midiaudio logo

Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune

voldemars (IP Logged)
August 11, 2005 10:01AM

Kuriu dainas, groju gitara ir dainuoju. Neseniai pradejau rinkti muzikantus savo grupei. Reikalingi solo gitaristas, bosistas, bugnininkas, klavisistas, back vokaliste (mergina) Kaune. Taip pat muzikantai grojantys kitais instrumentais. Siulyti ivairius variantus.
Pagal zemiau duota nuoroda rasit mano dainos irasa bendram vaizdui. Taip pat ten bus ir platesne informacija apie mane.
Nuoroda: http://www.soundwave.lt/?page=viewsong&id=52
(Voldemars Petersons - Apie Meile)

Laukiu jusu pasiulymu:
E-mail: Antimouse@walla.com
mob.:+ 37067062273



Edited 1 time(s). Last edit at 08/11/2005 10:08AM by voldemars.
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
Cerberis666 (IP Logged)
August 11, 2005 03:55PM

...tai, kad cia ne pop rock'as, o naturalus pop...sitoje vietoje turejo buti mano keiksmazhodis :D...nors kaip pop visai pakenciamai, turi ateiti, nes jei Deivis maldamas dar didesni shooda gerbiamas tarp 16-meciu tai...:):):)

Raimondas Rozenbergas



Edited 1 time(s). Last edit at 08/11/2005 03:56PM by Cerberis666.
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
Welnys (IP Logged)
August 12, 2005 02:10PM

:D na, kiek paklausiau muzikeles, tai supratau, jog visiskai neskiri muzikos stiliu. koks ten gali buti alternetive rock? siaip yra vietu kur programavimas visai neblogas, bet siaip... na, man nepatiko.
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
voldemars (IP Logged)
August 12, 2005 03:04PM

As apie joki alternative rock nekalbejau, as noriu grot pop/rocka ar kazka panasaus, ir nereiskia kad jei daina irasyta pop stiliuj, butinai ja taip ir grosim gyvai. O tos elektronines mano muzikos tai tik siaip del savo idomumo o ne grupes reperturui;)
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
draugas (IP Logged)
August 12, 2005 05:29PM

toks pop/rock... ZIAURU
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
Jana (IP Logged)
August 12, 2005 07:05PM

As gal ne komentuosiu, dar nusikeiksiu netycia :P
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
pofkisk (IP Logged)
August 13, 2005 12:47PM

jezusmarija...... nera zodziu. Isgirrdes pirmuosius akordus perrestartavau kompa :)
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
inferno (IP Logged)
August 13, 2005 06:40PM

pofkisk isivaizduoji mano reakcija kad mano parashyta zhinute dalius ishtryne o poto patalpino posta apie kulturos stoka :))) nu xebra nepykit tokia reakcija :D
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
Dellamorte (IP Logged)
August 17, 2005 08:35PM

Muahaha, Deivio klonas X-D...

Jei nesuprasčiau žodžių, tai pro ausis praslystų kaip eilinis popsas. Dabar gi užstringa kaip BAISIAI ŠLYKŠTUS POPSAS su klaikiais žodžiais.

Jau matau atbėgančius brolius Bendžius su pinigų maišu \m/




Edited 1 time(s). Last edit at 08/17/2005 09:42PM by Dellamorte.
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
Titus (IP Logged)
August 17, 2005 10:44PM

na ne prie sirdies tokia muzika... bet vistiek tox ispudis kad visi varo tik kad varyt ( nepriklausomai kokia tai muzika, gerai ji atlikta ar ne...), lietuviu mada. Nesvarbu ar cia popsas ar dar kas, kai tema buvo apie repa tai atsirado keleta zmoniu kurie tiesiog be aisqios priezastiem ima ir tersia foruma varydami nesamones. Noreciau paklaust tada, ka daryti kad JUMS didieji muzikos zinovai itikti? Jusu visas bazaras kai 15eciu kokiu.
Aciu uz demesi.
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
pofkisk (IP Logged)
August 18, 2005 10:04PM

tokia muzika, kaip kazkas issireiske "pop", klauso paaugles arba nesubrendusios merginos. Pagalvokite, ko joms daugiau reikia... "Saldaus berniuko" dainuojancio dainas apie meile, vemt varanciu balsu. Be to kaip atrodysi mokykloje jei nesiklausai viso broliu bendziu arsenalo: mango, amberlife, geltonos ar dar velniai zino kokiu xaltursciku kurie gyvenime nera dainave gyvai. Kartais atsiranda maistautoju, kuriems nusispjaut ka apie juos mano mokykloje ar gatveje. tokius mokykloje vadina banglais.... ir nebutina nesioti ilgus plaukus ar pilna nosi auskaru, kad butum taip pavadintas... gerbiu siuos zmones. Jei jie klauso TEISINGA muzika, vadinasi jie netokie kaip visi... Taip sneku, nes irgi mokausi mokykloje, todel zinau situacija.
Ir visdelto nebutinai TEISINGA muzika turi buti jazz, rock, blues ar galu gale death metal. Pazvelkime i britus... Brian adams, Robie Wiliams, Elton John... ir jie visi popsistai, taciau ar kuris nors galite palyginti Robie W. ir Pikaso "berniukus"?
Seip ar taip manau kad pro lietuva praslinks tokios "pop" muzikos banga ir po 10-20 metu niekas neatsimins nei broliu bendziu, nei ju pakaliku pikaso, geltonos ar mango...
Smagu kad dabar dar i lietuva atvaziuoja tokie muzkos grandai kaip Def leppard, Phil Collins, Robert Plant kurie skatina lietuvos jaunima i muzika paziureti per kitus akinius......

Sekmes jums ir linkiu nebuti tokiems kaip visi :)
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
pofkisk (IP Logged)
August 18, 2005 10:14PM

dar... to titus,

cia forumas ir zmones reiskia savo mintis. Gal kartais pasikarsciuoja... (nepyk inferno :D ) bet ar matai titai siame poste bent viena zinute:
"oi kaip man patiko.. geresnes dainos nebuvau klausiuSI. jei man kasnors tokia grazia daina padainuotu iskart gulciau su juo i lova" :)
jei nori pasakityt tokiu zinuciu eik ta nuoroda kuria dave voldemars, i komentarus. http://www.soundwave.lt/?page=viewsong&id=52 . ir dar prasau atkreipti demesi kurios lyties atstoveES raso tuos komentarus :D
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
Titus (IP Logged)
August 18, 2005 10:33PM

Visada bus tokiu kurie klausys skysta muzika... uztat visada ir bus kas ja daro... bet tik vieno nesuprantu, kaip taip lietuvoj ( daugiau nei kur kitur) tokia muzika galejo sitaip paimt virsu? va sitas man LABAI idomu ir atsirado tokia nesamone tarp didziuju radijo stociu kaip formatas ar tai ne...
O del maistautoju tai as pats tox buvau 14-16 metu, ilgi plaukai placios kelnes ir pan, na vien zodziu reperis:) na o dabar kazkaip biski kitaip viska matau, daugiau susitelkiau i sau patinkancia muzika, pradejau labai dometis kaip daroma muzika ir pan... dziaugiuosi kad neesu is tu "reperiu" kurie kruti nes ruko zole, nesioja placias kelnes, o kai kas pasako kad varom i studija nes ten kokybe geresne bus, atsako: n***ui ta kokybe, mum gerai ir i mic pavaryt uz 18 lt.Na cia jau nukrypau. O jei jau esi kitos tai nereiskia kad tai gerai, nes znau nemazai tokiu kurie sprendzia apie zmogu taip pat pagal isvaizda... jei treningai tai jau banditas, jej normalus dznsai tai jau siaip levas, nu bet jei ilgi plaukai taijau kietas... mes nelieciami nes mes mastom " teisingai" ir mes b**i deja ant visko. Va cia yra dalykai ko turetu mano galva venkt tokie zmones. Aciu uz demesi.
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
inferno (IP Logged)
August 18, 2005 10:37PM

pofskiks nu deshimt metu nereiks kad pikaso uzhmirsht :D du trys metai nieks nezhinos kaip beje ir spice girls dabar nieks nezhino :D ash dirbau irashu parduotuvej tai zhinot ka perka kiekvienais metais ir stabiliai??? aktoriu trio... chiurlioni ir lietuvos himna... o tokie ten robotukai ishleidzhia cd ir kartais visas tirazhas beveik lieka :D o shiaip tai bukim tolerantishki:) tegu klauso kiekvienas kas ka nori... teisingos muzikos nera visa teisinga jei tikra o ne su samgrajum atlikta ir dar negyvu balsu:D prie dailiu shlaunychiu ir krutu labai gerai autotune tinka:D tokia shiu dienu realybe:D o voldemars bishiki galejo ir pasistengt:D idomu ka jis tuos muzikantus surinkes darys :D
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
Titus (IP Logged)
August 18, 2005 10:40PM

pofkisk nu nematau komentaru tokiu, bet tie kiti daugiau zeidziantys nei pasakantys kad ne nemano stilius, nemegstu, nepatinka ar pan...
butent bukim tolerantiski
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
ura (IP Logged)
August 24, 2005 12:38PM

manau visai i tema, pasaka apie du brolius:
http://sindikatas.hip-hop.lt/index.php?lang=lt&id=0&news_id=56
acisiuskit patariu nuosirdziai, seip sutampa su daugelio nuomone, nors repas gal kam ir nepatinka..
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
Jana (IP Logged)
August 25, 2005 06:45PM

Gal kam tikrai nepatinka :D
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
Cerberis666 (IP Logged)
August 26, 2005 09:03AM

Kaip kazkas jau sake, nera neteisingos muzikos ir visiskai su tuo sutinku, yra paprasciausiai neteisingai , atmestinai, be fantazijos,visiskai be jokio supratimo del babkiu nuxalturinta, suxalturinta muzika...daba del repo, nepamenu kuris is repo grandu tai yra pasakes, bet tai sakmbetu taip-...repas nera grojamas ir nera dainuojamas, repas yra pasakojamas....aukso zodziai, taip, kad jei geras pasakojimas as mielai jo isklausau nors ir nesu didelis repo gerbejas....


P.S. cia nuotaikos pataisymui :D,skirtumas tarp repo ir bliuzo,...repas tai kai x..jovam nigeriui gerai, o bliuzas tai kai geram nigeriui x..jova...:D

Sekmes!




Edited 1 time(s). Last edit at 08/26/2005 09:07AM by Cerberis666.
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
Ronny (IP Logged)
August 31, 2005 09:57PM


Jus paskaitykit kas tame webe po zodziais, kokie komentarai :D
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
Cerberis666 (IP Logged)
August 31, 2005 10:38PM

Ronny Parašė:
-------------------------------------------------------
> > Jus paskaitykit kas tame webe po zodziais,
> kokie komentarai


Jooo...jedriona mat, paskaiciau tai vos nepavariau ka tik suvalgytu 3 kotletu,pomidoru salotu ir litro rugpienio ant vaiku rasomojo stalo....:D Na jei zmonems patinka tai valio, matyt sito reikia....Tai reiskia, kad sio "kurinuko" autoriui reikia ir toliau eiti ta kryptimi, babkes garantuotos, malalietku pilnos sales taip pat, tik nereikia cia mineti zodzio rock,labai prasyciau....Fea vidurius suka...varau i isviete....



Edited 2 time(s). Last edit at 08/31/2005 10:40PM by Cerberis666.
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
jumbo (IP Logged)
September 01, 2005 12:32AM

wau :))))
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
Ruslanas (IP Logged)
September 01, 2005 04:53PM

Nu ir uzsipuolet zmogu. Nu gal ivardino kaip pop-rock jis ta daina per klaida ir kas? Pasiklausius jauciasi, kad zmogus tikrai nuosirdziai stengesi ja kurdamas, sugalvojo visai nebloga melodija. Na zodziai su muzika gal kiek naivoki, bet ne kvaili, be to ir tas naivumas kazkiek suteikia jiems grozio. Dainuoja neidealiai, bet jauciasi kad tikrai nuosirdziai, o ne kaip issidirbinejantis Bendziu isdresuotas gyvuliukas. Silpniausia vieta manau yra pats skambesys, aranzuote: tas barskinimas, "Bendiskas" bugnu ritmas ir sintezatoriniai paburzgejimai jau taip igrise, kad manau dauguma cia juos isgirde ir prapliupo keiksnojimais net nebande paieskoti geru dainos pusiu.
Vis gi daina man labiau patiko negu nepatiko, nors ir nesu mergiote ir man tikrai ne 16 ;)
Siaip, Valdemarai, gal ir sutikciau groti kartu, tik kad as is Vilniaus :)
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
pofkisk (IP Logged)
September 02, 2005 09:40PM

vyrai, gelbekit. Jie dauginasi!!!!! :)
Re: Pop/rock grupei reikalingi muzikantai Kaune
pofkisk (IP Logged)
September 02, 2005 09:45PM

beto, nemanau, kad daina dainuodamas turi daryti tai tik nuosirdziai. su nuosirdumu toli nenueisi... toliausiai i klaipeda, pas bendzius :) zinoma viska ka darai reikia daryti nuosirdziai, bet tuo paciu ir profisionaliai.

"nuosirdumas neturi uzgosti profesionalumo" - mano pirmoji gili mintis. reiks kada knyga parasyt :)
Sorry, only registered users may post in this forum.