midiaudio logo

Perku...Parduodu...:)

vidman (IP Logged)
August 09, 2005 08:54AM

Tiesiog idomu :) ar kas nors ka nors yra nupirkes arba pardaves sito skyrelio deka ?, ar tai tik šmaikštaus susirašinejimo vieta :) ...sakykim kaskastai nori parduoti daikteli, tai pasipila ivairiausiu komentaru ir vertinimu lavina, nors zmogeliui paprasciausiai reikia pagalbos atsikratant pvz.-balalaika :) Jeigu negalime jam padeti, tai velniam apskritai rasyti ?
Re: Perku...Parduodu...:)
Albertas (IP Logged)
August 09, 2005 09:07AM

Patikek, pastoviai seku shio forumo ivykiu eiga, buna geru pasiulymu ir neabejoju, kad ne viena ir ne dvi prekes nupirktos/parduotos shio forumo deka. O, kad neturedamas babkiu praziopsojau viena ar kita pasiulyma, tai rodo, kad buvo gretesniu uz mane;)
Re: Perku...Parduodu...:)
warning (IP Logged)
August 10, 2005 09:36PM

as pats sio forumo deka nusipirkau gitara, po to pedala o poto pirmaja gitara pardaviau ir galiausiai nesenai nusipirkau dar viena gitara :) ir beje dabar ieskau kubo, pacio pigiausio, kad butu 10w galetu butu laney hmc10...
Re: Perku...Parduodu...:)
Cerberis666 (IP Logged)
August 11, 2005 03:31PM

Taip esu pardaves :), o ka?:D

Raimondas Rozenbergas
Re: Perku...Parduodu...:)
aice (IP Logged)
December 28, 2005 05:34PM

Parduodu el gitara peavey raptor plusEXP už 300lt (tel +37068620844 .ps pirkau Vilniuj tamstoj už 600lt tamsiai mėlynos spalvos. Mindaugas)
ir kubą peavey už 200lt ir dar laney HCM30R už 350 lt beveik naujas(su garantija) ,viskas idealios būklės.Galima pirkti ir atskirai ,aš esu iš Kauno
mano e-mail
rammsteinfanss@yahoo.com nKreipkitės bet kada
taip pat telefonu +37065525942

[www.peavey.com] čia rasite nuotraukas

[www.laney.co.uk]
Re: Perku...Parduodu...:)
marshall (IP Logged)
December 28, 2005 06:09PM

Apie balalaika tikrai debatu nebuvo, o kalbu be reikalo nebuna, tam paprastai buna pretekstas, galu gale tam ir forumas, o ne sausas skelbimu skyrelis. Kaip sakoma gincuose gimsta tiesa, o sio forumo deka nupirkau nebloga marshallini kuba.
Re: Perku...Parduodu...:)
d.n.s. (IP Logged)
December 28, 2005 06:40PM

Ieshkojau/radau/pirkau/veikia/esu patenkintas :)
Kad ir kox, bet gerai kad yra shis forumas.
Su naujamechiu!
Re: Perku...Parduodu...:)
vidman (IP Logged)
December 28, 2005 06:57PM

Jooo... as irgi šito forumo skyriaus dėka susigražinau vieną mielą daiktelį :)
...bet rimtai gitarai pirkejo nerandu :(:)...gal taip ir geriau :)
Visiems gerų švenčių ir sėkmės !!!
Re: Perku...Parduodu...:)
rauliss (IP Logged)
December 29, 2005 12:08PM

Nu va... Prisipažinsiu... Per 2 dienas pardaviau gitarą ir per 4 dienas kubą ;-P
Sorry, only registered users may post in this forum.