midiaudio logo

Pirkciau wah pedala

sidebone (IP Logged)
October 17, 2005 10:03PM

Pirksiu wah-wah pedala, gali buti neveikiantis
Re: Pirkciau wah pedala
jumbo (IP Logged)
October 17, 2005 10:13PM

tipo, turiu optinio pedalo deze tokia senovine sovetskaja:] mechanizmas ten atrodo patikimas: sklende, lempute keliu voltu, sviesai jautrus daviklis. Schemu internete pilna :]
Re: Pirkciau wah pedala
sidebone (IP Logged)
October 18, 2005 04:46PM

Schemos ne problema, kiek nori uz ta pedala jei parduodi?
Nupirkciau jei ne per daug didelis (sovietu gigantas)
Kur galim susitikt? Jei ka pranesk 862290350
Re: Pirkciau wah pedala
jumbo (IP Logged)
October 18, 2005 10:36PM

na nezinau, dydis normalus, gal kiek aukstesnis nei kiti buna. Man dar ji reiktu apziuret ar tinkamas, atrodo pado neturi. ir t.t. As dar parasysiu pasiziurejes ar tinkamas.
Re: Pirkciau wah pedala
sidebone (IP Logged)
October 18, 2005 11:02PM

Tu sakyk kaina, is esmes man reikia korpuso, praktiskai paimsiu turbut
Re: Pirkciau wah pedala
jumbo (IP Logged)
October 18, 2005 11:11PM

na ka.... gelzgalis. 20 lt :] (noriu nauju stygu:]] )
Re: Pirkciau wah pedala
sidebone (IP Logged)
October 18, 2005 11:22PM

Gal uz simboline jumbo? ;)
nu tarkim 10lt. grazus skaicius ;)
Kaip manai?
Re: Pirkciau wah pedala
jumbo (IP Logged)
October 19, 2005 12:51AM

kad man karo muziejus labiau patinka nei lituanika:] ir siaip spalva bent jau ne zydra:]
Re: Pirkciau wah pedala
sidebone (IP Logged)
October 19, 2005 02:22AM

Mokeciau metaliniais ;)
Nu jei rimtai tai susitikim, pakalbesim, as ne skustagalvis ir visai ramus
Re: Pirkciau wah pedala
jumbo (IP Logged)
October 19, 2005 02:30AM

pakentesi iki kokio 1dienio? as labai uzhimtas siuo metu visa savaite.
Nu gerai. 15 lt. Bet tu dar nematei pedalo gal tau visiskai nepatiks:]
Re: Pirkciau wah pedala
sidebone (IP Logged)
October 19, 2005 02:39AM

Gerai, auksciau yra mano nr, kai jau busi laisvas pranesk. Nu tarkim 15lt tiks. Iki
Re: Pirkciau wah pedala
sidebone (IP Logged)
October 23, 2005 02:42PM

Na, jumbo, kaip del to pedalo? Ar ryt busi laisvas, ar galesim susitikt, paimciau ta pedala.
Re: Pirkciau wah pedala
jumbo (IP Logged)
October 23, 2005 05:21PM

nu va atkasiau ta pedala.

zodziu situation tokia: mechanika veikia puikiai nes kitaip ir negali but:] ten mechanikos nera per daug. Sviesos elementas stovi vietoj su dviem kontaktais laukianciais lituojamu laidu. Siaip pasiziurejus is isores neypatingai skiriasi nuo kitu wah pedalu savo dizainu. ismatavimai: aukstis 6cm, ilgis 24cm, plotis 9cm. pats visas is gelezies nudazytos juodai. Situacija prastesne del to kad nera gumos ant tos vietos kur koja dedama (ji nulupta, tektu senukuose pirkt ir klijuot nauja), toliau - neturi dugno, irgi reiktu kazka galvot is skardos. Ir paskutine blogybe kad yra skyle istatyt 6v lemputei su savo lizdu, taciau pastarosios lemputes su lizdu - nera. Gal ir gerai, nes tai labai neekonomiska, reiktu pasidaryt (hermetizuojant plastelinu or smth) su stipriu sviesos diodu.
Nu kaip priejom bendro susitarimo - 15 lt:]

As ryt kokia 6 buciau laisvas. Tik reik susirasyt sms kur susitikt
Re: Pirkciau wah pedala
sidebone (IP Logged)
October 23, 2005 06:18PM

Tvarka, man 6val tinka, tai tu man parasyk, nes as tavo nr neturiu, maniskis 862290350 arba 861284029 tai jei ka rasyk i pirmaji, turbut ji busiu isimetes. Nu as paziuresiu, man turbut viskas tiks, o del tu lempuciu nesijaudink, as vistiek persidarysiu schema pagal klasikine crybaby (jokiu lempuciu ir LDR, ten su rite veiksmas vyksta)
Tai lauksiu zinios
Iki ;)
Re: Pirkciau wah pedala
AurimasA (IP Logged)
December 22, 2005 03:08PM

Man labai idomu ar tau pavyko pasidaryt crybaby su rite? Beje, o is kur rite gavai???


Elektronios prekese niekur nerandu. Gal is uzusienio siunteisi?
Re: Pirkciau wah pedala
sidebone (IP Logged)
December 29, 2005 05:23PM

Labas, kaip cia pasakius, tas mano crybaby'is veikia ne visai taip, kaip turetu, truputi generuoja, na, kai surinkau generavo, gryztamaji rysi reikia pareguliuot. Rezonansinis daznis kinta, kaip ir turetu. Rite susisukau pats, dariau ant feritiniu puodeliu, induktyvumas gavosi milziniskas, pradzioj kai susukau neskaiciaves gavau 3 henrius su kapeikom, teko gerokai nuvyniot, nes reikia tik 0.5 henrio (salyginai "tik" - tai irgi daug :)). Siaip itariu kur tiksliai suo pakastas, kad neveikia, tik paskutiniu metu laiko nebuvo pasikrapstyt: atsiskaitymai pries sesija, sventes, "tube screamer'io" gamyba (beje pastarasis irgi itartinai gavosi, kazkoks "smeliuotas" garsas, nors as negirdejes tikro "lemp reksnio" - gal toks ir turi but..., na, man beveik patinka ;)) ir t.t.
Kai sukurpsiu verksni, butinai parorysiu, kaip veikia
Sorry, only registered users may post in this forum.