midiaudio logo

SKUBIAI parduodu procesorių VOX TonelabSE. Pigiai.

Athlon (IP Logged)
March 13, 2006 09:23PM

Atsidūriau financinėje krizėje ir noriu skubiai parduoti gitarinį procesorių VOX Tonelab SE. Naudotas nedaug, pirktas prieš pusmetį Midi audio (1600 lt.). Ideali būklė. Yra firminis keisas, dėžė, instrukcija, maitinimo blokas.
Bazinė kaina - 1000 lt.
http://www.voxamps.co.uk/products/tonelab/tonelab_se.htm

Eimis
+37067500699
gitaristass@yahoo.com
Re: SKUBIAI parduodu procesorių VOX TonelabSE. Pigiai.
ModestasR (IP Logged)
March 14, 2006 04:54PM

Na reikėtų man jo, bet, kad daug maž žadėjau pirkti iš Midiaudio kai atveš. Gal vyrai finansiškai labai nenuskriaus jei pirksiu parduotuvėje?:D

Beje, Athlon kaip jis tau patiko? Ar dabar jei reikėtų pirkti pirktum tokį pat ar tarkime Line 6 POD XT Live?



Edited 1 time(s). Last edit at 03/14/2006 04:56PM by ModestasR.
Re: SKUBIAI parduodu procesorių VOX TonelabSE. Pigiai.
Gabrielus (IP Logged)
March 14, 2006 05:08PM

o nenori atskirai keiso parduoti, turiu gt8,manau tiktu, kaip manai?
Re: SKUBIAI parduodu procesorių VOX TonelabSE. Pigiai.
Athlon (IP Logged)
March 14, 2006 05:12PM

Parduotas jau...

To ModestasR, tikriausiai pirkčiau vėl tonelabą, arba atskirai primočkes. Tikrai superinis daiktas buvo ir gaila buvo parduot. Universalus: tiek įrašams, tiek live grajui. Man asmeniškai labiau už boss gt-8 ar Line6 pod'us patiko.

Ech ;(
Re: SKUBIAI parduodu procesorių VOX TonelabSE. Pigiai.
jumbo (IP Logged)
March 14, 2006 05:49PM

bliamba mano pardavimo rekorda sumusei:) greiciau nei per para
Re: SKUBIAI parduodu procesorių VOX TonelabSE. Pigiai.
linutisp (IP Logged)
March 15, 2006 12:09AM

Cia as sumusiau.Apie 21.30 athlon paskelbe,23 grizau po grajaus,nepatingejau pasiziureti ir 23 jau buvo sutarta.As irgi buvau uzsisakes Midi audio,bet labai ilgai vaziuoja.Paskambinau Robertui,kad jau turiu, ir buvau pakrikstytas sekliu Morka(kas dar atsimena senus multikus) nes dar ir keleta gitaru per interneta esu nupirkes uz 1/3 kainos.Geras daiktas,bet laaabai didelis,niekur netelpa.
Athlonui-su fonais viskas tvarkoj."profsajungose" prastai su tinklu,nors ant kai kuriu piktesniu tembru reikes uzdeti noise gate,truputi verda.Aciu uz gera kaina ir tegu tie pinigai padeda jums isbristi is kriziu.
Re: SKUBIAI parduodu procesorių VOX TonelabSE. Pigiai.
Athlon (IP Logged)
March 15, 2006 12:54PM

:) Linutisp, Jūs ko gero sumušėt nupirkimo rekordą - aš pardavimo. Jumbai, skambučių kitą dieną daug buvo, vis gi labai gerą kainą padariau.
Na dėl fonavimo tai net neabejojau, kad kalta prasta "profsajungos" elektros instaliacija. Džiugu, kad viskas tvarkoje ir sėkmės dirbant su efektų "lenta".
Re: SKUBIAI parduodu procesorių VOX TonelabSE. Pigiai.
jumbo (IP Logged)
March 15, 2006 01:10PM

nu jooo... toki kai pamaciau pas Athlona cia visai neseniai ant scenos.(pries tai ji buvau mates tik internete). Pagalvojau - jobystwairoges! vos ne kaip tie senoviniai rusishki procesoriai kur dideli budavo:))
Re: SKUBIAI parduodu procesorių VOX TonelabSE. Pigiai.
Cerberis666 (IP Logged)
March 15, 2006 11:11PM

Nu netoks jau ir didelis tas Vox'as vot paciupinekit toki tikra sena Japonca Zoom 8080 vot ten 3,5kg ir ismieros kaip reikent... :D:D:D http://www.mercadolivre.com.br/jm/img?s=MLB&f=32722680_1862.jpg&v=P vot ant didziojo pedalo mano 45 ismieros batui dar vietos lieka :D

Raimondas Rozenbergas
Sorry, only registered users may post in this forum.