midiaudio logo

Ieškau mikrofono monologų įrašymui

ElvisD (IP Logged)
September 28, 2018 07:02PM

Pirmiausia, tai absoliučiai nieko nežinau apie mikrofonus. Esu girdėjęs žodžius "kondensatorinis" ir "dinaminis", bet net nežinau ką tai reiškia. Taigi, nelabai tiksliai ir galiu nupasakoti ko man reikia.

Galiu tik pasakyti ko maždaug tikiuosi iš mikrofono: kad kas antras komentaras youtube nelygintų mano balso įrašo kokybės su bulvėm, skarbonkėm ir dvidešimtu amžiumi. Nesitikiu jokių stebuklų ir nenoriu investuoti per daug pinigų šiam projektui/bandymui. Tačiau būtų smagu, kad įrašas gautųsi pakenčiamas / kad nekristų į ausis kokybė. Esu numatęs mikrofoną naudoti tik kalbėjimo įrašymui: ne dainavimui ir ne instrumentams.

Pinigų suma: kadangi neįsivaizduoju ko man reikia, tai ir neįsivaizduoju kiek tai gali kainuoti. Norėčiau (žinoma) kuo pigiau, bet jei paaiškės, kad be ~100eur ar daugiau nieko nebus, tai ką padarysi - pirksiu už tokią sumą.

Skelbimus pažiūrėjau ir mačiau, kad pvz narys Kranklys siūlo mikrofonus. Naują temą kūriau tikėdamasis, kad gal gausiu daugiau pasiūlymų arba gal kas parašys kokio mikrofono maždaug ieškotis.
Ieškau mikrofono monologų įrašymui
Dalius (IP Logged)
September 29, 2018 09:48AM

Elvi,
Geros kokybės išgavimui vientik mikrofono gali ir neužtenkti;-)
Kas yra tavo įrašinėjimo įrenginys - kompas? Telefonas? Fotikas? Kamera?

Klausiu dėlto, kad reiks tą mikrofoną kažkaip įjungti į tą tavo "įrašiklį", ir dėlto labai priklauso kokia "sąsaja" turi būti... ir kokio rezultato gali tikėtis (už tokią ar tokią sumą).Jei bandysi profesionalų mikrofoną jungti į kompo mini-jack įėjimą - rezultato negausi jokio, arba LABAI blogą...

Vienas iš optimaliausių sprendimų tavo uždaviniui (ne dainavimui ir ne grojimui):
jei tai kompas - tai mikrofonas su USB (t.y. vienas daiktas, turintis ir mikrofoną, ir preampą, ir keitiklį, ir sąsają į kompą):
Tarkime Rode NT-USB, Rode PodCaster
https://midiaudio.com/product/nt-usb
https://midiaudio.com/product/rode-podcaster
(pirmasis yra super rinkinys - ir stovelis, ir pop filtras)

Dalius
Ieškau mikrofono monologų įrašymui
ElvisD (IP Logged)
September 29, 2018 08:46PM

Ačiū už komentarą.
Taip, nieko specialaus tam reikalui neturiu - tik eilinį kompą.

Ačiū už pasiūlymą (mikrofoną su USB ) ir nuorodas. Per daug neskubu, tad dar palauksiu - gal kas dar ką nors parašys ;)



Edited 1 time(s). Last edit at 09/29/2018 08:47PM by ElvisD.
Sorry, only registered users may post in this forum.