midiaudio logo

reikia bosinio kubo

povilas (IP Logged)
September 01, 2004 09:15PM

ieskau bosinio kubo. arba stiprintuvo su kolonele. gyvenu siauliuose. iki 200 lt. G/B savadarbis, veikiantis.
Re: reikia bosinio kubo
Zygas (IP Logged)
September 01, 2004 11:23PM

Ar mes nepazystami?
Re: reikia bosinio kubo
mdaa (IP Logged)
September 02, 2004 02:46PM

uz 200 lt. nelabai eitu kogero garsiakalbio bosui rasti
Re: reikia bosinio kubo
povilas (IP Logged)
September 02, 2004 03:54PM

zygas> nezinau, o kas tu? :-|

Re: reikia bosinio kubo
povilas (IP Logged)
September 02, 2004 04:02PM

o uz kiek geriausiu atveju galeciau nuspirkti? Kiek watu reiktu garsiakalbio bosui?
Re: reikia bosinio kubo
mutabor (IP Logged)
September 02, 2004 07:59PM

watu patarciau minimum 200.
yranga bosui del to ir yra zymiai brangesne nei gitarine, nes cia reikia didesnio spaudimo (jei nori bent kiek komforta jausti grodamas), mano nuomone absoliutus minimumas yra 100 W ir tai su negarsiai grojanciu bugniniku. visi bosiniai aparaciukai apie 50 W skirti tik mankstai... o ne repetavimui su bugnininku.
taip kad...
taupykis bent 1000 lt., nes jei pirksi ka pigiau gali nusiteikti, kad ismeti pinigus y bala...
pavadinimai:
ampeg, trace elliot (tik deveta yranga), hartke, laney etc.
paziurek kainas aparatu kur virs 100 W ir nusiraminsi.
Re: reikia bosinio kubo
mutabor (IP Logged)
September 02, 2004 08:03PM

is patirties:
normaliausias ir pigiausias budas susirinkt yranga bosui su musu pajamomis yra:
1. ebay.de nusiperki galva. (pvz. ampeg b2r ar pan.)
2. Lietuvoj nusiperki garsiakalbi ir pasidarai pas meistra kolonele. (1X15')
Re: reikia bosinio kubo
povilas (IP Logged)
September 02, 2004 08:45PM

o kas ta galva. supranti mano brolis bugnininkas. as taip muzikalke lankau. Greit baigsiu, todel noriu biski su kitokiu instrumentu pabandyt. Man koncertinio varianto nereikia. grosim namie bosas, bugnai ir gal sintezatorius. Man galingo kubo nereikia. (bent jau man taip atrodo)
Re: reikia bosinio kubo
Zygas (IP Logged)
September 03, 2004 06:47PM

Aisq, kad nereik, as namie su 2x 90W buitinem savo bosu groju, uztenk, dar ir kai elektrine prijungiam... :) Biski zyzia kartais, bet, kai pirma milijona is koncu uzklsiu, tada ir galvosiu apie gera deze... Beja, kiek Tavo broliukui metu?
Re: reikia bosinio kubo
Zygas (IP Logged)
September 03, 2004 07:03PM

Beja, o del mikserio, tei esu dares kazkoky paprasta is www.elektronika.lt , visai puse velnio, bet atidaviau draugui, o daba daraus mikseris+patefons bruzinimui+PREAMPs... Galeciau ir Jum padaryt, esu ir fuza dares (pazek www.home-wrecker.com/salvo.html kur yra DELUXE BAZZ FUSS garso pavyzdys), jei reik galiu padaryt... Nebijokit, esu tik megejas, tei uzmokesti tiktai saldainiais imu... :)
Sorry, only registered users may post in this forum.