midiaudio logo
Re: Pirkciau gitarini procesoriu Boss GT-6, arba Boos GT - 8.
valdas.. (IP Logged)
June 09, 2005 11:59PM

To fiddler, pas tave geras jumoro jausmas, bet praktikos mazoka.
Re: Pirkciau gitarini procesoriu Boss GT-6, arba Boos GT - 8.
Cerberis666 (IP Logged)
June 10, 2005 08:38AM

Tos pacios tik 30W...ir sakau dabar jau biski zlastinuos, kad paskupavojau...nu matysiu, sestadieni grajinam garsinsim mikrafu tai ziuresiu kas gausis...Robertai jei ka grazinsiu ir imsiu galingesni....:D baika aisku...

Raimondas Rozenbergas
Re: Pirkciau gitarini procesoriu Boss GT-6, arba Boos GT - 8.
Cerberis666 (IP Logged)
June 10, 2005 08:48AM

Apie ka ir eina kalba, apie garsa! Kas is to, kad i Behringer VX AMP privaryta navarotu neuzmatomos galybes, bet tie navarotai baigiasi toje vietoje kada pradedi grajinti...tai kam tie navarotiai, kurie ten daugiau muilina negu naudos duoda, jei pasiemei normalu daikta su geru garsu, nu ir pofig, kad ten maziau preset'u, kad saliginai maziau visokiu fx, taciau tie, kurie yra skamba taip, kad wau...:D...nu vien zuo, na vkus i cvet tovarisca net...:)

Raimondas Rozenbergas
Re: Pirkciau gitarini procesoriu Boss GT-6, arba Boos GT - 8.
Tomas (IP Logged)
June 10, 2005 02:46PM

Nu cia privaret :). Maniau negalesiu nepaklauses nusipirkti. Dabar turesiu vaziut i pardotuve kad issirinkti Boosa at Vuxa. Labai jau sudominot tom lempinem tehnologijom. Prisimenu tuos laikus kai buvo lempiniai stiprintuvai su 5procentu iskraipymu ir tai duodavo savotisko zavesio:).
Noreciau isitikinti kad tos lempines tehnologijos ne naujas gamintoju triukas suvylioti pirkejus:).



Edited 1 time(s). Last edit at 06/10/2005 02:49PM by Tomas.
Re: Pirkciau gitarini procesoriu Boss GT-6, arba Boos GT - 8.
fiddler (IP Logged)
June 10, 2005 03:00PM

2 valdas
Nepyk, as tik juokauju:)

As tai paskutiniu metu manau, kad geriau pora kokybisku pedaliuku tureti, negu proca pirkti. Vistiek, manau, dauguma naudosite tik pora megstamiausiu procesoriaus efektu, o like 90% galimybiu liks neisnaudoti.
Re: Pirkciau gitarini procesoriu Boss GT-6, arba Boos GT - 8.
Rimas (IP Logged)
June 10, 2005 04:19PM

To Valdas:
O kaip zinot kieno gamybos tas GT 8 jei pvz perki www.music123.com ?
Kiekvienakart perkant toki daikta reikia ziureti gamintojo? As pirkau ten pat Boss DD-3 taivanio gamybos lygtai bet puikus garsas. Negi yra kiti tokie patys DD-3 gaminti JAV?
Re: Pirkciau gitarini procesoriu Boss GT-6, arba Boos GT - 8.
Tomas (IP Logged)
June 12, 2005 07:14PM

Fiddler, tai buna stereo pedaliuku? Man atrodo kad jie visi moninei. Ant stereo efektu gali daug isvest (turiu galvoje ritmine puse) ir nelabai gerai mokedamas groti:).
Galvoje susimaise, jauciu bent puse metu palauksiu ir nepirksiu:). Kol galiu - skolinsiuos, arba grosiu su plika gitara, nors plika gitara be procesorius paskesta:(.
Re: Pirkciau gitarini procesoriu Boss GT-6, arba Boos GT - 8.
Eimis (IP Logged)
June 13, 2005 03:09PM

Tomas Parašė:
-------------------------------------------------------
> Fiddler, tai buna stereo pedaliuku? Man atrodo kad
> jie visi moninei. Ant stereo efektu gali daug
> isvest (turiu galvoje ritmine puse) ir nelabai
> gerai mokedamas groti.
> Galvoje susimaise, jauciu bent puse metu
> palauksiu ir nepirksiu. Kol galiu - skolinsiuos,
> arba grosiu su plika gitara, nors plika gitara be
> procesorius paskesta.
>

Hm... Kai nemoki grot ,tai gal efektai shiek tiek paslepia tai, jei moki - tai ir be efektu gali pagrot viska grazhiai, shvariai ir melodingai. Beje, jei jau taip rimtai zhiuri i savo perspektyvas, tai pirk viska pedaliukais arba koki rackini varianta, pvz GT-PRO. Nesuprantu tu, kurie patys pasisako, kad nemoka grot, o renkasi pachius brangiausius dalykus. Pradzhiai gal su zoom'u ishsiverstum?a?

Re: Pirkciau gitarini procesoriu Boss GT-6, arba Boos GT - 8.
Tomas (IP Logged)
June 13, 2005 07:35PM

Eimi, as dabar dirbu su Boss Gt-6, as ji skolinuosi ir savo mokinio, bet jau greit bus metai kaip kiekviena savaitgali skolinuosi, pazadejau kad savo isigysiu:). Man halturose jo uztenka. Groju su minusais, bet man reikia vaizdo, todel uzsidejau gitara. Groju tik akordais ir naudoju daug stero efektu, kurie tikrai papildo ir veza. Jei ant smugio nepagaunu akordu, naudoju kosminius garsus tam tikrose vietose, tai ir veza o netrugdo:).
Ir nafiga man mokytis groti inprovizacijas, ar solo partijas, (na Rondo grupes solo partijas ismokciau greitai) jei minuse jos igrotos:). Ir jei turtingas kabakas tai gali grupe samdytis, o 2bicai visu partiju nepagros, tai ir varau ritmine puse, kuri man netrugdo dainuoti suteikia malonumo (aisku stygos drozesi labai:)).
Sorry, only registered users may post in this forum.