midiaudio logo

Garso režisieriaus pozicija LRT kilnojamojoje radijo stotyje.

MariusDan (IP Logged)
January 21, 2020 10:17AM

Sveiki,

vis dar vyksta atranka garso režisieriaus pozicijai. Jei moki daryti įrašus, turi puikius mixingo įgūdžius ir mėgsti keliauti, nedelsiant atsiūsk savo CV į personalas@lrt.lt.

https://apie.lrt.lt/apie-lrt/norite-prisijungti-prie-komandos

https://apie.lrt.lt/storage/app/media/2020-01-09%20Garso%20re%C5%BEisierius%20iki%202020.01.24.pdf
Garso režisieriaus pozicija LRT kilnojamojoje radijo stotyje
Antanas1980 (IP Logged)
January 21, 2020 12:08PM

Na va, o sako, kad nėr darbo ant Lietuvos.Nagi marš greit į atranką.
kietai
Dagis (IP Logged)
January 21, 2020 07:59PM

Kietai. Kad man toks skelbimas, kai jaunas buvau ir prie mIRC sėdėjau. SuperB.

_________________
www.tomasdabas.eu
Neatrodo rimtai
zippo (IP Logged)
January 23, 2020 09:52PM

Aš sutinku, kad nurodydami atlyginimą "nuo" lyg ir atsiginate nuo spekuliacijų koks būtų "iki", bet 1200eur prieš mokesčius? 2020 metais, Vilniuje? Reikalavimai tikrai nekuklūs, net nepretenduočiau į šią poziciją su savo gebėjimais ir prasta patirtimi. Bet apskritai jei man šiandien kas nors už profesionalų darbą didimiestyje, kur reikalaujama rimta patirtis, specifiniai įgūdžiai ir išsilavinimas, pasiūlytų 1200eur prieš mokesčius tai net CV iš manęs negautų. Nes neatrodo rimtai.
Neatrodo rimtai
Antanas1980 (IP Logged)
January 24, 2020 07:42AM

Atlyginimą reikia užsitarnauti. Tik baigusiam studijas darbas už 700-800eur, prabanga. Pusė Lietuvos aria už minimalią algą.
Re: Neatrodo rimtai
zippo (IP Logged)
January 24, 2020 08:08AM

Jūs žmogų tikriausiai pasirinktume pagal laiką, kiek praėjo nuo jo studijų baigimo, ne pagal įgūdžius? Nes paradoksalu, bet realiai šie dalykai dažniausiai neina koja kojon...
Minimalus atlyginimas yra žeminantis, jį moka tik nekvalifikuotiems, bet čia jo ir nesiūlo. Čia siūlo nuo kokių 780 į rankas – mieslelio kultūrkės garsisto alga + kokia viena lengva chalturkė savaitgalį. Šiandien daug studentų dar ir paskolas už mokslą turi (tiek Lietuvoje, tiek užsienyje).
Sorry, only registered users may post in this forum.