midiaudio logo

Gitariniai efektai pardavimui

ElvisD (IP Logged)
February 02, 2018 10:03PM

Išsiparduodu pedalus, kurių praktiškai nebenaudoju. Kai kurie buvo pirkti tik esant konkrečiam reikalui ir naudoti vos kelis kartus. Čia tie atvejai, kai galvojau, jog būsiu super gitaristas ir man jų reiks. Nei buvau, nei reikėjo. Kiti naudoti daugiau ir keletas turi žymius nusidėvėjimo ženklus.

Nežinau kokiom sumom vaikšto šie daiktai, tad kainas nustačiau pasižiūrėjęs į parduotuvių kainas Lietuvoje. Daugumos neradau, tad peržvelgiau ebay ir minty padariau maždaug vidurkį. Esu įsitikinęs, kad jei kažkur labai nuklydau su kainom ir stipriai užsibranginau, tai kažkas labai agresyviai ir grubiai atkreips į tai dėmesį. Tokiu atveju pataisysiu kainas. Arba tiesiog potencialus pirkėjas gali parašyti savo pasiūlymą.

Dėžučių nekolekcionuoju. Jei dėžutę turiu, tai taip ir prirašysiu prie pedalo.

Pedalai tūno Alytuje. Nesu nieko siuntęs, bet įtariu kad esant reikalui mikliai išmoksiu. Man nelabai svarbu kokiu būdu siųsti: paštu, kurjeriu ar dar nežinau kaip galima. Pirkėjas gali pasiūlyti/pasirinkti siuntimo būdą.

Dabar skelbimą dedu tik į čia. Jei kažkas liks nenupirkta, skelbsiuosi skelbimų puslapiuose. Čia muzikantų forumas, todėl detalių produktų aprašymų nekelsiu – apsimesiu, kad susidomėję asmenys maždaug žinos kas yra kas. Kadangi nuotraukų į forumą įkelt negalima arba nemoku, tai dėl foto kreipkitės skambiu el.pašto adresu antichristus.613 eta gmail.com

Klausimus išreikškite čia, privačiom žinutėm arba el.paštu.


Dunlop Cry Baby GCB-95. Naudotas itin mažai ir atrodo kaip naujas. Yra net ir plėvelė ant dugno. Tik dėžutė įdrėksta. Naudotas tik pratestavimui MidiAudio parduotuvėj ir namie paminkytas mažiau nei savaitę. Nutiko taip, kad beveik tuo pačiu metu gavau man labiau patikusį modelį. Siūlau už 95€.

DigiTech Distortion Factory DF-7. Naudotas gan daug. Žiūrint atsistojus į gulintį ant žemės atrodo kaip naujas. Pažiūrėjus atidžiau matomas nusitrynęs mažas gabalėlis dažų ir sulankstytas lipdukas ant dugno. Dėžutė įplėšta. Siūlau už 75€.

Looper’iai: turiu du, nes taip jau nutiko. Aprašau abu ir pasiliksiu nenupirktą.
Boss RC-2. Naudotas visai itin mažai. Atrodo (ir praktiškai yra) kaip naujas. Net ir dėžutė nesudėvėta. Siūlau už 100€.
Boss RC-20XL. Naudotas nemažai. Nusidėvėjimo žymių nematyt. Siūlau už 140€.

T.C. Electronic Nova Delay ND-1. Naudotas nedaug ir atrodo kaip naujas. Siūlau už 150€.

RangeKing Power Booster (The Tube Amp Doctor). Naudotas nemažai. Kampuose matomi apsitrynę dažai. Siūlau už 100€.

T-Rex Comp-Nova. Naudotas nemažai. Žiūrint į gulintį ant žemės atrodo kaip naujas. Siūlau už 110€.

Boss GT-8. Naudotas nedaug. Nusidėvėjimo žymių nematyt. Užtat dėžė padėvėta. Siūlau už 150€.

Line 6 Tone Port UX-1. Naudotas labai mažai. Pirkau kai reikėjo mikliai padaryt įrašą norint stot studijuot. Naudotas tik tam vienam kartui ir neseniai pasijungiau pažiūrėt ar veikia ir pasižaist. Atrodo kaip naujas, tik dėžutė įplėšta. Siūlau už 60€.

T-Rex Fuel Tank. Naudotas nedaug. Atrodo kaip naujas. Siūlau už 100€, nes nebeturiu išeinančių laidukų į pedalus.

Derintuvai: turiu du, nes tuo metu tiek reikėjo. Dabar užtenka vieno. Įdedu abu, o pasiliksiu nenupirktą.
Boss TU-2. Naudotas daug. Matomi pabraižymai. Siūlau už 35€.
Korg DT-10. Naudotas daug. Matomi pabraižymai. Siūlau už 48€.


Boss RV-5. Naudotas vos kelis kartus. Praktiškai naujas. Siūlau už 135€.
Boss CE-5. Naudotas vos kelis kartus. Praktiškai naujas. Siūlau už 85€.

Electro-Harmonix Little Big Muff Pi. Naudotas nemažai, bet nusidėvėjimo neįžvelgiu. Siūlau už 60€.
Re: Gitariniai efektai pardavimui
ElvisD (IP Logged)
February 20, 2018 06:43PM

Pakeliu skelbimą į viršų ir tuo pačiu atnaujinu sąrašo būseną:
Nova delay parduotas, GT-8 rezervuotas.
Sorry, only registered users may post in this forum.