midiaudio logo

Gal kam reikia solo gitaristo?:-)

Albertas (IP Logged)
January 08, 2004 02:15PM

Zinau, kad gitaristus reikia shaudyt:-D , kur kas sunkiau surasti gera vokalista ar bugnininka, bet gal kam nors trooxta solo gitaristo? Pats megstu hard rock'a su bliuzo priemaishom (kox gi hard rock be bliuzovu stafkiu:-) ). Turiu nebloga les paul profilio kliushka, bet neturiu kubo:-/ . Noretusi su kuo nors pagroti. Gal kas turit laisva iejima? Su mielu noru prisijungchiau prie rock - hard rock grupeles.
Jei sudomino, rashykit
albstep@merkys.ktu.lt

P.S.
albertas (IP Logged)
January 08, 2004 02:25PM

Be abejo galiu groti ir kitus stilius:-)
P.S.2
Albertas (IP Logged)
January 10, 2004 09:36PM

Ash Kaune:)
Re: Gal kam reikia solo gitaristo?:-)
Aurelijus (IP Logged)
January 12, 2004 12:06PM

Geras solo gitaristas megstantis HARD ROCK - visada pageidaujamas
Re: Gal kam reikia solo gitaristo?:-)
Albertas (IP Logged)
January 14, 2004 11:12AM

Aurelijau, tai gal nori pabandyt pagrot? Ivertintum kiek ash geras, gal isheitu susigrot...;-)
Re: Gal kam reikia solo gitaristo?:-)
Aurelijus (IP Logged)
January 15, 2004 02:09PM

Tai jei drasiai antrasteje SOLO GITARISTO tai solo gitaristas prastas neturetu but. Taigi atrasiau tau i EMAIL o tu neatrasai vis
Re: Gal kam reikia solo gitaristo?:-)
Albertas (IP Logged)
January 16, 2004 01:47PM

Niekaip nepagaunam vienas kito:-| . Pabandyk ar kitu adresu: bertas2000@yahoo.com, ar mob. tel.: +37061516547. ICQ: 174212985
Re: Gal kam reikia solo gitaristo?:-)
Pliushkis (IP Logged)
January 19, 2004 12:50AM

Albertai, tu is kauno? jei taip, tej grupe iesko tokio kaip tu:) zdz parasyk man shanciai2000@yahoo.com :) butu malonu
Re: Gal kam reikia solo gitaristo?:-)
Rimas (IP Logged)
January 22, 2004 04:33PM

Man rodos labai reiktų tokio grupei Rebel Heart, nes gaila žiūrėti į juos, net Ventukai juos sudirba.:-D
Kiek žiūrėjau tos grupės gitaristas niekad solo negroja. Manau dėl to jie neįdomūs visai.
Re: Gal kam reikia solo gitaristo?:-)
laurynux (IP Logged)
January 22, 2004 05:39PM

nu Rimai, nereikia tik persistengt su tokiais vertinimais. Urbonavicius yra geras gitaristas, o dabar groja tai, ko reikalauja ju stilius ;-)
Re: Gal kam reikia solo gitaristo?:-)
Aurelijus (IP Logged)
January 23, 2004 03:53PM

Albertai, taigi as tau pamajakinau kelis syk. Negi tau reikia kad parasyciau SMS? :-)) :-)) Beje as labai retai prie interneto siom dienom prieinu tai optimaliau butu susirasinet SMS. dabar tu man paskambinai katik, nesitikejau. Tai IKI
Re: Gal kam reikia solo gitaristo?:-)
Aurelijus (IP Logged)
January 23, 2004 03:55PM

O man atrodo, kad Urbonavicius geriau uz Raini groja, o jei stlius reikalautu, tai geriau grotu ir uz Alberta:-)
Re: Gal kam reikia solo gitaristo?:-)
Albertas (IP Logged)
January 25, 2004 01:22PM

Nu, chebra, ash tik padaviau skelbima, o dabar, kaip matau, viskas pereina i lazdavones...:-|
Kas liechia Dariu Urbonavichiu, tai pasiklausykit senu Rebelheart irashu ir viskas pasidarys aishq ir nereix tokiu komentaru. Paskutiniame "KAM" (nors gal dabar dar kas nors isheje) jis palaiko ritma, ryshkiu soluochiu nera. Bet ritma palaikyti taip kaip Darius, manau sugebetu ne bet kas:-P Yra tokiu vietu, kad...
Re: Gal kam reikia solo gitaristo?:-)
Rimas (IP Logged)
January 26, 2004 11:37AM

Taigi nepriimkit rimtai, aš ne profesionalas ir nelabai ką ten suprantu. Bet kaip eilinio klausytojo mano nuomonė tokia. Čia matyt skonio reikalas, bet man tas jo grojimas ne mano skonio. Gal jis vyras ir labai geras gitaristas.
Matyt jie geriau išanalizavę koreikia klausytojui ir kaip daugiau babkių padaryti
Re: Gal kam reikia solo gitaristo?:-)
Albertas (IP Logged)
February 04, 2004 01:53PM

Tai visgi, gal kam nors reikia gitaristo be aparatooros?:-| Turiu tik balalaika ir laida. Psio!

Sorry, only registered users may post in this forum.