midiaudio logo

Midiaudio

Thender (IP Logged)
May 17, 2005 08:43PM

Uz kiek galima pigiausiai nupirkt elektrine gitara midiaudio salone? Ir dar klausimelis jei as gyvenu ne kaune ar yra kokiu galimybiu ta gitara uzsakyt, ir kiek kainuotu. P.s. as Is telsiu, apie gitara nelabai ka ismanau, patarkit.
Re: Midiaudio
stratlt (IP Logged)
May 17, 2005 11:54PM

Sveiki,

Pigiausia elektrine gitara pas mus 300Lt, Encore KC3. Stebuklu nera, kiek kainuoja tiek ir skamba. Shiaip jos gana tvarkingos. Squier By fender stratocaster 560Lt. Sumoketi galima pervedimu i musu saskaita, o pristatyti galime kurjeriu tarnyba Bizpak. Galite man skambinti numeriu 8-686-38863

Robertas
Midiaudio
Re: Midiaudio
Thender (IP Logged)
May 18, 2005 08:20AM

O gal galit nuotrauka idet kaip ta gitara atrodo uz 300lt? ar papildomai daug reikia moket kad pristatytu i namus? kiek mazdaug?
Re: Midiaudio
Thender (IP Logged)
May 18, 2005 05:23PM

Kokios spalvos ta gitara, ar vilniuj yra uz tokia ar pazasia kaina gitaru, jei yra tai kur?
Re: Midiaudio
Thender (IP Logged)
May 18, 2005 09:01PM

Beje kiek kainuoja el gitarai paprasciausiais stovas?
Re: Midiaudio
stratlt (IP Logged)
May 19, 2005 06:31PM

Stovas normalus - 50Lt. Vilniuje tokiu lyg nera, shia firma apskritai mes importuojame. Linkas

http://www.jhs.co.uk/encoreelectric.html

modelis KC3T Black. Moketi nereikes, musu saskaita:)

Robertas
Midiaudio
Re: Midiaudio
Thender (IP Logged)
May 19, 2005 07:44PM

Tai gerai o kaip sia procedura atlikti? nes as nesu su sia situaciaj susidures :) jei gali viska papasakok, nes as rimtai zadu ja pirkt, o tu sakei kad ji nera gera, ta prasme gerai neskamba, o pvz as namuos grosiu ar tokios uztenka? gal gali paasikint kuom tas skambesys skiriasi? O man dar taip neramu atrodo del to pinigu pervedinejimo, ar yra kokiu garantiju, kad as pervedes gausiu gitara? jei as pervedu ir mane ant ledo palieka...? nelabai idomu butu..
Re: Midiaudio
Thender (IP Logged)
May 19, 2005 08:01PM

O Sunburst spalvos neturit? Man labiau prie sirdies tokia...
Re: Midiaudio
stratlt (IP Logged)
May 20, 2005 01:28AM


> yra kokiu garantiju, kad as pervedes gausiu
> gitara? jei as pervedu ir mane ant ledo
> palieka...? nelabai idomu butu..

Garantija Firmos geras vardas, be to yra policija. Tu turi reikala su firma o ne su privaciu asmeniu kurio nepazhysti. Procedura? Ish savo sakaitos, paprastos ar korteles darai pinigu perlaida i musu saskaita(parashyk man muila i robertas@midiaudio.com as Tau praneshiu musu banko saskaitos numeri. Tu turi man parashyti tikslu adresa ir jei negaila asmens koda(kodas nebutinas bet gal geriau mums), vardas pavarde ir t.t.
Sunburst spalvos nera - anglai sandelyje neturi. Pas mus tik juodos.

Robertas
Midiaudio


Re: Midiaudio
Thender (IP Logged)
May 20, 2005 10:01PM

Robertai as tau i e-meila parasiau. Bet tu man nepaaiskinai kuom skiriasi gitaru skambesys... nu bet neesme. Lauksiu tavo laisko. Jei turi laiko dai biski dazniau tikrinkis pasta ir siaip i foruma zvilgtelk :)
Re: Midiaudio
stratlt (IP Logged)
May 21, 2005 11:38AM

Su laiku kartais buna ivairiai:)

Robertas
midiaudio
Re: Midiaudio
Iron-Savior (IP Logged)
May 22, 2005 10:32AM

Ar galima MIDIAUDIO parduotuveje papigiai gauti apatinio trikotazo, aba burokeliu!?
Re: Midiaudio
Wood (IP Logged)
May 22, 2005 11:09AM

Iron-Savior, neten pateikei!!! Jei nori viso sito savo stuff`o varyk y turgu ir megaukis savo apatiniu rubu is labdarenkes ir surugusiu buroku kvapu :D Beje jei neturi ko rasyt, tai geriau pydarams laiskus rasyk ir netersk forumo ozy!!!
Re: Midiaudio
Wood (IP Logged)
May 22, 2005 11:10AM

Kaip mane knisa tokie daunai kaip Iron-Savior...
Re: Midiaudio
jumbas (IP Logged)
May 22, 2005 02:45PM

kazkas jam cia uzejo:)
Re: Midiaudio
stratlt (IP Logged)
May 22, 2005 04:05PM

For: Iron-Savior
Galima jei uzhsakysi ir mokesi i prieki. Kainos 100 procentu brangiau nei Maximoj, bet uzh dyka gausi D'Addario stygu:) Minimum order - uzh 100Lt.
Nuo 300Lt pristatymas uzh dyka:)

Robertas
Midiaudio
Re: Midiaudio
inferno (IP Logged)
May 22, 2005 06:32PM

kokie jus chia irzlus baisiai jau tik ka nors ne pagal formata pasakyk tai gatavi gerkle perkast:)) baisiausia ish visu ydu tai humoro jausmo neturejimas .... o tu jo neturi wood ir ishvis agresyvus koks tai labai turbut skustagalvis ir dar su treningais busi:)))))
Re: Midiaudio
Wood (IP Logged)
May 22, 2005 09:02PM

o ka? tau treningai nepatink? :) ne siaip treninkur tik kai sporuoju maunuos, nur galva apzelus, kirpejo prasos, ir siaip kazkaip net nezinau bla bla bla... ce kai per ta enegdota: ateina zuikis y viniu parduotuve ir sako ar turit 100 kylu morku? pardavejas- ne, antra diena vel tas pats, ir taip savaite... galiausiai pardavejas susinervines uzsako 100 kylu morku ir laukia zuikiaus. ateina zuikis sako morku turit 100 kylu? pardavejas- turim, zuikis- cha! dabar paziuresiu kas jums tas morkas pirks... :)

nu bet cia tai visai ne i tema nusisnekejau... :) nepykit, jei turit humora :D
Re: Midiaudio
Thender (IP Logged)
May 23, 2005 07:40AM

Sveikas, robertai, norejau paklaust ar jus turite Vintage V6 gitaru, hamony-central perskaiciua atsiliepimus apie encore kc-3t, it apie sita vintage, nu tai pagalvojau nors ir brangiau siek tiek, bet daiktas ''biski'' geresnis :) ka tu manai apie ta gitara?
Re: Midiaudio
Thender (IP Logged)
May 23, 2005 04:25PM

Ir beje jei turit, tai gal sunburst spalvikes butu? :)
Re: Midiaudio
Kandizijauskis (IP Logged)
May 23, 2005 05:09PM

Thender, mą regis bus paprasčiau į privatą Robertui brūkštelt arba telefonu. NU kas taip targavojasi forumuose... :)
taigi rašė, kad turi JUODOS spalvos, sunbursto neturi :) užsakinėk ir lauk, atveš ir turėsi :)
Re: Midiaudio
stratlt (IP Logged)
May 23, 2005 05:44PM

Vintage V6, stratocasterio kopija turime(viena vieneta). Uzh tuos pinigus nebloga. Sunburst spalvos:) 550Lt.

Robertas
Midiaudio
Sorry, only registered users may post in this forum.