midiaudio logo

ieskau darbo Vilniuje

kosas (IP Logged)
October 14, 2005 11:35AM

Esu studentas, ieskau darbo laisvu nuo studiju metu arba 1-3 pilnas darbo dienas per savaite (galima savaitgaliais ar naktimis;). Domiuosi studijine/koncertine audio aparatura, programine iranga, garso apdorojimu, elektronika, radiotechnika ir pan. Geri darbo kompiuteriu igudziai, anglu kalba - ok, rusu - susisneku, lietuviu - gimtoji.. Komunikabilus, sveikas humoro jausmas, taktiskas, kruopstus ir atsakingas. Galiu asistuoti garso operatoriui.

Siulyti ivarius variantus, tik Vilniuje.

kosz@one.lt arba forume.
8671 63810, 8689 61348, Ignas.



Edited 2 time(s). Last edit at 10/17/2005 06:47PM by kosas.
Re: ieskau darbo Vilniuje
Dagis (IP Logged)
October 14, 2005 07:21PM

Gavai pasiulymu?
Re: ieskau darbo Vilniuje
kosas (IP Logged)
October 15, 2005 08:27PM

Komercine paslaptis;P
Re: ieskau darbo Vilniuje
Dagis (IP Logged)
October 16, 2005 01:23PM

O rimtai? Gavai? Man idomu ar tokiu budu galima susirasti darbo rimto. Gal ir man gautusi?
Re: ieskau darbo Vilniuje
kosas (IP Logged)
October 17, 2005 06:48PM

pora. po poros dienu turetu but aisku ka is to gero:)
Re: ieskau darbo Vilniuje
ura (IP Logged)
October 17, 2005 11:26PM

noreciau ir as koki darbeli papildoma rast.. laisvalaikiu, po darbo ir moxlu ;]
siulykit kam reik kolonkes panesiot ir laidus patampyt:)
Re: ieskau darbo Vilniuje
galiupatiket (IP Logged)
October 18, 2005 12:59AM

As irgi kazkada bandziau ivairiu variantu darbui susirasti , bet nieko nevyko kol per pazistamus zuzi records pakviete pabut garso inzinieriumi su 15 kW, lexicon garso procesoriumi, desimcia mikrofonu. Labai dziaugiaus, saunus ivykis. Ka supratau, tai, kad atotrukis tarp igarsinimo firmu ir tokiu zmoniu, kaip as ir jus labai didelis. Jei ne pazistamo rekomendacija gal nelabai buciau ten patekes. Igarsinimo firmos tarsi skundziasi, kad nera garso operatoriu, bet tuo paciu nemoka ju pasidairyti. Sekmes jums, tikiuosi pasiseks.
Re: ieskau darbo Vilniuje
kosas (IP Logged)
October 18, 2005 08:47AM

2 galiupatiket: jo nu isivaizduoju toki geri savo rankose:)) bet kaipsakant.. visur dabar viskas uzkimsta pazistamais ir tt.. jei zmogus sako, kad domisi proaudio tai ji issiuncia i miesta flyeriu dalint, o renginukus igarsina moliai:)

isvis velniai zino ar imanoma is tokio amato pragyvent.. galiupatiket, kuo db uzsiemi?
Re: ieskau darbo Vilniuje
ura (IP Logged)
October 18, 2005 11:06AM

jooo, be pazystamu sunku, reix bandyt i mexa gal ilyst:) ten pas juos mazoka garsistu, o kolonkiu tai nemazoka:)
Re: ieskau darbo Vilniuje
galiupatiket (IP Logged)
October 18, 2005 11:22PM

Studijuoju fizikos fakultete VU ir darau aranzuotes zuzi leidziamiems lopsiniu ir kalediniu daineliu rinkinukams, karatais koncertuoju. Groju saksu ivairiuos projektuose, nes grupe Lempa, kurioje du metus grojau isejo giliu atostogu.. Sia vasara Hospitality club meete visa savaite dirbau garso operatorium. Aparatura nebuvo labai ispudinga, bet visgi praktika su prancuzu, vokieciu grupemis. Geras uzsiemimas, bet lietuvoj nedaug tokiu zmoniu, kurie gali is to gyvent. Per maza salis ir daug saviveiklos. Kosas, jei esi labai uzsispyres, pasieksi savo, manau. Tobulek, gal kada susitiksim prie vieno pulto.
Re: ieskau darbo Vilniuje
kosas (IP Logged)
October 19, 2005 05:56PM

yop, duos dievas, gal ir prie bokalo:)
taikos.
Re: ieskau darbo Vilniuje
ura (IP Logged)
October 19, 2005 08:45PM

galiupatiket, kokia spec ir kox kursas? as irgi ten studinu:)
Re: ieskau darbo Vilniuje
galiupatiket (IP Logged)
October 20, 2005 01:20AM

MTV, 3 kursas
Re: ieskau darbo Vilniuje
kosas (IP Logged)
October 21, 2005 12:55PM

mano draugas irgi ten:) pankiu vadina, vardas gedas r.
Re: ieskau darbo Vilniuje
ura (IP Logged)
October 21, 2005 06:58PM

aj tai biski vadyba:) as tai Telekomunikaciju fizika ir elektronika pradejau siais metais, manau kad visai i tema, prie mano darbu dirbamu ir busimu..
Re: ieskau darbo Vilniuje
galiupatiket (IP Logged)
October 21, 2005 10:56PM

Gedas tai mano grupiokas. Siandien dar labai parinos, kad gaus beta spinduoliuotes eme panikuot, kad jam gyvenimas sutrumpes. Vadyba ne vadyba, visi mes fizikai. Pades tau bet kuri fizikos sritis. Kai ponaitis URA turesi pas destytoja Matuka paskaitu, butinai uzsiprasyk pas ji lempini stiprintuva darytis- puiki galimybe, fakultetas turi nemazai daliu, tai visai pigiai gali gautis. As kaip tik dabar pradesiu...
Re: ieskau darbo Vilniuje
ura (IP Logged)
October 21, 2005 11:17PM

nesu megejas kazka gaminti, bet gal del bendro issilavinimo ir verta.. parasyk kaip sekes:)
Re: ieskau darbo Vilniuje
kosas (IP Logged)
October 23, 2005 02:56PM

kad nupliks bijojo museu:)))))))))
Sorry, only registered users may post in this forum.