midiaudio logo

muzikantams.harcore.lt

jaras (IP Logged)
August 29, 2005 07:10PM

muzikantams.harcore.ltmuzikantams.harcore.ltmuzikantams.harcore.ltmuzikantams.harcore.lt



Edited 1 time(s). Last edit at 02/20/2019 05:29PM by jaras.
Re: Dar kart: gal parduodat Gibson'ą?
jumbo (IP Logged)
August 29, 2005 11:42PM

Kaune, "pas Albina". Gibson les paul junior. ~3000 tiksliai nepamenu. pirmas skaicius 3.... ir tukscianciai
Re: Dar kart: gal parduodat Gibson'ą?
lasaZ (IP Logged)
August 30, 2005 10:19AM

teko pas lesniaka čiupinėti Hamer'į, Diablo berods. Garsas - jokiam Gibsonui nepasiekiamas. Buvo su nulaužtu headstocku, suremontuotas, atrodo už 1300 LT stume. Jei sau nepasiliko :) Gali pats pas ji uzsukti i kromeli savanorkej, isitikinsi.
Re: Dar kart: gal parduodat Gibson'ą?
jumbo (IP Logged)
August 30, 2005 10:47AM

blyn kad ash su juo irgi grojausi ir varciu nemazhai rankose....... sorry bet tikrai nepatiko ir visiskai nevertas tu pinigu:)
Re: Dar kart: gal parduodat Gibson'ą?
jumbo (IP Logged)
August 30, 2005 10:55AM

siaip stume brangiau ... ne uzh 1300:)
Re: Dar kart: gal parduodat Gibson'ą?
lasaZ (IP Logged)
August 30, 2005 11:15AM

gal su kreivu ampu grojai? Aš aišku irgi ten ant kažkokios pigienos pasijunges buvau, ir tai stogą rovė - sustainas nerelaus, tembras puikis, akordai aštrūs... Po to dar porą kažkokių gitarėlių ėmiau už panašią kainą - tai nebuvo ką lyginti visiškai...
Re: Dar kart: gal parduodat Gibson'ą?
jumbo (IP Logged)
August 30, 2005 11:21AM

ta gitara senais laikais buvo velniskai brangi. Dabar luzis tokioj vietoj kur headstockas prasideda tai nera labai baisu. Bet teko grot su ESP originaliu ir neskaitant kubo faktoriaus kramer del savo kainos ir nepaliko ispudzio. Tiesa nezinau kiek mano samick yr660 kainuoja, kiek girdejau kzkur virsh 1600 naujas, bet jei duotu rinktis ar ta krameri ar samicka tai pasirinkciau savo samicka (neskaitant keiciamu nuemeju ir floydrose) :) Nepasakyciau kad cia visiskai skonio reikalas. originalus ESP atrodo rauda kazkieno balsu gyvu:)
Re: Dar kart: gal parduodat Gibson'ą?
jumbo (IP Logged)
August 30, 2005 11:37AM

beje krameri gibsonas pasisavines kaip ir mano samicka, taciau kiek girdejau dabar tokio samick modelio nebegamina:(
Re: Dar kart: gal parduodat Gibson'ą?
Siaip ciuvas (IP Logged)
August 30, 2005 12:39PM

Kad lyg Samick gitarų nebėra iš viso - yra Greg Bennet guitars, designed by Samick...
Re: Dar kart: gal parduodat Gibson'ą?
jumbo (IP Logged)
August 30, 2005 01:19PM

nu va ir dar naujiena sau suzinojau:]
Re: Dar kart: gal parduodat Gibson'ą?
lasaZ (IP Logged)
August 30, 2005 04:19PM

aš to Hamerio labai norėjau, bet man jo grifas per platus buvo, man ploni malonesni, ir pati labai masyvi gitarėlė buvo. Bet garsas... Nieko panašaus neesu girdėjęs.
Sorry, only registered users may post in this forum.