midiaudio logo

perku elektrine

kriste (IP Logged)
June 05, 2005 03:41PM

perku elektrine gitara iki 300 lt ir kuba iki 200 lt. butu gerai komplektu. su defektais nesiulykit. as is klaipedos.
Re: perku elektrine
stratlt (IP Logged)
June 05, 2005 07:28PM

Elektrine gitara Encore KC3T 300Lt
Kubas 10w Laney HCM10 180Lt

Visi daiktai nauji, pas mus midiaudio, Kaune. Galima moketi pervedimu, per banka.
Pristatymas nemokamas su kurjeriu Bizpak.

Robertas
Midiaudio
Re: perku elektrine
Wood (IP Logged)
June 06, 2005 09:36PM

To Kriste. kaip matau esi pradedancioji, tai tau si gitara butu pats tas, ir kaine visai nieko. Jei ner galimybiu atvaziuot, tai pervedi bapkes ir pokeliu dienikiu tu jau grajiji sau laiminga :)
Re: perku elektrine
kriste (IP Logged)
June 06, 2005 09:45PM

kazkaip noretusi padevetos gitaros, bet geresnes uz encore kc3t. nes jau pirkau nauja akusitne uz 230 ir man ji jau prasta
Re: perku elektrine
stratlt (IP Logged)
June 07, 2005 12:54AM

Ta Encore nera labai prasta. Kitu gamintoju panashios iki 500Lt...O rimtesnes uzh tokia kaina tik per stebukla...Kitas variantas IBANEZ jump pack, gitara, 10w kubas, tiuneris, dirzhas ir deklas uzh 699Lt.

Robertas
Re: perku elektrine
kriste (IP Logged)
June 07, 2005 06:49PM

bet man taip atrodo kad encore firma yra tokios kokybes kaip ir starsun.kai paziurejau kokia ta encore akustine gitara...pfff
DEMESIO: siulikit naudotas gitaras ir iki 400 lt
Re: perku elektrine
stratlt (IP Logged)
June 08, 2005 12:41AM

Encore yra geriau truputi kokybes atzhvilgiu nei Starsun...Starsun yra grynai kinieciu kompanija o Encore anglu firma, kuri gamina taip pat daugiausia rytuose.
Turim Peavey Raptor 540Lt ir Encore pigiausia el gitara - 300Lt.
Didelio skirtumo nematau. Tik Peavey komplekte laidas ir deklas.
Ir kaip Tu galejai Encore ir Starsun palyginti gyvai? Klaipedoje Encore nera!
Gitaru pagal nuotraukas niekas nelygina. Rashai kad pirkai nauja akustine uzh 230Lt. Tai tikriausia Starsun MG-95 ar Starsun MG-94. Cia ne gitaros, sorry..
Kiek moki - tiek ir gauni.
Encore tokiu net nedaro.

Linkiu sekmes ir pabandyti daugiau gitaru gyvai. Ir nenupirk deveto shlamshto - pasitark su suprantanciu daugiau. Aishku galima surasti pigiai gal ir nebloga varianta, bet cia laimes dalykas....dazhniausia gitaru kurios naujos kainavo 600Lt ir dabar parsiduoda uzh 300Lt yra suvaryta mechanika ir jos turi problemu su derejimu.


Robertas
Midiaudio
Re: perku elektrine
kriste (IP Logged)
June 08, 2005 01:19PM

gerai stratlt, sakykim perku ta encore uz 300. kiek man dar mazdaug prisides pinigu uz pasto islaidos. zinok labai sudominai.


chebra!!! gal kas turit irasyta Encore KC3T gitaros skambesi?
Re: perku elektrine
kriste (IP Logged)
June 08, 2005 01:33PM

o gal turit elektro-akusitniu gitaru mazdaug uz 350-450 lt?
Re: perku elektrine
wood (IP Logged)
June 08, 2005 08:39PM

kriste, tu biski neapsisprendus matau, is pradziu sugalvok ko tau reikia tada ieskok kas parduoda. Pristatimas encore tos gitaros kur is midiaudio uz 300lt visiskai nekainuoja, tiesiog pervedi pinigus i ju saskaita ir po keletos dienu gitara tavo namuose.
Re: perku elektrine
kriste (IP Logged)
June 08, 2005 09:27PM

mane labai domina elektrine gitara, bet jei nepavyks kokios nusipirkt tai paaukosiu pinigelius aksutinei. bet vat man mokykloj ar dar kur kartais prireikia pagrot ir reikia garso, tai todel ieskau elektro-akustines. bet pirmoj vietoj tai elektrine
Re: perku elektrine
VaMpkt (IP Logged)
June 09, 2005 11:33AM

Labas, turiu yamaha el gitara su kubu, laidu, tiuneriu, deklu. siulyciau uz 650lt
as is kauno..
Re: perku elektrine
Copeland (IP Logged)
June 09, 2005 12:37PM

taip,turiu cia tokia naudota gitarele,fender stratocaster kopija,excel,dirzas irgi excel ir deklas dar yra.uz 400litu,be jokio derejimosi.
Re: perku elektrine
stratlt (IP Logged)
June 09, 2005 01:02PM

For Kriste:

kriste Parašė:
> gerai stratlt, sakykim perku ta encore uz 300.
> kiek man dar mazdaug prisides pinigu uz pasto
> islaidos. zinok labai sudominai.

Pristatymas musu saskaita. pervedi pinigelius uzh gitara i musu firmos saskaita ir gauni instrumenta. Jei apsispresi man parashyk:
robertas@midiaudio.com
>
>
> chebra!!! gal kas turit irasyta Encore KC3T
> gitaros skambesi?

Encore elektrines gitaros Lietuvoje atsirado nuo nauju metu. Kai kas yra atsivezhes anksciau ish Anglijos. Shiaip ten jos kainuoja truputi daugiau.
Nemanau kad kas turi koki irasha, bet gal...

Robertas


Sorry, only registered users may post in this forum.