midiaudio logo

Ar midiaudio turi gitarini procesoriu VOX Valvetronix TonelabSe? noreciau paklausyt .

Tomas (IP Logged)
June 15, 2005 08:05PM

Ar midiaudio turi gitarini procesoriu VOX Valvetronix TonelabSe? noreciau paklausyt .
Re: Ar midiaudio turi gitarini procesoriu VOX Valvetronix TonelabSe? noreciau paklausyt .
karolis (IP Logged)
June 16, 2005 11:15AM

Taip turime, atvaziuok issibandysi.
Re: Ar midiaudio turi gitarini procesoriu VOX Valvetronix TonelabSe? noreciau paklausyt .
stratlt (IP Logged)
June 17, 2005 12:51PM

Taip turime, atvazhiuok ishsibandysi.
Re: Ar midiaudio turi gitarini procesoriu VOX Valvetronix TonelabSe? noreciau paklausyt .
Eimis (IP Logged)
June 20, 2005 01:05AM

Galima suzhinot shito zhveries kaina? Sudomino ir mane. Beje, kuris tau labiau prie shirdies: boss gt-8 ar Vox valvetronix tonelab SE?
Re: Ar midiaudio turi gitarini procesoriu VOX Valvetronix TonelabSe? noreciau paklausyt .
Eimis (IP Logged)
June 20, 2005 01:05AM

Ir dar: pas jus lizingas per snora? Jei taip, tai ko gero paimchiau lizingu ir gana greitai.
Re: Ar midiaudio turi gitarini procesoriu VOX Valvetronix TonelabSe? noreciau paklausyt .
Tomas (IP Logged)
June 20, 2005 07:56PM

Dabar, Eimi nesidomiu, darbe uzsikases. Sielos reiklais, ir visu tu dalyku prisigalvoji, kai neturi ka veikti:). Gal dar atpigs iki mano atostogu:).
Beje ir man idomu kiek kainuoja?
Re: Ar midiaudio turi gitarini procesoriu VOX Valvetronix TonelabSe? noreciau paklausyt .
stratlt (IP Logged)
June 21, 2005 03:11PM

Pas mus Snoro lizingas.

Robertas
Sorry, only registered users may post in this forum.