midiaudio logo

Pirkciau mix

MA (IP Logged)
January 05, 2005 12:50PM

Pirkciau naudota mikserini pulteli, Gali buti neveikiantis, bet neardytas (viskas savo vietose). Domina ne maziau kaip 3 mc inputai, 2 stereo inputai, Kiekvienam inputui ne maziau kaip 3 tembro juostos, reverb outputas...
Re: Pirkciau mix
MMM (IP Logged)
January 05, 2005 01:32PM

4mic in, 2stero in, 1CD in, 1 aux, 32 programu reveris, CD out. EQ 2juostos ant kanalo + masteriui triju padeciu EQ. Veikiantis.
Re: Pirkciau mix
MA (IP Logged)
January 05, 2005 01:43PM

Labiau domintu bent 3 juostos ant kanalo. O kiek nori.
Re: Pirkciau mix
MMM (IP Logged)
January 05, 2005 04:41PM

Kanalinio EQ ir masterinio pagalba praktiskai turesi kaip ir 3 juostas, o su trim juostom ant kanalo bus ir kaina atitinkama. Mano atveju turesi dar ir reveri su "buratino" efektu. Kaina 500 Lt. Naujas kainavo 1350Lt. Jei idomu skambink. 8 655 88560
Re: Pirkciau mix
Fino (IP Logged)
January 05, 2005 08:14PM

Pro MIX 01 Yamaha
Re: Pirkciau mix
MA (IP Logged)
January 06, 2005 10:05AM

Ant kanalo dvieju juostu EQ su reveriu gal ir nieko butu vien jau tai kad reveris yra, bet reva as turiu (ALESIS su midi valdymu), tad man revo kaip ir nereikia, man labiau aktualu kad butu bent 3 Juostos ant kanalo, ir nedidele kaina. Kaip minejau gali buti neveikiantis ir tiktu netgi rusu ar kieno ten gamybos berods ELEKTRONIKA... vadinasi, kad tik butu neisardytas ir viskas savo vietose. Na o su dviem juostom anksciau turejo mano draugelis muzikorius, bet liko nepatenkintas ir dabar isigijo YAMAHA MG 10/2. Neturiu nieko pries dvijuoscius, bet noriu isigyti ne maziau triju. Aciu MMM uz pasiulyma.
Sorry, only registered users may post in this forum.