midiaudio logo

Pradedantis gitaristas iesko vietos pasaulyje

Kristoferis (IP Logged)
October 07, 2003 11:08PM

Sveiki! As esu Kaunietis, man 18 metu, kelis menesius mokausi groti gitara. Is pradziu mokiausi groti klasikine gitara, bet neseniai pradejau mokintis grot elektrine gitara. Va kame esme: as mokausi ir groju vienas, taigi noreciau susirasti bendraminciu - na tarkim gal kokia besikuriancia grupe, ar siaip kelis pradedancius arba jau neblogai grojancius muzikantus, kurie priimtu mane i savo rata. Kolkas as tik mokausi ir nedauk esu pazenges grojimo linkme, bet esu uzsibrezes tiksla pasiekti daugiau ir groti grupej. Mokausi 12 klasej, na ir bandziau savo klasej ieskot muzikantu. Zinoma norinciu atsirado, bet, kaip visi zino, Lietuvoj gan sunku, tad mano surasti "muzikantai" neturejo pinigu net instrumentams isigyti, jau nekalbant apie grojimo pamokas ir t.t.... Tai tokia mano istorija. Tikiuosi atsilieps bendraminciai, pradedantys, o gal net ir jau gerai grojantys muzikantai (su kuriu pagalba as tikiuosi sparciau mokintis ir tada prisijungt prie ju rato ar grupes). Is anksto aciu visiems kas atsilieps!..
Kontaktiniai duomenys:
lilcry@one.lt
Nam. tel. (8-37) 341493
Mob. tel. +370 689 76753 (iki spalio 10d.)
Mob. tel. +370 613 49231 ir +370 656 39949 (nuo spalio 10d.)
Kristoferis
Re: Pradedantis gitaristas iesko vietos pasaulyje
Minde (IP Logged)
October 16, 2003 10:16PM

Tai sakai nori grot? Galim kazka paziuret, tik va klausimas yra kokiame stiliuje?
Re: Pradedantis gitaristas iesko vietos pasaulyje
Kristoferis (IP Logged)
October 20, 2003 03:43PM

Labas, Minde.
Cia tu gal tas Minde pas kuri Sestadieni buvau atvaziaves?
Jei ne, tai siaip stilius nelabai svarbus, nors siaip noreciau kazka link rock, punk-rock ar new-metal. Tik esme tame kad as tikrai pradedantis, nes su klasikine grojau tik pavasari (na ir tiesa sakant nieko doro neismokau), o su elektrine gitara pradejau mokintis grot nuo rugsejo menesio. Visa tai mokiausi Yamaha muzikos mokykloj, bet rimtai (privaciai) pradejau mokytis tik nuo spalio menesio. Dabar mokemes gamas ir power chords. Siaip dabar lavinu pirstus ir gilinuosi i teorija. Konkreciai kokios nors dainos nemoku grot, bet jeigu nepagailesit laiko ir padesit man manau, kad tikrai kazka is manes ispest sugebetumet. Tai tiek. IKI
P.s. Aciu uz pasiulyma.
Re: Pradedantis gitaristas iesko vietos pasaulyje
Minde (IP Logged)
October 20, 2003 11:05PM

cia taspats minde, o tu nesinervuok mokinkis stenkis ir pries naujus susitiksim gal nustebinsi.;-)
Sorry, only registered users may post in this forum.