midiaudio logo

Parduodu gitarinį BOSS firmos pedalą MT-2 ("MetalZone")

Giedrius (IP Logged)
December 01, 2003 05:11PM

Parduodu gitarinį BOSS firmos pedalą MT-2 ("MetalZone").
http://proaudiomusic.com/misc/effects/boss/MT-2%20metal%20zone%20distortion.htm

Noreciau gauti apie 200 Lt
(naujas kainuoja ~350 Lt).
Puikiai veikia - sunkiajai muzikai idealus, nors puikiai galima pagroti ir visoky rokely ir t.t.

861265660 - Giedrius

Re: Parduodu gitarinį BOSS firmos pedalą MT-2 ("MetalZone")
laurynux (IP Logged)
December 01, 2003 06:31PM

nemusk chebrai kainos, daugiau prasyk :-D
Re: Parduodu gitarinį BOSS firmos pedalą MT-2 ("MetalZone")
Giedrius (IP Logged)
December 02, 2003 10:40AM

Ai, sorry, gi visai pamirsau prirasyti, kad kas norit, galit siulyti ir daugiau :)
Re: Parduodu gitarinį BOSS firmos pedalą MT-2 ("MetalZone")
Rimas (IP Logged)
December 02, 2003 11:12AM

O kažin jei pasikeistume savaitėlei. Aš tau duočiau pabandyt kokį kitokį (pvz. DOD Thrash Master arba BOSS digital delay DD3 arba Dunlop Cry Baby), o tu man tą.:-P Jei tu Kaune.
Re: Parduodu gitarinį BOSS firmos pedalą MT-2 ("MetalZone")
Giedrius (IP Logged)
December 02, 2003 04:24PM

Sorry, bet as ne Kaune.
Man keistis dideles prasmes kaip ir nera - parduodu shita daikta, bo nusipirkau proca...
O tu Vilniuj niekad greitai nebusi ?
Galetum uzsukti ir isbandyti.
Re: Parduodu gitarinį BOSS firmos pedalą MT-2 ("MetalZone")
Kandizijauskis (IP Logged)
December 04, 2003 08:30AM

turėjau kažkada MT-2, prakaliau už 250 ir dar kaip bonusą maitblokį pridėjau, nes baisiai ryja batarkes :) O šiaip tai, kad ir kaip besukinėtum ten jo ta EQ, vis tiek piktumas veržiasi pro visus galus..
daba geriausia mesa/boogie, ir piktumo kai reikia ir švelnumo ;)



Kandizijauskis
Re: Parduodu gitarinį BOSS firmos pedalą MT-2 ("MetalZone")
Giedrius (IP Logged)
December 04, 2003 12:49PM

O su maitblokiais tai gamintojai gerai isdurineja.
Nusipirkau pirma be maitblokio, tai kaip ir sakei, batarkes rydavo kapitalnai.
Veliau sugalvojau, kad reikia maitblokio, bet specifikacijoj parasyta, kad neduok die nebandyk pirkti kitokio kaip tik to paties gamintojo pagaminto specialiai sitam daiktui (atrodo kainuoja pie 90 Lt), nes gali viska sudeginti.
Velniop, nusipirkau pigu maitbloky us 15 Lt ir ramiai sau groju kokius trecius metus.
Tai va, tokia pamokanti istorija. Aisku, turbut su gerais procesoriais taip geriau nejuokauti ...
(maitbloky irgi galiu pridet, jeigu kam reikes)

O del piktumo, tai is tiesu jis turi gan astrius dantukus :):-(
Re: Parduodu gitarinį BOSS firmos pedalą MT-2 ("MetalZone")
Rimas (IP Logged)
December 04, 2003 02:48PM

O sakykit procas geriau jei groji tiktai su distortion?

Ir dar vienas klausimas aš nesu bandęs overdrive'o (o gal pas mane jis kube, nežinau, kažkoks šlamštas yra). Ar geriau kai solo groji su overdraivu nei su distortion? Ta prasme man ir dabar garsas patinka, bet labai stipriai girdisi pašalinis stygų krebždėjimas. Ar overdraivas taip pat ilgai tęsia garsą kaip ir distortion?
Skaičiau kad distortion tinka akordams daugiau o overdraivas solo. Aš akordais veik negroju, bet man distortion labai patinka.
Re: Parduodu gitarinį BOSS firmos pedalą MT-2 ("MetalZone")
Robertas M. (IP Logged)
December 04, 2003 03:55PM

Vienas pazistamas turi Boss Gt-3 - tai su to pacio Boss pedaliukais nera ka lyginti... Ta prasme, visi tie procesoriaus draivai labai chemiskai skamba, nors ir prikista visokiu ten "amp ir preamp simulators".

Bus idomu isgirsti tavo, Giedriau, pirkini prie progos ;-)
Re: Parduodu gitarinį BOSS firmos pedalą MT-2 ("MetalZone")
Kandizijauskis (IP Logged)
December 05, 2003 09:37AM

Šiaip su tais pigiais maitblokiais tai irgi reikia atsargiai - jie duoda labai nemažą triukšmą, žemo dažnio ;) pabandyk įsiklausyt - kai groji tai pofik, bet negrojant, net neįjungus fūzo, o prijungus maitblokį į maitinimą - viską sujungus iš kubo eina toks žžž... vietoj maitblokio kroną dedi - nei triukšmų nieko ;) tylu ramu. Repeticijose tai pofik, bet koncerte tai visada dedu kroną. Šiaip gitara ekranuota, viskas čiki, laidai tvarkoj. Grynai pigiaiskas-kitaiskas maitblokis (irgi pirkau te už ne daugiau nei 20lt) ;) reiktų pirkti kuo galingesnį berods maitblokį, kokybiškesnį, tada netriukšmaus.



Kandizijauskis
Re: Parduodu gitarinį BOSS firmos pedalą MT-2 ("MetalZone")
Kandizijauskis (IP Logged)
December 05, 2003 09:41AM

to Rimas:

overdrive ir distortion iš esmės labai nesiskiria ;) duok ant overdraivo daugiau gain'o ir išspausi.. O visi tie procesoriai tai mano manymu jie tinkami tik skaitmeniniams efektams, visokiems chorusams, dylėjams etc., negirdėjau da normalaus draivo iš procesoriaus. Procas - pagražinimams gitaros garso, o vis tiek visą garsą turi suformuot kokybiškas ampas bei kolonėlė.
Papildomas krebždesys yra nuo tavo rankų ;) garso išgavimo niuansai, negesini nenaudojamų stygų.. juk draivas tik pagarsina viską, sustiprina visas šiukšles. Iš dalies gerai - girdi tai kas neturėtų girdėtis, turi kur stengtis ;)



Kandizijauskis
Re: Parduodu gitarinį BOSS firmos pedalą MT-2 ("MetalZone")
Myname (IP Logged)
December 05, 2003 11:10AM

na nebent procas su tikru tube preampu.. ir jungiamas y lempiny gala.
Re: Parduodu gitarinį BOSS firmos pedalą MT-2 ("MetalZone")
giedrius (IP Logged)
December 07, 2003 03:50PM

mano procas "zoom 505" kogero pats pigiausias ish visu:) gaino vos vos su "lead distortion" ir viska kisi i lempinio kubo draiva. Zodziu procesorius - puikus pre-pre-ampas:)
Re: Parduodu gitarinį BOSS firmos pedalą MT-2 ("MetalZone")
Rimas (IP Logged)
December 08, 2003 10:32AM

Dar aš čia jūsų labai nesupratau:-D Kur ten ką kišti.
Pas mane kubas su lempiniu preampu ir lempiniu ampu. Tai ar tikrai gerai būtų procas su dar vienu preampu? Ir Kaip jį jungti prie kubo reikėtų?

Bet jei sakot proco draivas nieko gero tai koks geras? Pigių pedalų? Nes mano kubo lempinio man tai šūdas. Turbūt aš kitaip įsivaizduoju tą gerą draivą nei kiti:-D Mano pedaliuko DOD Thrash master man atrodo draivas liuks (tik sakiau kad krebždesiai girdisi labai) ir naudoju būtent jo teikiamą garsą, o kubo užsuku draivą. Ir dar noriu paklausti ar efektyvus man būtų koks nors pedaliukas ar proce esantis efektas noise gate, kad sumažinti tuos triukšmus?
Beje stygas aš dengiu, aš kitaip ir negroju tik dengdamas stygas, kitaip tai simfonija gausis, bet tie pašaliniai triukšmai visviena gaunasi.
Ačiū.
Re: Parduodu gitarinį BOSS firmos pedalą MT-2 ("MetalZone")
Giedrius (IP Logged)
December 08, 2003 11:32AM

MT-2 jau parduotas.
Sorry, only registered users may post in this forum.