midiaudio logo

deep purple

jumbo (IP Logged)
February 04, 2006 01:25PM

gal kas vaziuoja ir turi laisva vieta?

ps. cia ne man, as tik klausiu:)
Re: deep purple
inferno (IP Logged)
February 04, 2006 01:40PM

jumbo kur kas vazhiuoja ??? vakar jau buvo koincertas :D nebent tu kur kitur vazhiuoji :) vel labai viskas garsiai buvo :) matyt mano ausys per jautrios tokiems koncertams nors ir muzika labai patiko :)
Re: deep purple
RIFF/RAFF (IP Logged)
February 04, 2006 02:03PM

Nu man irgi ausyse jau ant galo makalose pradejo darytis, bet viska atpirko puikus grajokai ir pats koncas. Va tik Nazareth galejo daugiau savo gabalu sugrot tokiu populeresniu, bet ir siaip viskas puikiai buvo..
Re: deep purple
marshall (IP Logged)
February 04, 2006 03:30PM

O mane Nazareth nuvyle, gitaristas matyt padaugino alaus, nors pradejo nuo viskio. Grojo neritmiskai, nei vieno ispudingo solo, apdeciau i vienus vartus, nors esu mates ji grojant visai kitaip. Visai kas kita Deep Purple, kaip visada aukstumoje, o Steve Morse net ispudingai, tik jo aparaturos skambesys labai saldus. Nazareth gitaristo draivas zymiai geresnis, bet jis ir grojo per marshall.Dar nustebino,kad tiek jaunimo koncerte. Vadinasi rokas dar nemire.
Re: deep purple
RIFF/RAFF (IP Logged)
February 04, 2006 05:42PM

Oj jaunimelio buvo, nu as gi ir pats prie to paties rango =) Per Nazareth stovejau paciam prieky prie gitaristo a prie manes tokia blondine nu tokia.... Tai tas i ja snairavo ir snairavo jauciu jam jau ne solo buvo galvoj :D :D :D O Deep Purple ispudingai ypac "smoke on the whater" geras kurinys
Re: deep purple
khaki_life (IP Logged)
February 04, 2006 08:50PM

\m/:D\m/ rokas lietuvoj nemire, nu gal bishki serga...
Re: deep purple
Rytis (IP Logged)
February 04, 2006 09:10PM

biski serga :) dar keli tokio lygio koncertai ir sveiks daug sparciau
geras koncertas buvo.Nazarethai visi pajame buvo bosisto aktys labai isproge nuo alaus wokalistas vienoi vietoi kojos truputuka susipyne :) bet nieko issilaike :)
o Steve Morse buvo wow tik draivas tai jo tokis labai glamroknas
dar patiko klepininkas ir ta vieta kai zemu dazniu padave galvojau kad sirdis rezonuos ':):)
Re: deep purple
ura (IP Logged)
February 05, 2006 06:25PM

ant kalno murai irgi neblogai buvo:))))
Re: deep purple
marshall (IP Logged)
February 05, 2006 07:32PM

Jo, klavisistas papirko ziurovus. Kai jis vienas ten popuri vare pagalvojau, gal man jau ausyse vaidenasi, bet ne, is leto, palengva, bet tikrai - ant kalno murai. Atrodo menkniekis, bet malonu, kazkaip gaunasi dar didesne pagarba grupei.
Sorry, only registered users may post in this forum.