midiaudio logo

Jei kam reikia naujo lempinio gitaros kubo...

Rimas (IP Logged)
May 29, 2003 08:53AM

...tai galeciau perleisti, nes savo bute su piktais kaimynais paprasciausiai negaliu pasinaudoti jo galimybemis.
Kubas pilnai lempinis Crate V 1512, 15 W (60W dinamikas).
Informacija cia:
http://www.crateamps.com/
http://www.harmony-central.com/Guitar/Data/Crate/V1512_112_Combo-01.html

Pries diena parveztas, pagamintas JAV. Gavau nebrangiai skaitau (1590Lt), tai uz tiek mazdaug ir parduociau.
Re: Jei kam reikia naujo lempinio gitaros kubo...
Myname (IP Logged)
May 29, 2003 10:15AM

o ka as sakiau pries beveik metus
Re: Jei kam reikia naujo lempinio gitaros kubo...
Rimas (IP Logged)
May 29, 2003 10:59AM

Sakei kad garsas per sienas lenda, o čia - sienos griūna. Tai ne visai tas pats :-D
O šiaip jei niekam nereikes tai gal kada kur rasiu patalpas kitur, ne bute ir viskas bus OK. Bet vistiek išbandžiau keletą lempiniu kubu ir nezinau, mano kazkokia netradicine nuomone ar mano ausys ne is ten dygsta, bet man tranzistorinis garsas geresnis. O jau tie Gain'ai lempiniu tai is viso kam dar juos ten stato?
Aisku ir su lempiniu bute galima groti, bet labai mazai atsisuka garsas, tai praktiskai nera skirtumo nuo muzikinio centro.
Re: Jei kam reikia naujo lempinio gitaros kubo...
Julius (IP Logged)
May 29, 2003 12:03PM

:) Lempoms reikia gazo, kad jos duotų viską ką sugeba.. be abejo, tyliai grojant (buto sąlygomis) tranzas apgrotų lempą.. o ir šiaip čia skonio reikalas. Ir dar anksti tamstai sakyt, kad nesiskiria nuo muzikinio centro :) nežinau, negaliu patikėt.. iš kur tavo ausys dygsta ;)) (nepiktai čia) :D Skirtumą pajusi išgrojęs ne metelius ir ne du :) Arba priprast reikia ir pamatysi, kaip bus oK :)
Re: Jei kam reikia naujo lempinio gitaros kubo...
Rimas (IP Logged)
May 29, 2003 12:19PM

Gali būti, kad reikia priprasti. Aš čia irgi pora pedalų nusipirkau atrodė nekas, o kai pagrojau kiek atrodo labai neblogai.
Tiesa sakant prisipažinsiu - nei karto nesu bandęs groti garsiai. Tikriausiai dėl to tokia mano nuomonė?
Re: Jei kam reikia naujo lempinio gitaros kubo...
marcius (IP Logged)
May 29, 2003 05:10PM

ne gitarinio nereikia..
vat butu bosui..
Re: Jei kam reikia naujo lempinio gitaros kubo...
marcius (IP Logged)
June 10, 2003 09:57PM

jei butu bosui paimchiau...
Re: Jei kam reikia naujo lempinio gitaros kubo...
Myname (IP Logged)
June 11, 2003 09:44AM

nedidely Ampeg'a uz padoria kaina pardavineja
muzikantams.hardcore.lt
Sorry, only registered users may post in this forum.