midiaudio logo

perku zooma

calling (IP Logged)
September 05, 2005 09:03PM

gal kas parduoda zooma iki 150lt nes tik tiek dabar turiu, nu galeciau sukrapstyt dar koki 20 lt

mano meilas callingltu@yahoo.com
o mobas +37061303506
Re: perku zooma
Laimis (IP Logged)
September 17, 2005 09:41AM

Parduodu Zoom 505 senesnis modelis, tik stringa vienas mygtukas, del to rupesciu nera, efektu per akis. Atlaike nemazai koncertu, taip pat net televizijoje. Atiduociau uz 100 lt.
Re: perku zooma
Edix (IP Logged)
September 17, 2005 04:25PM

Ot kaip, net per TV grojai su ZOOM'u. Geras. Ir as siuo metu juzinu ZOOM'a. Na, kaip biski daugiau nei metus grojanciam, man j per akis. Beje, as irgi su ZOOM'u jau esu koncertaves per "Atsargiai, politika" rengini Alytuje(mazdaug pries menesi). Na, tarp to renginio dalyviu nepasakyciau kad blogai pasirodziau. O pries tai buvau prisiskaites koks tas ZOOM'as shudas, tai galvojau tikrai taip yra. Bet pats paziurejau - pradedanciajam gitaristui mokytis groti pats malonumas su tokiu zaisliuku. Be to, kalba jog triuksmo daug, garsa padidinus. Man rodos nera ten daug triuksmu. Paleidi ant 15w kubelio garsa ant vidurio ar maziau, o jei nori renginiui igarsinti- tai kuba igarsini su mikrafu.

Zodziu ciuju greit nupirks si ZOOM uz 100lt :)
Re: perku zooma
calling (IP Logged)
September 18, 2005 09:02PM

tai as pirkciau ta tavo zooma patikrink savo privacias zinutes jai ka mano meilas callingltu@yahoo.com
mob +37061303506
jai ka tai sms nes mikrofonas sugedes
Sorry, only registered users may post in this forum.