midiaudio logo

--===Perku kuba===--

wood (IP Logged)
March 19, 2005 07:59AM

Sweiki zmones norecia ras koki nebrangu iki 200lt. kuba, jei kas turit siulikik adresu mrimeika@yahoo.com aciu.
Re: --===Perku kuba===--
jumbas (IP Logged)
March 19, 2005 11:24AM

jei turi kolonele, galiu parduot gitarine galva:) ~50w
Re: --===Perku kuba===--
mantux-m (IP Logged)
March 19, 2005 12:04PM

jumbai, o nebeparduodi jau galva+kabinetas? Ir beje kokia kabineto vatūra?
Re: --===Perku kuba===--
jumbas (IP Logged)
March 20, 2005 10:14AM

parduociau ir visa galva su kabinetu. bet matai ash vis pamastantis zmogus ir galvoju kad nu tas lempinis headas nieko ypatingas todel ir nedaug kainuoja. bet siaip kabinetas su "celestionais" (tik blemba, sorry vis nueinu i studija ir pamirshtu pasiziuret koks modelis).... siaip 2x65 w
Re: --===Perku kuba===--
Algimantas (IP Logged)
March 20, 2005 12:41PM

Kiek noretum uz galva? ir kur veiksmas?
Re: --===Perku kuba===--
wood (IP Logged)
March 20, 2005 01:55PM

jumbas is kauno
Re: --===Perku kuba===--
jumbas (IP Logged)
March 20, 2005 03:12PM

jo esu is kauno ir uz galva noreciau apie 250:) heado viduriai yra firmos "tamsta" visiskai pilnai lempinio gitarinio stiprintuvo. Yra siokstoks overdrive kanalas, bright, lead boost, preamp output, footswitch funkcijos. Seniau kaip ir norejau parduot visa ta daikta su kabinetu (ant ratuku, su dviem celestion garsiakalbiai po ~65w) uzh ~600 lt. Bet nezinau, siaip del celestion kabineto biski gaila, tai manau tik headas parduosiu, nebent kas labai susizaves ir pasiulys uz celestionus:)
Re: --===Perku kuba===--
Algimantas (IP Logged)
March 21, 2005 08:48AM

Po derybu paimciau galva, bet dabar mano opelis uzsilenkes, iki Kauno man tolokai. Parasyk savo koordinates i privata, kai galesiu, sukontaktuosiu, jei dar nebus parduota
Re: --===Perku kuba===--
jumbas (IP Logged)
March 21, 2005 12:31PM

Algimantai. na manau palaikysiu jei susidomejai.
giedriux@bamba.lt

visa kita info (telefonas:) ) www.linfeng.tai.lt -> Giedrius
Re: --===Perku kuba===--
Algimantas (IP Logged)
March 21, 2005 04:15PM

OK
Re: --===Perku kuba===--
Edvardas (IP Logged)
March 21, 2005 06:02PM

Sveix Wood. Ar dar nepardavei gitaros tos uz 100lt? Jei ne, tai kas ten per gitara, koks stovis, kas gamintojas, kokiu metu?
Re: --===Perku kuba===--
wood (IP Logged)
March 21, 2005 07:20PM

ne dabar jo restouruojama: nusweista seni dazai nuo grifo, bus dedamos naujos stygos bus tiesinamas grifas daroma dvieju spalvu gitaros korpusas ir lakuojamas grifas... tada uz ja prasysiu 130lt. siaip ten pradedanciam tai pats tas. Akustoelektrine "jolana special" per google susirask foto, bet jei nori galiu atsiust kaip atrode anksciau...
Re: --===Perku kuba===--
Edvardas (IP Logged)
March 22, 2005 11:42AM

Aisq. Zodziu padarom taip. Dar nezinau is krio miesto esi. Jei is Vln, tai galeciau atvaziuot pasiziuret kokioj ji kondicijoj, tada spresciau ar imti. Jei gali parasyk savo koordinates, mano nr 860224688, email edvardas911@yahoo.co.uk
Galeciau imti ir nerestauruota, beje tau apsimoketu paciam labiau, nei stygu reiktu deti, nei darbo idetum, ir parduotum nezymiai pigiau. As ja pats atsirestauruociau (zinoma jei verta prasideti, tai galesiu nuspresti tik pats pamates ja). Laukiu atsakymo... :)
Re: --===Perku kuba===--
Edvardas (IP Logged)
March 22, 2005 12:10PM

Wood, paieskojau forumuose tavo dislokacijos vieta, pasitodo Telsiaaa... Man toloka, taigi, turbut neiseis pamatyti tavo gitarikes :(
Re: --===Perku kuba===--
wood (IP Logged)
March 23, 2005 05:56PM

zinau kelione brangiau atsietu :)
Padekit
Romas (IP Logged)
March 30, 2005 10:53AM

Turiu elektrine gitara bet grifas labai sudinas stygos aukstai ir panasiai. Kur ir uz kiek galima butu nusipirkti nauja grifa.?
Sorry, only registered users may post in this forum.