midiaudio logo

Ar turi midiaudio?

jumbas (IP Logged)
May 05, 2005 12:40AM

Labadiena.
Reiktu betkokiu labai pigiu nuemeju bosinei gitarai. Ar yra? Kokios kainos?:)
Re: Ar turi midiaudio?
vidman (IP Logged)
May 05, 2005 07:27AM

Paimi gelzgali...apvynioji ji tirstai plonu laidu...is apacios pridedi magneta...na pigesnio varianto nezinau...
Re: Ar turi midiaudio?
inferno (IP Logged)
May 05, 2005 07:10PM

nu nusiperki pigiausius nuemejus ir kas ish to nu nebent vestuvese dzendobristine muzika groti:))) kadangi esam civilizuotam krashte ir rinkos ekonomika todel pigus daiktai nebuna geri:)
geriau sumoket daugiau bet kad gerai skambetu:) ir ishvis jei jau taupai pinigus tai tada viska pigiausia pirk nes jei stygos bus pachios brangiausios o nuemejai pigus tai gros taip pat kaip su pigioms stygom ir pigiais nuemejais :))) visas sistema dirba taip kaip pati silpniausia grandis:)
Re: Ar turi midiaudio?
Dr.CooliZ (IP Logged)
May 05, 2005 08:57PM

to inferno: zmogus rasho kad jam reikia BETKOKIU labai pigiu nuemeju, taigi galima suprast kad i kokybe didelis demesys nebus kreipiamas, taigi kam cia pamokslaut?
Re: Ar turi midiaudio?
jumbas (IP Logged)
May 05, 2005 09:45PM

ka cia paistot:))) baisu klausyt
ash pasakiau kad man reikia bosinei gitarai pigiu nuemeju, o ne samavalu kokiu. ir nereikia fender signaturiniu... steve harris. Nes turiu jolana bosa kuriam buvo ishluptas nuemejas ir dabar tuscia skyle. O boso man tik demo irasham namie reikia.
Re: Ar turi midiaudio?
Rami (IP Logged)
May 06, 2005 12:32AM

Ne i tema, bet - gal tau reikia visos bosines gitaros?
Re: Ar turi midiaudio?
jumbas (IP Logged)
May 06, 2005 09:10AM

dekui ne:) as nebosistas, ash turiu bosa man tik nuemejo truksta ir man uzhteks to boso savo reikmems - demo irashuose pats sau bosu igroju:)
Re: Ar turi midiaudio?
stratlt (IP Logged)
May 06, 2005 08:50PM

For Jumbas:

Dabar nieko. Paieshkosim, bet....Vilnieciu tiekejai visi brangininkai...Paknisim savo tiekejus kita savaite.

Robertas
Re: Ar turi midiaudio?
jumbas (IP Logged)
May 06, 2005 10:42PM

supratau, aciu:)
Sorry, only registered users may post in this forum.