midiaudio logo

Ieskau bendraminciu muzikantu

Ine (IP Logged)
January 29, 2005 05:18PM

Sveuciai,
esu vokaliste, bet manau nuo kitu panikiu skiriuosi tuo, kad atlieku neiprasta vokala:)galiu atlikti agresiviojo rocko vokala (rekima):D nedarykit skubotu isvadu kol neisgirdot, zinoma turiu gera balsa(ne chorini) galiu dainuot ir normalei:) zodziu patinka man sunkoka muzika seip kolkas perdainuoju Linkin Park kelias dainas, bet noreciau, atlikinet daug sunkesne muzika, patinka neiprastumas, del to esu pasirengus eksperementuot su muzika. Iskart sakau, popso nesiulyti...Laukiu jusu laiskuciu su pasiulimais...

P.S. man 17
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
jum (IP Logged)
January 29, 2005 09:48PM

o is kurio tu miesto?
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
Iron-Savior (IP Logged)
January 29, 2005 10:34PM

Ka tu vadini sunkesne muzika?
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
Ine (IP Logged)
January 30, 2005 12:51PM

na esu is klp. o su ta sunkesne muzika tai...Neturiu tikslaus stiliaus, bet dievinu el. gitaru skambesi, noreciau kad ju butu daug. Taip pat patinka zemo daznio muzika, kur butu daug bugnu ir boso...zodziu, kad butu galima labai stiprei "pasidraskyti" ant scenos:). Zinoma dar noreciau, kad muzikoje dar butu tokio paslaptingumo, zodziu noriu tokios muzikos kokios niekas neturi, isgauti savituma...
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
Ine (IP Logged)
January 30, 2005 01:46PM

dar pamirsau pamineti, kad muzika butu su parasmingais zodziais:)
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
Iron-Savior (IP Logged)
January 30, 2005 03:35PM

Gaila bet as is kns :(
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
Ine (IP Logged)
January 30, 2005 06:33PM

hmm...nekas...:/ o gal ka pazysti is klp?
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
mantux-m (IP Logged)
January 30, 2005 06:41PM

Ine, įrašyk savo dainavimo Demo ir padėk internete. Įdomu kaip mergos metalą dainuoja, jie gali Master of Puppets Cover'ink, koki Guitar Pro pasileidus, žiauriai man įdomu :).
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
Ine (IP Logged)
January 30, 2005 06:48PM

zinai, tai butu labai sudetinga:P as isvis nemoku naudotis kompais:)taigi labai sorry...Gal kada nors isgirsi gyvai:))) na bet jei atsiras koks zmogus, kuris nusimanys sioje srityje, butinai irsysiu:)
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
February 02, 2005 01:38PM

na sekmes tau ten klp, tik tavo darbas vaikus gimdyt o ne ant scenos shuda malt.
lovoje dukt smagiau nei ant scenos vaipytis.
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
D>S>R (IP Logged)
February 02, 2005 02:41PM

Uz ka tu taip ja Remi?M? Jinai juk ir prie sunkesnes. Gal su core parisai? Ar tave jau popsas veza?:D
Jei zmogus nori tegul muzikoja.As tik uz.Jei aisq visa tai ne vienos dienos kaprizas.Ir kad tik mUSCAT nesigautu is viso to,va tada viskas bus chiki!
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
FORESTER (IP Logged)
February 02, 2005 02:53PM

Kaip cia idomiai pasakyta "kad tik muscat nesigautu":D :D :D
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
Ine (IP Logged)
February 02, 2005 08:54PM

hmm...lova ir scena deja galima sakyt tas pats, tas pats adrenalinas ir begalinis malonumas(kazin ar yra metalistu grojusiu ant scenos, kurie tai paneigtu:)). Jei tu suda mali lovoje, as nekalta:D O is ko tu sprendi, kad suda malu? Bijai, kad panos gali isivinioti i metalo sukuri?:D Tikiuosi pamatysi kokios patrakusios kartais panos buna:D
Dekui uz parama;) dabar net dar didesnis ikvepimas kilo varyt sunkia muzika...Deje, jei tai butu vieno vakaro kaprizas, nebuciau tiek dejus pastangu ir nekvarsinus kaimynam galvu:P beje, muskat manes neiaudrina, tad gali nepergyvent:D
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
savas (IP Logged)
February 04, 2005 06:51PM

nesinervink Ine. juk sakiau kad tavo vokalas tikrai puikus ir shie zmogiukai to net neisivaizduoja !!! rimtam vokalui reikia rimto pritarimo o ne piemburniu brazdinamu gitaru!!! nesiliauk ieshkoti. sekmes!!!
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
Ine (IP Logged)
February 04, 2005 11:13PM

Dekui:)
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
Modestass (IP Logged)
March 02, 2005 09:59AM

man reik vokalistes bet as uzsiimineju elektronine muzika kolkas
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
Ine (IP Logged)
March 02, 2005 08:51PM

kaip suprast kolkas? na dar ziurint kokia tavo kuriama muzika....
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
Ine (IP Logged)
March 24, 2005 06:33PM

GAl kam vis dar reikia vokalistes? :)
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
Modestass (IP Logged)
March 25, 2005 11:01PM

bent jau galetum savo pasto adresa nurodyt, ir nuoroda duot i savo balso demo, mano psl http://beer.mikrovisata.net
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
Ine (IP Logged)
March 26, 2005 10:38AM

nu tai galejai iskarto to paprasyt :) mano el. pastas CuteBunny@gawab.lt kazkokiu tai nuorodu neturiu, bet jei tu kazkiak susidomejai galesim susitikt ir as tau asmeniskai padainuosiu :)
Re: Ieskau bendraminciu muzikantu
Ine (IP Logged)
March 26, 2005 04:57PM

blemba sorry ne taip parasiau adresa CuteBunny@gawab.com :P
Sorry, only registered users may post in this forum.