midiaudio logo

Senas Kuinas

laurynux (IP Logged)
May 25, 2003 11:21PM

tikriausiai topic'as nelabai i tema, taciau gal kas is muzikantu galetu pagelbet:

reikia sios grupes irasu. vyrai gerai groja, taciau nelabai megsta matyt savo irasus platint :-)

is anksto dekui ;-)
Re: Senas Kuinas
Juozas (IP Logged)
May 26, 2003 08:51AM

grodavo jie gerai pries 20 metu ir tai kai blaivus budavo.
LRT klanas, ner y ka ziureti nei ko klausyti, gerai kai pats dirbi ten kur "Zvaigzdes" prastumineti galima.
atvaziavo viena kart darem bliuzo festivaly. Prisimauke iki soties, garsas klaikus, gitaristas vaizduoja kad tempia, bet iki pilno tono neuztenka sveikatos. O pinigelius tai moka imti. UZDRAUSTI tokius grojikus.
Re: Senas Kuinas
laurynux (IP Logged)
May 26, 2003 04:45PM

na, nereikia taip varyt ant chebrytes - bet kam gali pasitaikyt blogas grajus ir panasiai... esme kad kiek as ju irasu girdejau, tiek ten viskas gerai pas juos ;-)
Re: Senas Kuinas
Julius (IP Logged)
May 29, 2003 07:32AM

tai įrašas.. studijoj sėdėdamas tu gali ten burti ir tiek priburti, kad nė pats nepatikėtum, ką pridarei :) Geriausiai parodo kas per muzikontai yra iš tiesų tai live grajus.. Turiu dar kompe jų pirmą ir paskutinį berods albumą :) jei jis iš viso buvo kada nors išleistas... gana senookai, dar per teliką rodė "Dirbau valtį" klipą, nepamenu kiek metų atgal.. daugiau nei 5 žymiai. Gal net cieli 10m bus.. gal dar daugiau :) aš tada dar nė gitaros rankose nelaikiau.. Bet laidą apie juos pamenu :)) nes įstrigo "kas čia per briedas?" O paskui čia paskutinius tris bliuznakčius teko juos matyt gyvai - kiekvienais metais ta pati programa iš to pačio albumo.. paskutiniais gal pagrojo kažką naujo, bet tokia išgimdyta per kančias muzika, nei prisimenu apie ką, nieko įsimintino. Yra keletas "hitų", kurie sueina visada gerai ir tiek. O pati kokybė atlikimo live tai nėr apie ką ir kalbėt.. Dar buvau nuėjęs jų paklausyt vilniuj į baltus dramblius.. išėjom koncertui įpusėjus. stovintis vanduo ir tiek. Bet kaip sakoma, dėl skonio nesiginčysim :) tekstai pas juos taiklūs ir turbūt geriausia, ką jie turi. O muzikine prasme yra daug įdomesnių, ką galima klausyt. Jei jau iš jų repertuaro, tai man labiausiai patinka "Dienos".
Sorry, only registered users may post in this forum.