midiaudio logo

Ieskau mix pulto

Selmis (IP Logged)
May 24, 2005 11:14AM

Sveiki. Ieskau 3mc ir bent vieno stereo kanalo mikso, kad turetu isejima ir reveriui. Reikia igarsinti du arba tris mikrafus ir klavisini instrumenta. Butu gerai kad kiekvienas kanalas turetu nors tris tembrus. Ieskau mazdaug uz 100 lt. siaip gali buti ir apgedes.Susitvarkysiu.
Re: Ieskau mix pulto
fghfgh (IP Logged)
May 24, 2005 07:18PM

Jus norit keturkanalio pulto, su bent vienu isejimu stereo, trijuosciu ekvalaizeriu kiekvienam kanalui, efektu auxu, mikrofoniniais xlr iejimais, bei tuo paciu jack iejimais instrumentam uz 100Lt? Nu idomu ar galima Lietuvoj rasti zmogu, kuris parduotu toki daikta uz tiek. Jauciu, kad reikes vaziuoti ir ieskoti kaimuose pas bobutes, kaip zmones senienu vazineja ir iesko. Sekmes.
Re: Ieskau mix pulto
Dalius (IP Logged)
May 24, 2005 10:38PM

beto - "kiekvienas kanalas turetu NORS TRIS tembrus" - tipo norėtųsi ir daugiau? Už šimtą litų? O gal vistik nulio trūksta (1000Lt - jau galima ką nors ir rasti). Nesuprantu - ar taip visai, žmogau, nesigaudai kainose, ar ieškai kvailių šituose forumuose? Nepyk, bet man tikrai keista;-)

Dalius
Re: Ieskau mix pulto
inferno (IP Logged)
May 25, 2005 01:07PM

daliau chia tokiu kur uzh lita gitaru originaliu ieshko ir miksheriu alien heat uzh 10 lt pilna:D:D:D:D nu turbut tikisi kad gal suras :D:D:D na kai sako noriu labai gero miksherio su n kanalu ir efektais ir ten velnaizhin su kuo dar ir dar sako kad gali buti sugadintas ash susiremontuosiu ir siulyti iki 100 lt ... tai taip ir norisi koki potenciometra arba faderi su keliais laidais prilituotais pasiulyt kad dasiremontuotu iki miksherio:D:D:D:D
Re: Ieskau mix pulto
selmis (IP Logged)
May 25, 2005 02:19PM

Na jus cia kietuoliai ir skeliat. Zinot as pirmiausiai neieskau kazko ipatingo su visu rusiu lizdais ir visais kitais navarotais. Jeigu jus nesuprantat kad man reikia pacio paprasciausio su minimaliais navarotais tai ner cia ko man ir rasinet ir bandyt rast gal pas ka kur guli koks uzsilikes kad ir gerokai padroztas. Kiek suprantu cia forume visi labai dideli kietuoliai rasineje, visi labai jau dideli gudruciai ir viska gerai ismanantys. Na zinoma kai suseini akis i aki visa tokiu gudruciu ismintis dingsta. Kaip ten bebutu, kainose gal ir nelabai nutuokiu, bet uz 100 ar kiek su pliusiuku mano draugelis pirko ir manau kad pavyks ir man gaut. Ten netgi ruski lizdai ir visas ant rusku detaliu pagamintas o kiek zinau juos anksciau gamino kazkokia gamykla ar firmele lietuvoj. Tiesa ten dar sioks toks digital reveris yra.Tai panasaus ir as daikto ieskau. Na o jei kam juokinga kaina atrodo tai teperka uz 1000. Mano poreikiams pakanka ir tokio uz 100+. Ir nereikia cia det kitus i suns dienas, jei pigiau kaip 1000 nemoki susirast, galu gale nuvaziuok i vokiecius parsivesi nenauja pusdykiai, tik gaila kad as ten dabar jau nevykstu... Atleiskit jei ka izeidziau bet tokio mandrumo as nei vienam forume dar nesutikau...
Re: Ieskau mix pulto
Dalius (IP Logged)
May 25, 2005 02:25PM

Selmi,

nieko neįžeidei. Dabar kai surašei, kad tinka ir samodelkinis ir iš rusikšų detalių - aiškiau. Kuo tiksliau surašysi savo norus - tuo bus tik lengviau norintiems tau padėti;-)

Dalius
Re: Ieskau mix pulto
inferno (IP Logged)
May 25, 2005 02:27PM

parduodu rusishka lizda su keliom rusishkom detalem uzh 50lt dasiremontuok iki keturiu kanalu miksherio su digital reveriu:D:D:D:D:D:D sekmes
Re: Ieskau mix pulto
Dalius (IP Logged)
May 25, 2005 02:35PM

inferno,

davai nedarom nesąmonių ir paliekam forumą konstruktyvų bei informatyvų, ok?

ačiū už supratimą;-)

Dalius



Edited 1 time(s). Last edit at 05/25/2005 02:45PM by Dalius.
Re: Ieskau mix pulto
inferno (IP Logged)
May 25, 2005 02:41PM

sutarta:) ash ne koks analfabetas ir destruktyvus elementas tik cinikas su geru humoro jausmu:D
Re: Ieskau mix pulto
vts (IP Logged)
May 25, 2005 06:17PM

del humoro jausmo galima ir pasigincyti..
Re: Ieskau mix pulto
Suopis (IP Logged)
May 25, 2005 11:12PM

Pagal aprasyma panasu, kad kad draugelis uz 100+ Lt pirko Lukėno gamybos mikseriuka su rev. panasiai jis ir vertas - toki gal pries 10m turejau :) - tik stereo kanalo ir out jame lyg ir nebuvo... Na o jeigu kalba eina apie 8 kanalu Prano gamybos pulta - tai 100 Lt is tiesu labai gera kaina (ir toki naudojau pries 5-6m.).
Re: Ieskau mix pulto
inferno (IP Logged)
May 26, 2005 02:31AM

handcrafted by lukenas & pranas :D
Re: Ieskau mix pulto
Suopis (IP Logged)
May 26, 2005 10:14AM

Jo. Gyvos legendos :D
Re: Ieskau mix pulto
selmis (IP Logged)
May 26, 2005 01:00PM

Pagaliau kazkas yra apie juos girdejas. Taigi panasaus daikciuko ir ieskau. Mat man nereikia stebuklo. Noriu padeti savo pazystamui nes jo du sunus neblogai dainuoja turi ir siokia tokia yamahute, tad noriu padet viska sulipyt i kruva kad butu galima igarsint mikrafus, o jei mixas neturetu stereo lin inputo, yamaha galima ir tiesiai i stiprika pajungt, ten yra tokia galimybe. Visa kita jie jau turi. Tad buciau dekingas jei kas siuo klausimu galetu padet o nesityciot...
Re: Ieskau mix pulto
Suopis (IP Logged)
May 26, 2005 10:56PM

Jau seniai nemaciau veikiancio t.y. gyvo Lukeno gamybos pultuko... Bet tai dar nereiskia, kad ju nera ;) Viltis, tskant.... :)
Re: Ieskau mix pulto
selmis (IP Logged)
May 27, 2005 11:15AM

Na zinau as tas ju bedas. Ten saibom iseina tas reveris ir kazkada esu toki ne viena tvarkes, tad gedimu labai nesibaidau, tuo labiau kad tu rusku mikroschemu pas mane devynios galybes.Tik va ar pavyks man kur toki rast. Tiesa randuosi toli nuo Kauno, o ten sake kazkur netoli buvusiu seniau muzikiniu prekiu parduotuves yra dabar kazkoks komisas ir kad ten ju vis dar pasitaiko ir net 100 nekainuoja. Deje nezinau nei kur ta komisine parduotuve, nei ar ju ten dabar yra. Butu idomu gal kas zinot tokiu parduotuviu internetinius adresus ar pan. Na jei niekas nepades ko gero reikes sukonstruoti paciam, nes ne viena kazkada esu ir pats gamines tik dabar beda labai mazai tam turiu laiko, o pirkti nauja ir moketi keleta simtu mano draugai nelabai nori, nors gaminant paciam vis tiek be kokiu 200 neissivers...
Re: Ieskau mix pulto
selmis (IP Logged)
May 30, 2005 05:05PM

Kaip matau tokiu mixu niekas jau nebeturi. Kagi gaila, ko gero teks paciam kazka susilipyt, bent jau dviems mikrafams ir stereo inputu. Gaila... geri ten buvo daikciukai...
Re: Ieskau mix pulto
selmis (IP Logged)
June 01, 2005 03:16PM

Cia tik del atnaujinimo, vistik viltis mirsta paskutine...
Re: Ieskau mix pulto
selmis (IP Logged)
June 23, 2005 05:09PM

Ka gi viltis mire ir as supykes sulipdziau ta mix pulteli. Turi 3 mc inus ir 2 lin stereo inus. Kiekvienas kanalas turi tris tembrus ir 5 juostu bendra eqvalaizeri. Yra uot, in ir i reveri. Tad uzteko net 80 lt. o dirba tikrai geriau uz beringeri. Stai jums ir kelis simtus kainuojantis pultelis.... Tiesa padirbejau kelis vakarus iki velumos. Jei ka domina dizainas tai tik uzrasu nera o visa kita gamyliska...
Re: Ieskau mix pulto
vidman (IP Logged)
June 23, 2005 08:15PM

Na tikras saunuolis:) kaip vozei i pasirdzius tam behringeriui:)ir Dalius liko su nosim:)
Tik reiktu pakeisti temos pavadinima - gaminupopigiaja:))
kokius devices dar gali iskepti ?
P.S. tikiuosi su jumoru cia visiem tvarkoj:)
Re: Ieskau mix pulto
ura (IP Logged)
June 24, 2005 12:03PM

noreciau pamatyt foto:) gal reverba man galetum sulipdyt(susitartume gal):)
Re: Ieskau mix pulto
selmis (IP Logged)
June 27, 2005 03:21PM

Fotkes dar neturiu , bet tikrai atrodo gerai na ir dirba kaip savos gamybos tikrai pakenciamai. Na su reverbais tai kiek problematiskiau nes niekur negaunu geros schemos. Tas kur nuo seniau turiu irgi neina gamyt nes niekur negaunu tokiu mikroschemu. Tad uzburtas ratas.... Tad jei kas kokia schemute kur turit but idomu pamatyt. Savaime suprantama kad namuose pagamysi tik lojyne, bet senais laikais dar ant rusku daliu buvau viena sulipines tai jei nepatinget ir padaryt prie tokio dar viena toki pat tai su dviem tokiais reverbais ta lojyne galima jau isnaikyt ir gauti gana neblogu halles ar room efektu...
Re: Ieskau mix pulto
selmis (IP Logged)
June 27, 2005 03:36PM

Na klausiat ka dar is muzikiniu irenginiu galima pasigamint. Na manau visu pirma kad namuose gaminti vargiai gali buti geresni ir kokybiskesni uz gamyklinius, nebent tik uz tuos pacius pigiausius. O del to kad tai iseina pigiau irgi ne visada tiesa. Man pultelis ne daug kainavo bet as neskaiciuju keletos bemiegiu naktu. Tad gamint namuose apsimoka tik tada kai darai sau... O pasigamint tikrai galima ir neblogu overdrive gitaroms ir distorberiu , bosteriu, vaw vaw ir visokiu kitokiu pribambasu. Zinoma jie nebus gal tokie geri kaip rimtu firmu atidirbti gaminiai bet ypac pradedantiesiems pats tas ir pigu .Pvz stiprintuvus visuomet darausi pats nes tai net gerokai pigiau negu pirkt nauja. 200W ant 8 om stereo stiprius vidutiniskai iseina apie 200 lietuvisku, neskaitant kokios savaiteles ar daugiau darbo...
Re: Ieskau mix pulto
andriux (IP Logged)
June 28, 2005 12:16AM

O kiek kainuotu gitarai preampa sukonstruot?
Re: Ieskau mix pulto
selmis (IP Logged)
June 29, 2005 01:14PM

Pirmiausiai noreciau paklaust kokius reikalavimus tu tam preampui keli kokie sakykim turi buti navarotai ir kam tu ji ruosies naudot.
Re: Ieskau mix pulto
Kandizijauskis (IP Logged)
June 29, 2005 01:32PM

o lempinį stipriaką sulipdytum pagal pageidavimus? :) rack'inį. taip 20w unt kanalo, analogą pvz. mesaboogie 20/20.
Re: Ieskau mix pulto
MMM (IP Logged)
June 29, 2005 04:38PM

Jei reikia reverbo tai pirk Alesis midiverb II. Žinau kas parduoda-400Lt. Skamba tikrai gerai.
Re: Ieskau mix pulto
selmis (IP Logged)
June 29, 2005 05:30PM

Lempini hmm,,, Siaip tai galima ir lempini bet namuose gamint tokius dalykelius tikrai brangokai turetu iseit nes lempiniai aparaturai detaliu kainos yra gerokai didesnes ir sunkiau gaunamos. Zinoma viskas imanoma, tik kazin ar apsimoketu. Na atvirai pasakius tokiu aparatu kainu net nezinau, bet va ne lempinius kubus gitaroms esu iskepes du. Tas buvo pries tris metus. Dabar vienas kiek zinau yra kaune o kitas kazkur apie siaulius. Abu buvo vienodi po 50W.

Del alesis reverio. Zinau ta reveriuka ir tikrai visai neblogas jis yra ir kaina visai prie dusios, bet siuo metu tikrai negalesiu as jo isigyti nes reikia truputi sukaupt santaupas kitam reikalui.Dekoju uz pasiulyma.
Re: Ieskau mix pulto
albertas (IP Logged)
June 29, 2005 06:08PM

Selmi, o ish kur tu ir uz kiek padarytum lempini 50W kuba?
Re: Ieskau mix pulto
ura (IP Logged)
June 29, 2005 08:06PM

zinau pedalus tai daro chebra, pigiai gaunas...
bet va normalu efektuka tai niex daryt nenori...
Sorry, only registered users may post in this forum.