midiaudio logo

jei ash vokalo niekada neirashinesiu,garso korta?

pradedantysis (IP Logged)
December 11, 2004 06:54PM

sweiki,kaip gerai ,kad jus radau:),achiu,kad toki foruma padadadaddaaret,hu ,na va tratiju ash su sawo kamputeriu visokia pseudo muzikike,turejau korta tokia,kuri kartu su motinine,na meshlas visishkas 1zo,zvimbe shiektiek ,o dabar garsiau nei garsas,ir vat kaledos arteja,noriu sau kortike pasidovanot,paskaichiau ash ten apie jas kitoi jusu temoi ir pashiurpau,darau as h tokia ,na kaip chia ishsireiksht EXPERIMENTAL,niekada neprireike jokio mick,na karta teko ,prie video mago pasijungt,uze ,uze,bet kazkaip su acid,soundforge,ishejo tuos noise removint,kantuperis mano negalingas ,bet visus effektus generavo ishkart,loopus pasdarau su sound forge ,atsisiunciu ish neto,
ir perdarineju ,karpau,klijuoju..na delai sam vadinas,pas draugeli nesenai perashinejom ish LP garselius,su audigy life kazhkuria,na zyze ,bet pareguliavom,per sound forge visokius perleidom,pasedejom,su 1gabalu ,po pora dienu,na ir visai puse b...otie shnypstesiai,kaip tik pagyvina viska,tai va turiu 300ltka man daryt ka pirkt?
Re: jei ash vokalo niekada neirashinesiu,garso korta?
Vacis (IP Logged)
December 12, 2004 03:12AM

tai va turiu 300ltka man daryt ka pirkt?

ACAKAU

Pirk daug Head and shoulders
Re: jei ash vokalo niekada neirashinesiu,garso korta?
Marisol (IP Logged)
January 04, 2005 11:04PM

Head and shoulders, aishku, labai gerbiama firma.
Bet manau, kad geriau uz tuos pinigus per e-bay susizvejoti naudota Echo mia (+midi).
Tik draiverius reiks naujausius nusipumpuoti ir operacine tinkama reikia tureti.

Sorry, only registered users may post in this forum.