midiaudio logo

Emmm gal galit patart... ?

Riebalas (IP Logged)
April 12, 2004 02:36AM



Noreceu ismokt groti gitara... Pac esu baiges muzkos mokykla, grojeu su pianinu, tai natas biski pazisti :)

Seip ape gitaras dar beveik nieko nenusimanau :ยด-( Gal galit pasakyt ar ismokes groti su klasikine gitara mokesiu ir su elektrine ,bosine ar kaip ten ji ;).

Pac dabar parsisiunceu Learnhowtoplayguitar.pdf, ten parasyta biski medziagos ape mokymasi.

Jei dar kas zino kokiu saitu panasiu, kur galima bandyt mokintis paciam groti gitara tai dvai parasykit.

Mano tikslas- ismokt grot elektrine gitara, nes zeurei heavy rock ar metal patinka, tai noreceu pabaldzielint pac biski, tai gal galit patart nuo ko pradet mokytis?
Re: Emmm gal galit patart... ?
Aurelijus (IP Logged)
April 13, 2004 09:31AM

Efektyviausias variantas butu isigyti gitaros mokytoja. Mokytis is medziagos (knygu, kitokiu uzrasu) ne tap jau ir paprasta kaip atrodo is pirmo zvilgsnio.
Re: Emmm gal galit patart... ?
Algis (IP Logged)
April 13, 2004 09:50AM

nu, geriausia butut, aisku, turet mokytoja. Ne savamoksli, o pvz is muzikalkes, kad mokytu profesionaliai. Bet si malonuma nedaug kas gali sau leist.

Kitas budas - nusipirk vaizdo irasu. VCD ar DVD buna muzikos prekiu parduotuvese. Ten gana aiskiai matysi kaip juda pirstai, kaip laikyt riesa ir tt. Bet irgi nemazai kainuoja.

Trecias man zinomas budas (nemokamas) - is tinklo prisirinkt tabu. Privalumas tas, kad gali susirast tabus beveik visoms dainoms. trukumas - tuos tabus rase savamoksliai, todel juose pilna klaidu.

Yra dar softo, padedancio ismokt groti gitara. Apie visus tokius softus kol kas patylesiu, kadangi neradau nei vieno verto demesio. Pvz, vienas populiariausiu EMedia guitar basic- visiskas sudas. Taigi mano patarimas - nepirk softo, kuris moko grot - nieko nebus.

Tai tokie tatai yra budai ismokt grot guitara. Jei apsistosi prie inetinio varianto, informacijos rasi be problemu, gal net per daug, teks ismokt atsirusiuot naudinga nuo slamsto. Learnhowtoplayguitar tau mokymuisi ir pratimams tikrai uzteks, is tinklo parsipusk nothing else matters tabus ir house of rising sun, pats tas pradedantiesiems. Pakankamai nesudetingi ir visu megstami kuriniai, savaite pasipraktikaves galesi nustebint klases panas per saviveiklos vakareli.
Beje, patarciau pries imant i rankas el gitara pirma pramokt klasikine. Juk nori moket daugiau nei green day, na mazdaug lygiuojies i Satriani ar Hetfilda, po klasikines studiju solo elektrine bus zymiai solidesnes.
Pamatysi, nieko sudetingo gitaros moksle nera. Kadangi baigei muzikos mokykla, puse darbo - teorijos mokslo - jau atlikta, liko praktiniai uzsiemimai.

Vo, pamirses buciau svarbiausia dalyka - neskubek
Re: Emmm gal galit patart... ?
Valdas (IP Logged)
April 13, 2004 12:38PM

Pabandyk si saita www.Theguitar.net. Gal kiek pades gitaros pazinimo paslapciu.
Re: Emmm gal galit patart... ?
Riebalas (IP Logged)
April 13, 2004 11:58PM

Ei aciu chebra :)
Dabar esu uzsivedes, eisiu per atostogas vasaros pas muzikalkes mokytujus pasitart del privataus mokymo, o paskui bandysiu jeu pats, beje kokia patartumet gitara nusipirkt pradziai? Man ji butu pirma, tai nzn kiek apsimoka $ jai skirt, paskui pramokes jeu bandyciau apie rimtesne pagalvot...
Re: Emmm gal galit patart... ?
algis (IP Logged)
April 14, 2004 10:30AM

pradziai siulau klasikine imt. Zymiai pigesne, lengviau grot, ir kol kas tau nereik ipatingo, savito instrumento skambesio, svarbu yra, kad nereiktu derint kas penkias minutes ir kitokiu nesamoniu kad nebutu. Naujos gali ieskot nuo 200 Lt.
Ir tik nusipirkes taupyk piniga gerai elektrinei, bent uz 1200 lt+kubas 1200lt. Kuo daugiau, tuo geriau, ir susilaikyk nuo zakopanes gamybos el gitaru po 200lt, pradedanciajam tai mirtis (pagrojes su normalia gitara kliuskos i rankas tiesiog nebeimsi).

Tai va, visu pirma pasiimi mokytoja ir nuejes i muz prekiu parduotuve issirenkat gitara uz tiek, kiek nori tam reikalui isleist 200-3000lt (klasikinei).

Normali akustine kainuos nuo 800 lt. Pabandyk parduotuvej kaip skamba kokia uz 400 lt ir uz 1000 lt, skirtuma pajusi tikrai. Elektrines kainos mazdaug kaip akustines.

sekmes moksle
Sorry, only registered users may post in this forum.