midiaudio logo

Reikia tunerio gitarai

laurynux (IP Logged)
April 27, 2003 08:01PM

sveiki,

gal kas turit parduot tuneri gitarai, pedalo tipo?
Re: Reikia tunerio gitarai
Rimas (IP Logged)
April 29, 2003 10:07AM

O tiuneris tikra reikalingas? Mat as jo neturejau ir nezinau ir man ar reiktu. Siaip as pasiderinu pagal kokia nors kompiuterine programa gitara, bet tik pagal garsa, be tiunerio pagalbos, po to jau pagal klausa smulkiau. Manyciau kad tiuneris man nelabai padetu, nes turetu buti nustatyta ideali harmonija gitaros, dabar man vistiek neidealiai dera per visa grifa ir delto manau, kas is to, kad nusiderinsiu pagal tiuneri vienoje vietoje, kai kitoje deres neidealiai? Ar tiuneriu geriau galima suderinti gitara nei is klausos?
Re: Reikia tunerio gitarai
laurynux (IP Logged)
April 29, 2003 07:27PM

Rimai,

per gyva graju nelabai yra kada ir kaip zaist su derinimu is klausos. o del to geriau ar negeriau - nuo klausos priklauso:)
Re: Reikia tunerio gitarai
Rimas (IP Logged)
April 30, 2003 08:09AM

Aisku, as kai gyvai negroju tai man net mintis nesove i galva, kad sis prietaisas butinas. Dabar zinosiu.
Re: Reikia tunerio gitarai
laurynux (IP Logged)
May 01, 2003 10:06AM

jei konkreciau, domintu Boss pedaliukas TU-2
Re: Reikia tunerio gitarai
Julius (IP Logged)
May 03, 2003 01:27AM

Rimai, o tai kas trukdo sureguliuot menzūrą, aišku jei grifas ne pyragai, tai nelabai ir padės.. bet.. ar tamstos klausa absoliuti, kad tiunerio nereikia? :)
O Boss TU-2 yra tamstoj (Vilniuj), kaina 320 ar tai 350lt :) geras daiktas, sutaupo laiko.
Re: Reikia tunerio gitarai
laurynux (IP Logged)
May 03, 2003 03:01PM

to Julius:

zinau kad yra, bet galvojau gal kas padeveta turi - siek tiek gaila saibu:)
Sorry, only registered users may post in this forum.