midiaudio logo

Prašau pagalbos iš užsienio lietuvių

rauliss (IP Logged)
February 12, 2006 04:27PM

Sveiki. Labai reikia pagalbos iš tų, kurie gyvena Anglijoje, Vokietijoje etc. Svarbu užsienyje. Man reikia tel. SPV E100 pakrovėjo, Lietuvoje jų niekur nėra :-(( Tad jeigu atsiųstumėt, aš pervesčiau į per e-banką pinigus, galėtumėt užsidirbt dar :-) Tikrai labai reikia man šito pakrovėjo, prašau, padėkit...
Pvz.: http://cgi.ebay.co.uk/BRAND-NEW-ORANGE-SPV-E100-E200-MAINS-CHARGER_W0QQitemZ5864949486QQcategoryZ15037QQrdZ1QQcmdZViewItem
Re: Prašau pagalbos iš užsienio lietuvių
Gintas (IP Logged)
February 13, 2006 10:33AM

tai tu uzsiregistuok tam ebay, sumokesi pats paypalu ir atsius tau ta pakroveja. Juk ten siuncia worldwide.
Re: Prašau pagalbos iš užsienio lietuvių
rauliss (IP Logged)
February 13, 2006 02:08PM

Gintas, o as neturiu Paypalo, turiu saskaita hanza tiktai. Kaip uzsisakyt ta paypala ir ar brangu tai? Kiek mazdaug kainuotu man atsiuntimas is Anglijos per ebay jei pirkciau? Dėkui iš anksto...
Re: Prašau pagalbos iš užsienio lietuvių
Gintas (IP Logged)
February 13, 2006 02:53PM

ebay.com /.de/ .co.uk yra vieninga sistema

pirmiausia uzsiregistruok ebay.com

kai gausi registracijos patvirtinima, (ar tuo pat metu) uzsiregistruok paypal.com

siuose puslapiuose yra visa informacija, netingek pasiskaityti.

Paypal'ui reikes tavo kreditines korteles duomenu. Saugiausia ir patogiausia tureti internetine bankininkyste ir atskira kortele internetiniams atsiskaitymams. As turiu Vilniaus banko "Visa virtuon". Galbut ir tavo bankas teikia panasia paslauga, pasidomek.


Sorry, only registered users may post in this forum.