rasyt sms ar nupirko... tai ok ryt turesiu pedala :)
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 15, 2005 06:47PM

Labas jubai aciu uz pedala, ar ten pats grojei kur yra imesti i ta puslapi kur parduodi pedala simple`ai? jei taip tai jei gali parasyk tu dainu pawadinimus kurias ten grojei... prasau...
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 15, 2005 06:48PM

wood Parašė:
-------------------------------------------------------
> Labas jumbai aciu uz pedala, ar ten pats grojei kur
> yra imesti i ta puslapi kur parduodi pedala
> simple`ai? jei taip tai jei gali parasyk tu dainu
> pawadinimus kurias ten grojei... prasau...


Re: -=kubas\procesorius=-
jumbas (IP Logged)
March 15, 2005 07:56PM

prashom. :) jo pats.

semplas 1. rammstein - ?, system of a down - suggar, imprivizacija, HIM - soul on fire. system of a down - aeriels, kazhkoks mano solo

semplas 2. gamma ray intro ir mano kazhkokia improvizacija trumpa

semplas 3. stratovarius - stratosphere, yngwie malmsteen kazhkokie dalykeliai mokomieji. yngwie malmsteen - blue.
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 15, 2005 08:16PM

Geras turesiu ka mokintis, aciu tau :)
Re: -=kubas\procesorius=-
Zygas (IP Logged)
March 15, 2005 08:39PM

Jezus, autike paduok vairuotojui, pitaka numesk jau achujenai-achujenai kartu taip darem su pedalais, esu netgi bulviu maisa bicui gimtadienio proga siuntes, tik reik susitart, kada atvaziuos ir kada pasiimt... :))) O del bapkiu tai tegul duoda metallisto garbes zody ir kadanors acius pvz. pashtu... :D
Re: -=kubas\procesorius=-
Zygas (IP Logged)
March 15, 2005 08:41PM

Oi, kolegos, biski atrodo pavelavau su savo patarimu... :"))
Re: -=kubas\procesorius=-
jumbas (IP Logged)
March 16, 2005 11:20AM

wood: tai ar patenkintas, ar gerai skamba?:) manau turetu but ok, siaip jis daugiau turetu kainuot nei pardaviau, bet man is jo jokios naudos nebuvo
Re: -=kubas\procesorius=-
Rimas (IP Logged)
March 16, 2005 11:45AM

To jumbas:

citata: "Tik neperlenk lazdos su treciaja rankenele nes jai uzhtenka vos keliu padalu ir jau gerai drozia".

Aš groju su tokiu pat pedalu ir ta trečioji rankenėlė visuomet būna atsukta iki galo. Sunkiai įsivaizduoju grojantį save su mažiau atsukta rankenėle. Norisi, kad ji dar daugiau pasisuktų:)
Kame čia reikalas ar kas mano toks muzikinis skonis? kai rankenėlė atsukta ne iki galo labai kenčia susteinas, tas manęs jau netenkina.
Tai čia tik tarp kitko, peadlas tikrai geras.
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 16, 2005 07:48PM

jo esu patenkintas, dabar reikia kubo :) turbut as jau grei wisus uzknisiu su sawo pirkimais :) iki kokiu 200lt kubo jieskau... Jumbai, jei gali parasyk dar kokiu grupiu kurios gerai waro su gitarom :) as su gitara groju 7 menuo :) is pradziu grojau su tokia ruskine gitara, po to nusipirkau gera akustine peavey, ira galiausiai dabar turiu sena bet vis dar gerai grojancia jolana galaxis su kuria tikiuos ka nors pramokt tokio sunkaus... pvz.: joe satriani, steve vai ar dar ka nors panasaus... ai eikim prie reikalo :) tai wa norejau paprasyt tawes jumbai gal gali parasyt keleta atlikeju ar dainu pavadinimu is sawo repertuaro, nes pats nieko gero neberandu ka grot, o norisi ne wietoj sedet bet i prieki waryt! beje acius uz wakarykstes dainas jau beweik wisas ismokau geras! tik neikertu "stratovarius - stratosphere" dar miklumo pirstams truksta :( tai tiek. jauciu nusi bodo skaityt ane?
Re: -=kubas\procesorius=-
paulius (IP Logged)
March 16, 2005 11:30PM

susirask tokia grupe STONE ROSES ir ju albuma SECOND COMING. ir varyk.. beje, visiems siulau paklausyt, kas ant britpopo varot, kad atseit tie nieks nemoka grot ;) oxujienai. beveik ledzepai
Re: -=kubas\procesorius=-
jumbas (IP Logged)
March 17, 2005 08:46PM

na mano "mokykla" buvo IRON MAIDEN:) ir supratimas apie dvieju gitaru susigrojima susiformavo
Sorry, only registered users may post in this forum.