midiaudio logo

Operatorius

NoHeadAche_ (IP Logged)
May 23, 2003 11:23PM

Sveiki, arteja sezonas, gal kam reikia garso operatoriaus, esu dirbes su Spirit FX, SX, Lx7, behringer-ub2442-fx. Dirbes daug ivairiu darbu, prezentaciju, koncertu, vaidinimu. Galiu dirbt nebutinai kaip operatorius, scenos techniko darbas irgi tinaka. Gal ka sudominau, kreipkites. :-D
Re: Operatorius
spoonbender (IP Logged)
May 27, 2003 12:05AM

Varyk i Londona, scenos technika darba rasi be problemu. O jei pasiseks, operatoriaus darba tiap pat.



Man reikejo pradeti nuo "scenos techniko"....:)...jei cia kitaip vadinami....ne taip ishdydziai......



Veliau pasiseke rasti darba pasauli valdancioje garso kompanijoje...
Re: Operatorius
marcius (IP Logged)
June 10, 2003 09:54PM

Jei prireix zhinosiu kur kreiptis
Re: Operatorius
NoHeadAche_ (IP Logged)
June 11, 2003 01:15PM

Visa para :-D
Re: Operatorius
barabas (IP Logged)
July 19, 2003 12:14PM

tai gal gali spoobender placiau pasipasakot? ar cia tik suda mali? :-D
Re: Operatorius
Spoonbender (IP Logged)
August 03, 2003 09:49PM

Easy now!

Pasakoti apie ka?

Kai sakydavo mano ex-virshininkas kada ash prashydavau operatoriaus darbo - "Tol'ko cherez kolonki....".....

Kas tiesa tas tiesa. Kelias i vieta prie pulto eina per furos rampa.....Bekraunant atsiranda pazhintys, ir, matydami tavo nora aistra shiam darbui, atitinkami zhmones atkreipia i tave demesi.

Ash galvojau kad daug zhinau. Pasirodo kad visai ne, tik pacius pagrindus. Ir mano ispudzhiai po metu tikrai hardcor'inio darbo Londono rock'n'roll koncertuose, labai pasikeite. Nebezhinau, ar to dar noriu. Backstage, begaliniai load-in'ai ir load-out'ai, pashele changeover'iai, naktiniai autobusai, apsinarkashine bendradarbiai.....

Tiems, kas galvoja kad nori. Think again. Jus to tikrai nenorite.
Re: Operatorius
Odra (IP Logged)
November 17, 2003 09:14AM

O kur Spoonbenderi ishmokai to amato?
Kadaise buvo tai muzikos akademijoj garsu rezisiura, bet dabar nera :´-(
Re: Operatorius
Blabla (IP Logged)
November 17, 2003 11:45AM

Odra paraðë:
Kadaise buvo tai muzikos akademijoj garsu rezisiura, bet dabar
nera :´-(

Kaip tai nera?.. Yra, tik ne garsu o garso. Ir ne kadaise, o tik antra karta dabar "auginama" :-)
Sorry, only registered users may post in this forum.