midiaudio logo

Ieskau garsiakalbiu

selmis (IP Logged)
December 26, 2004 08:59PM

Koloneles darausi pats ir gana neblogai sekasi, bet mano tureti garsekalbiu resursai baigesi. Ka patartumet. Mane domina ne mazesni kaip 38cm diametro placiajuosciai ir ne maziau kaip 100w.
Re: Ieskau garsiakalbiu
Zygas (IP Logged)
December 26, 2004 09:56PM

Maciau www.skelbiu.lt kazkas pardavinejo placiajuoscius VENT'ukus po 70Lt... Siulau pasizet...
Re: Ieskau garsiakalbiu
Dr.CooliZ (IP Logged)
December 27, 2004 08:00PM

ventukai 35cm, o difuzorius kaip 30cm garsiuko... turiu toki, tik kzkox biski padweses... o kokiom kainom tu ruoshies juos gaut (tuos placiajuoscius ~38cm)?? man idomu, nes pats du tokius pirkau..:)
Re: Ieskau garsiakalbiu
selmis (IP Logged)
December 28, 2004 09:19AM

Uz kie ruosiuosi gaut nezinau, bet ventiniai manes nedomina nes per mazos galios o pirkciau na sakykim uz geros galios iki 100-200lt. Diametras tai tik pageidautina ne mazesnis kaip 38cm
Re: Ieskau garsiakalbiu
Zygas (IP Logged)
December 28, 2004 10:40AM

Uz tokia kaina, galetum ir pusmetrini gaut detaliu parduotuvej, reikia tik nueit...
Re: Ieskau garsiakalbiu
Dr.CooliZ (IP Logged)
December 28, 2004 08:25PM

detaliu parduotuwej taj tie bliudai liewoki, masininiai, kazkada mokykla pirko du 15" ruporus po 170, tai po keliu shokiu wienam jau apwijos pradejo barshket... o tie kur plachiajuoschiai rimti tai tikraj werti 200lt..
Re: Ieskau garsiakalbiu
selmis (IP Logged)
December 29, 2004 09:58AM

Pirmiausiai tie dinamikai kuriu pilnos parduotuves yra tinkami nebent masinoje pasileist zemus kad net varztai atsisuktu ne tik pacios masinos bet ir paciam... antras dalykas tas kad jie yra labai siauros juostos (zemu) ir su gumine difuzoriaus pakaba. Su tokiu garsiakalbiu tikrai koloneles kuri gerai dirbtu lauko salygomis tikrai nepadarysi. Kiek teko paciam eksperimentuot tai tie dinamikai tik daug "vejo" padaro o zemu garso nulis. Nezinau kaip kitu patirtis bet man atrodo kad kad jie tinka nebent i masinas ar mazam kambareliui igarsinti ir tai gan skystai... .Antras dalykas prie jo dar reikia ne tik aukstu dazniu dinamika prideti bet ir vidutiniu nes kitaip tokios koloneles veiks kaip po pagalve pakistos... . Todel ir ieskau placiajuosciu pakankamai galingu (bent jau 100w/8om) uz sakykim ne labai didele kaina (iki 200lt).
Re: Ieskau garsiakalbiu
zygas (IP Logged)
December 29, 2004 05:34PM

O uz 200 tex mazu kambareliu su daug "vejo" pasitenkint... Jei jieskai koncertines koloneles, tikrai su tiek neissiversi...
Re: Ieskau garsiakalbiu
Dr.CooliZ (IP Logged)
December 29, 2004 08:46PM

ash taj gawau du placiajuoscius koncertinius 38cm garsekalbius uzh 400lt (uzh abu), pasidariau koloneles, taj 20kvm kambaryj garso ir zhemu per akis, "(stiprintuwas BRIG)
Re: Ieskau garsiakalbiu
selmis (IP Logged)
December 30, 2004 08:27AM

Na koloneliu aisku uz tokia kaina( uz viena) negausi bet bliudu tai manau kad visai normali kaina. Zinoma jie nauji kainuoja apie 300-500lt, o naudoti aisku maziau.
Re: Ieskau koncertiniu koloneliu
Dj_BLOW (IP Logged)
January 02, 2005 03:04PM

Ieskau koncertiniu koloneliu su stiprintuvu.Koloneliu galingumas turetu buti apie 500w.Reikia skubiai!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Ieskau garsiakalbiu
selmis (IP Logged)
January 03, 2005 01:02PM

O uz kiek ieskai?
masinu subai
Raime (IP Logged)
January 07, 2005 06:44PM

zinokit geri ir masininiai subai jiem reikia masininio stipreko su aukstu,vidutiniu.ir 20kh-40kh arba dar geresniu zemu dazniu atkurimo sistema as pats dariau 1kilovato kolonkes ir leidau per buitini stipreka tai spekit kas buvo?:) aisku sudege nes kur subas tai reikia cysto zemo,o apie kolonkes tai po to pirkau masinini stipreka uz 1200lt ir du 40cm skersmens subus ir nerelius aukstu garsiakalbiu i kolonke vedziau 4 laidus viena pora zemo ir kita pora auksto ir laiko iki siol jau 2 metus o per diskanus ne velniu nesvyla ir buna anksta salej!! siulau pabandyt....
masinu subai
Raime (IP Logged)
January 07, 2005 06:46PM

zinokit geri ir masininiai subai jiem reikia masininio stipreko su aukstu,vidutiniu.ir 20kh-40kh arba dar geresniu zemu dazniu atkurimo sistema as pats dariau 1kilovato kolonkes ir leidau per buitini stipreka tai spekit kas buvo?:) aisku sudege nes kur subas tai reikia cysto zemo,o apie kolonkes tai po to pirkau masinini stipreka uz 1200lt ir du 40cm skersmens subus ir nerelius aukstu garsiakalbiu i kolonke vedziau 4 laidus viena pora zemo ir kita pora auksto ir laiko iki siol jau 2 metus o per diskanus ne velniu nesvyla ir buna anksta salej!! siulau pabandyt....
Re: Ieskau garsiakalbiu
selmis (IP Logged)
January 13, 2005 08:26PM

Ko sudege tai viskas aisku, o kaip tokiem subam dezes dezes padaryt, juk jiems reikia gana tiksliai paskaiciuot fazoinvertoriu, kitaip jie praranda puse savo vertes...
Re: Ieskau garsiakalbiu
Dr.CooliZ (IP Logged)
January 13, 2005 10:03PM

tai reik turet garsiuko parametrus ir tada jau su atitinkamom programom dezhes pasiskaichiuot..
DR.Cooliz padek man
emporio (IP Logged)
January 13, 2005 10:41PM

ponaiti ,gal galit pasakyt kur tokiu programu gaut paskaichiuojanciu?
Re: Ieskau garsiakalbiu
selmis (IP Logged)
January 13, 2005 11:13PM

Man irgi tokia viena kita programele nepakenktu. Imeskit nuorodu.
Re: Ieskau garsiakalbiu
Dr.CooliZ (IP Logged)
January 14, 2005 10:13AM

pameginkit per google pasieshkot iwede: winISD arba JBLspeakershop
deziu parametrai
Raime (IP Logged)
January 23, 2005 09:49AM

man dezes parametrus dawe ten kur pirkau su tais zmonem reikiai sneketis tai duoda ir dezes parametrus,neto adresus kaip daryt ir t.t bet viena problema reikia kazka pirkt:) bet tikriausia ne esme...
RE: Ieskau geru subu
Raime (IP Logged)
January 23, 2005 09:56AM

35cm dwieju subu uz kokius 400lt as is alytaus bet atstumas nesvarbu!
Re: Ieskau garsiakalbiu
Dr.CooliZ (IP Logged)
January 23, 2005 10:14AM

ne prie wisu garsekalbiu ju duomenys buna, o be duomenu dezhe tik "ant akies" gali daryt...
Re: siaip
Raime (IP Logged)
January 23, 2005 12:25PM

na jo ne prie visu as mazdaug skaiciuoju 28cm subui 63litru tai taip ir suskaiciuoju 28cm subas pas mane placiajuostis ir labai dideles eigos tai didesnio ir panasios eigos litraza skaiciuoju proporcija gaunasi ne 100% tikslumu bet tikrai nerealiai bunsi zemas
Sorry, only registered users may post in this forum.