midiaudio logo

Priglausciau nenaudojama itampos kondicionieriu

cloh (IP Logged)
June 15, 2019 08:23PM

Reikalingas itampos kondicionierius (power conditioner).
Super duper nereikia, svarbu, kad atliktu filtro funkcija, nes saldytuvai ir kiti elektros prietaisai skleidzia baisius garsus monitoriuose.
O gal zinote kitokiu priemoniu, sprendzianciu nesvaraus garso problemas studijoje?
Aciu uz pagalba.
Re: Priglausciau nenaudojama itampos kondicionieriu
ele 7 (IP Logged)
June 17, 2019 09:48AM

Aš asmeniškai elektros laidus pasikeičiau į geresnius, tai iš karto pagerėjo garsas ir sub`as nebezirzia įjungus. Daug kur rašo, kad laidus pradžiai pasikeisti, o paskui tik su kondicionieriais prasidėti.
Re: Priglausciau nenaudojama itampos kondicionieriu
cloh (IP Logged)
June 17, 2019 08:15PM

Turi omeny pasikeisti monitoriu elektros laidus? Ar visu irenginiu studijoje?
Ir matai, kai jungiu i stacionaru pc, tai labai blogai, bet kai jungiu i laptopa ar plansete, neijungta i tinkla, tai kaip ir tvarka. Todel gal ne visai laiduose problema...
Re: Priglausciau nenaudojama itampos kondicionieriu
ele 7 (IP Logged)
June 18, 2019 08:52AM

Aš pasikeičiau garso plokštės ir monitorių su sub`u, tai skirtumas jaučiasi. Taip pat reikėtų atskiro prailgintuvo tik kolonėlėm, plokštėm ir atskiro visokiem monitoriam (vaizduokliam) ir kompiuteriam.

Kompo laidui uždėk feritų, bus geriau, taip pat laptop`o maitinimas pats feritų by design turi. Gali dar kolonėlių ir etc prailgintuvui uždėti.

Šiaip panašu, kad stacionaraus kompiuterio maitinimo blokas ne iš brangiausių ir triukšmauja tinkle.
Re: Priglausciau nenaudojama itampos kondicionieriu
cloh (IP Logged)
June 18, 2019 02:51PM

PSU turiu gold certified:
https://www.corsair.com/ca/en/Categories/Products/Power-Supply-Units/rm-series-config/p/CP-9020054-NA
Bet ne pats rinkau kompiuteri, gali buti surinkimo problema? Nes elektros garsai buvo nuo pirmos dienos.
Siuo metu viskas yra sujungta i 5 elektros kistukus sienoje, padalinsiu i prailgintuvus, uzdesiu feritu del visa ko.
O garso laidai i koloneles turi didele itaka? Butini balansuoti? XLR-XLR ar galima XLR-Jackus?
Beje, pakeiciau tik monitoriu laidu adapterius (nes amerikietiski kistukai), bet jau 40% geriau, aciu:)
Re: Priglausciau nenaudojama itampos kondicionieriu
ele 7 (IP Logged)
June 19, 2019 12:58PM

Gali būti, kad per daug galios naudoja aplinkiniai prietaisai ir "užsiurbi" paskutinius peak`us.

Bet šiaip ar taip, reikia balansinių laidų, beje, Jack`ai būna ir balansiniai. (;

Bet jei turi galimybes ir plokštė turi XLR`us, tai naudok XLR <> XLR, jei ne, tai XLR <> Balanced Jack.

O jei pasikeistum į normalius normalius elektros laidus, tai visai sumažėtų visos garso nesamonės, taip, suprantu, brangu, bet kartais neverta naujų kolonėlių pirkti, o maitinimo kabelius pasikeitus atsiranda och kiek negirdėtų detalių...

Taip pat kai padarysi du prailgintuvus susižiūrėk + - jei turi testerį ir sukišk visus laidus tiesiai ant "pliuso - minuso" tvarkingai, taip mažiau šiukšlių bus ir sinusas bus tiesesnis.

Čia mano pastarųjų 2 mėnesių nagrinėta tema ir aš buvau gerokai nustebęs, ką daro kokybiškas USB laidas grandinėje, elektros laidai taip pat.
Re: Priglausciau nenaudojama itampos kondicionieriu
cloh (IP Logged)
June 19, 2019 02:35PM

Gal turi kokiu konkreciu laidu pavyzdziu, kuriuos patartum kaip kokybiskus?
Kur butu verta suinvestuoti ir tureti kokybisko garso studija, nekeiciant pagrindiniu elementu, tokiu kaip koloneliu, garso kortu ir tt?
Gal uzmatei kokiu geru straipsniu tyrinedamas sia tema, kuriais noretum pasidalinti?
Aciu:D
Sorry, only registered users may post in this forum.