midiaudio logo

perku betkokia elektrine

spinksas (IP Logged)
December 20, 2005 09:43PM

pigia kokia. kaunas. electrostatic@one.lt
Re: perku betkokia elektrine
AurimasA (IP Logged)
December 22, 2005 02:30PM

labas,

paziurek mano skelbima: "Parduodu el.gitara VANTAGE uz 500Lt"
Re: perku betkokia elektrine
Destroy (IP Logged)
December 22, 2005 11:30PM

roytek telecaster 500lt, su deklu ;)
Re: perku betkokia elektrine
Xenon (IP Logged)
December 25, 2005 12:19AM

b.c.rich 550 lt http://www.midiaudio.net/phorum/read.php?3,24871
Re: perku betkokia elektrine
aice (IP Logged)
December 26, 2005 02:12PM

Sveikas aš kaip tik parduodu peavey raptor plus EXP stratocasterį už 300lt idealios būklės iš Kauno skamba gana neblogai komplektacijoj su rankenėle tel +37068620844 .ps pirkau Vilniuj tamstoj už 600lt tamsiai mėlynos spalvos. Mindaugas

rammsteinfanss@yahoo.com



http://www.peavey.com/products/browse.cfm/action/detail/cat/43/item/105558/number/00489450/RaptorSeries.cfm čia rasite nuotraukas



Edited 3 time(s). Last edit at 12/26/2005 02:17PM by aice.
Re: perku betkokia elektrine
Siaip ciuvas (IP Logged)
December 27, 2005 12:43PM

Xenon - kokią naują nusipirkai kad BC Richą stumi?
Re: perku betkokia elektrine
rauliss (IP Logged)
December 27, 2005 01:41PM

O ar tikrai vertas demesio tas B.C.Rich, kad toks pigus ?
Re: perku betkokia elektrine
Xenon (IP Logged)
December 27, 2005 11:18PM

Siaip ciuvas Kolkas Ibanez rg321 :) Cerberis gi rase gitara.lt forume O paskui (pavasari ar vasara, dar kuba reik parduot) pirksiu Ibanez Rg570 japonca uz 550 $ :)
rauliss Uz savo kaina verta, man rodos :) O kodel b.c.rich turi kainuot milijona? :)



Edited 2 time(s). Last edit at 12/27/2005 11:19PM by Xenon.
Re: perku betkokia elektrine
Xenon (IP Logged)
December 27, 2005 11:23PM

Nu B.C.Rich tas bus 2 geriau uz ta peavey raptor, ar stagg :)
Re: perku betkokia elektrine
rauliss (IP Logged)
December 28, 2005 01:00PM

Aš pirkau Vintage VS-6. Šiaip zjbys gitarikė, šauni :-)
Bet va vieną minusą "nušoviau": Diržo laikytuvai lievai subalansuotai ir gitara paleidus krenta į grifo pusę. Gal kas žinot kaip šią problemą išsprėsti?
Re: perku betkokia elektrine
marshall (IP Logged)
December 28, 2005 02:07PM

Prie ko cia dirzo laikikliai, paprasciausiai gitara nesubalansuota, kiek moki - tiek gauni, o sauni gitara prasideda nuo keturiu tukstanciu, aisku buna ir isimciu.
Re: perku betkokia elektrine
rauliss (IP Logged)
December 28, 2005 02:21PM

Aš ne joks profas, ir man tūkstančiais nieks nesišvaisto... Jeigu esi "milijonierius", tai tau gerai... Mano skoniui ši gitara labai puiki. Ir kad gitara nesubalansuota, tai čia tik nenusišnekėk... Paprasčiausia, lievoj vietoj prikabintas vienas diržo laikiklis. Geriau būtų prikabintas ant rago, o yra prikabintas korpuso nugaroje...
Re: perku betkokia elektrine
jumbo (IP Logged)
December 28, 2005 03:47PM

marshall'as expertas is prigimties turbut:)
uzhsidek gibson SG ir pasakyk kad kiek moki tiek gauni, nes grifas nusveria korpusa :D :D :D :D :D :D Ishimciu buna.... originalus fender stratai nuo >2000 lt prasideda
Re: perku betkokia elektrine
marshall (IP Logged)
December 28, 2005 07:10PM

Rauliss, as kaip tik ne milijonierius, kad metyti pinigus veltui, dar karta sakau, kiek moki - tiek gauni, siandien nepatinka jos lygsvara, po pusmecio dar daug kas nepatiks,o tukstanciu nereikia laukti is salies, juos reikia paciam uzdirbt, tada zinosi ju verte. Jumbai, fenderis uz 2000 lt, tai dar nereiskia, kad sauni gitara, tuo turejai isitikinti gibsonu pristatyme.
Re: perku betkokia elektrine
jumbo (IP Logged)
December 28, 2005 08:02PM

mano nuomone apie gibson nera is keliu zodziu "per brangu, per prasta uz kaina". Reiktu ilgiau padestyt. Bet fenderis visai kas kita, nei gibson. Kartais buna, zmogus nusiperka USA fenderi, pjausto vos ne death metal ir sako kad gitara shudina. Kas rauliui gali nepatikti vintage vs6 tai gali atsitikti su betkuria gitara. Kartais nuo pacio zmogaus priklauso. As pav. labai daug nereikalauju is gitaros, bet dabar hameri gavau i rankas, kurio verta ~2000 lt. Neitiketina, tikrai nebenoriu jokiu gibson, ypac po pristatymo Vilniui:)

Nezinau, tingiu destyt, kaip kam patinka taip darykit:) Bet vintage VS6 ivardinta "problema" nera problema
Re: perku betkokia elektrine
marshall (IP Logged)
December 28, 2005 08:38PM

Jumbai, pats itraukiai i tuos debatus ir daug kur priestarauji pats sau. O ka snekesi, kai pagrosi hameriu 6000 lt vertes.
Re: perku betkokia elektrine
jumbo (IP Logged)
December 28, 2005 08:46PM

kai pagrosiu tada ir snekesiu. O kolkas kalbu su apgrotais agregatais. Todel sau prieshtaravimo nera
Re: perku betkokia elektrine
jumbo (IP Logged)
December 28, 2005 08:55PM

marshall'ai nieko asmenisko, visiskai be pagiezos (kol kas:) tik negruzink taip zmogaus. Gryztant ir "nelankstant" toliau, tai gitaros nebalansuojamos (kaip automobiliu ratai), cia yra gan tiksli dizaino prasme, gibson SG reissue 61 kopija. Grojau ir su standartu ir su special originalais.
Re: perku betkokia elektrine
marshall (IP Logged)
December 28, 2005 09:41PM

Jumbai, nei kiek negruzinu zmogaus. Pabandytu su izoliacija dirza pridet prie rago, jei padeda, tai persukai dirzo laikikli ir tiek ziniu, o jei nepadeda, tai yra kaip yra.
Re: perku betkokia elektrine
vidman (IP Logged)
December 28, 2005 09:47PM

Kaip cia visi isijautet :) gal spinksas turejo mintyje betkokia elektro-plytele
Sorry, only registered users may post in this forum.