midiaudio logo
Re: Koki gear'a naudojate?
(IP Logged)
November 11, 2009 12:49AM

Siaip ciuvas Wrote:
-------------------------------------------------------
> na, jai kalba eina apie "sausa" ir "kieta"
> amerikoniškos mokyklos skambesi, tai imanoma su
> kokiu JCM2000 susukiot ir atitinkamu pedalu, bet
> tuo atveju pvz. koks Peavey 5150 be abejo iš karto
> tai padarys :)


Būtent. Man išvis Mesa būtų idealu, o Marshall tokio sound'o BE KAŽKOKIŲ PAPILDOMŲ efektų nepadarys, todėl ir sakau, kad nerandu Marshall'uose to, ko noriu.
Re: Koki gear'a naudojate?
Carols (IP Logged)
November 11, 2009 09:52AM

Blogai ieškai. netikiu jog su Marshall neimanoma grot metalo. :)

http://www.youtube.com/watch?v=ExGLpWf14TY&feature=channel



Edited 2 time(s). Last edit at 11/11/2009 10:34AM by Carols.
Re: Koki gear'a naudojate?
Siaip ciuvas (IP Logged)
November 11, 2009 10:13AM

Chaltura - ten tipiškas SBS soundas, o jumbas su Marshallu groja :)
Re: Koki gear'a naudojate?
jumbo (IP Logged)
November 11, 2009 10:49AM

Jaunimas svajoja apie "piktus" navarotnus stiprintuvus, "piktus" efektus, ala vadinama moderna, skaitmeninio procesoriaus draivui prilygstama draivo "mesmale", bile tik kas nors is jaunojo gitaristo dinamikos nepavogtu, ir reiktu kuo maziau dirbti instrumentu - viskas krioktu savaime.
Ne veltui shtai ir Kerry King, shalia didelio skaiciaus legendiniu gitaristu (negaliu nepamineti Slash, ar Randy Rhoads) dirba su klasika - marshall JMP 2203, paties marshallo patobulinta kita legenda JTM - liaudyje "plexi". Modelis is kurio "mokesi" ir skolinosi schemotechikos idejas viso pasaulio rokiniu stiprintuvu gamintojai. Tai yra to sound'o ishtakos... daugiau ar maziau modifikuoti, atitinkamai nuo firmos ar gamybos periodo su kokybiskesniais ar maziau kokybiskais elektronikos elementais. Galima pasistacius daugybe siuolaikiniu stiprintuvu skirtingom emblemom, dizainu, paneles valdymu, uzsimerkti ir girdeti viena ir ta pati - marshall JMP 2203... ir kitokius paskutinius skaiciukus. Tik nenoreciau statyti tu ampu, kur atseit pilnai lempiniai, bet ausys nemeluoja sukinejant gain rankenele, kad viduj stompbox'o lygio tranzistorinis draivas visa juoda darba atlieka. Pakraupau pabandes keleta jusu daugelio megstamu keleta Peavey seriju ampu.
Shtai ka kalba mano vienas megstamiausiu gitaristu - Doug Aldrich (00:39):
http://www.youtube.com/watch?v=F_G9oXj-qWA&feature=PlayList&p=4549637C92977D7D&index=7
Atkreipkit demesi kai zurnalistas bando atspeti jog tai JCM800 :) Zinoma tai galima pavadinti kaip ir tuo paciu. Tai yra JMP reissue. Todel kiek anksciau forumiečio marshall paprasyto Šaro pavardinti rimti marshall'ai mano manymu yra nerimti. Tai komercijai, ar madoms diktuojant shtampuojami varganai skambantys, pigiai, pigiausiom detalem, itampos nelaikanciais trafais ir fabrike nesusetupintai padaryti modeliai.

Linkiu pamastyti konceptualiai ir ieskoti savo norimo skambesio ishtaku. Cia pavyzdys su statybomis butu, nereikia shpakliuoti naujo sluoksnio ant savo problemu, lupkit tinka iki sienos ir per nauja: jei jusu netenkina stiprintuvai, nepergrusti kvailais efektais, ar kaip paparcio ziedo ieskoti stebuklingu nuemeju, jei amp'as neskamba.



Edited 2 time(s). Last edit at 11/11/2009 11:04AM by jumbo.
Re: Koki gear'a naudojate?
jumbo (IP Logged)
November 11, 2009 10:57AM

Dievinu kai chebra vintaginiu keliu tvoja per kiausus moderniom grupem:
http://www.youtube.com/watch?v=Z1ODjflB3qw
cia to paties gitaristo nuo auksciau sound'as. Taip pat groja Reb Beach.
Re: Koki gear'a naudojate?
Carols (IP Logged)
November 11, 2009 11:44AM

Tai jau tikrai. As taip pat uz vintage garsa, uz ampus "tevelius" kurie gali viska. :)
Re: Koki gear'a naudojate?
marshall (IP Logged)
November 11, 2009 01:38PM

Pagaliau Jumbo sustate viska i vieta... kas yra tikri marshallai.
Re: Koki gear'a naudojate?
chaltura (IP Logged)
November 11, 2009 03:27PM

kazkaip jus idomus, as apie poweri, jus apie hard rocka... kerry kingas isvis ne i tema buvo... nu blemba, vat taip Ciuvas tiesa pasake SBS soundas - na pavadinkim taip. As sutinku kad su Marsallu galima daug ka groti, bet paskaitykit posta mano po galais, kad mano modelis (puslempis) to neisgroja. Ar dar man ka nors bandysit irodyti. As su viskuo sutinku, nes neesu "ASAS", bet savo kuba as puikiai jau pazystu ir galiu teigt kad jo be preamp'o taip nesusukinesi. peace.
va dar pavyzdukas... jeigu tik atsiras stebukladarys kuris mano valvestate 80v taip susuks tai lenksiu zemai galva. Prie to pacio pas mane gitara eilinis ibanezas su eiliniais nuemejais kas tikrai taipogi itakoja.
http://www.youtube.com/watch?v=GOVW9GezQ0k

UŽ TĖVYNĘ!
PAKELSIM SPARNUS,
MŪS TROŠKIMAI AUKŠČIAU NEI DANGUS!
UŽ TĖVYNĘ - ČIA MŪSŲ NAMAI!
STOVĖSIME NARSIAI KAIP MILŽINAI -
MES MILŽINAI!
Re: Koki gear'a naudojate?
jumbo (IP Logged)
November 11, 2009 03:32PM

chaltura Wrote:
-------------------------------------------------------
> mano valvestate 80v


jumbo Wrote:
-------------------------------------------------------
> pavardinti rimti marshall'ai mano manymu yra
> nerimti. Tai komercijai, ar madoms diktuojant
> shtampuojami varganai skambantys, pigiai,
> pigiausiom detalem, itampos nelaikanciais trafais
> ir fabrike nesusetupintai padaryti modeliai.


o muzikos stilius apskritai cia ne v temu :)... arba turi sound'a arba ne. Koks skirtumas ar ar ten master of puppets soliagos tembras, ar Kucinsko - laimes ziburys. Turi skambeti ir tashkas. O ne shniokshti ir blerbti kaip smuginis graztas i siena.
Re: Koki gear'a naudojate?
chaltura (IP Logged)
November 11, 2009 03:33PM

ka tu cia dabar pasakiai? :D
as turiu savo sound'a. . Tik tiek kad noretusi ta gauti is vidinio draivo, be jokui papildomu preamp'u.

UŽ TĖVYNĘ!
PAKELSIM SPARNUS,
MŪS TROŠKIMAI AUKŠČIAU NEI DANGUS!
UŽ TĖVYNĘ - ČIA MŪSŲ NAMAI!
STOVĖSIME NARSIAI KAIP MILŽINAI -
MES MILŽINAI!



Edited 2 time(s). Last edit at 11/11/2009 03:37PM by chaltura.
Re: Koki gear'a naudojate?
jumbo (IP Logged)
November 11, 2009 03:37PM

lietuviskai nesupranti? ar kazkoki termina negirdeta perskaitei? :)
na kartais tiesiog zmones apskirtai nesupranta. Shtai (kadangi dalyvauju sesijose, ivairiose repeticijose, todel neminesiu del asmeniskumu kurioje) karta kolega pasake kad nepatinka mano tembras per ju pastatyma man ampa (taip pat nutylesiu koki), ir atsuko treble iki galo, vidurius nupjove, uzsuko preampo masteri ikandin nesvariais peregruzais su master volume. Aisku as su tokia garso vizija visiskai nesutikau ir mygom persisukiojau atgal daug maz viska per viduri. Best EQ - no EQ.
Re: Koki gear'a naudojate?
Siaip ciuvas (IP Logged)
November 11, 2009 03:42PM

> Prie to pacio pas
> mane gitara eilinis ibanezas su eiliniais
> nuemejais kas tikrai taipogi itakoja.

štai nuo to ir reikėjo pradėti, o ne marshall'ą kaltint. Net ir valvestate sugeba padaryti pakankamai panašią marshallo aproksimaciją. Bet skambesys prasideda nuo gitaros.
Re: Koki gear'a naudojate?
chaltura (IP Logged)
November 11, 2009 03:44PM

mmm, kazkoki video ziurejau kai su SBS grojai, beroc Roko naktyse, tai tavo soundas mano ausiai yra idelaus, ir toks kokio as "sakykime" noriu

UŽ TĖVYNĘ!
PAKELSIM SPARNUS,
MŪS TROŠKIMAI AUKŠČIAU NEI DANGUS!
UŽ TĖVYNĘ - ČIA MŪSŲ NAMAI!
STOVĖSIME NARSIAI KAIP MILŽINAI -
MES MILŽINAI!
Re: Koki gear'a naudojate?
jumbo (IP Logged)
November 11, 2009 03:47PM

na aciu :) bet ziurint kelintu metu. Iki paskutiniu praeitu metu grojau su zoom gfx-5 per savo marshall jmp 2203
Re: Koki gear'a naudojate?
chaltura (IP Logged)
November 11, 2009 04:09PM

beroc ar tik ne tas ale DVD roko naktu kur buvo isleistas...
va paziurejau tai raso 2006m. Dar su savo Hameriu grojai. Nu as neturiu daugiau kazka pridurti, gal jus manes nesuprantat, gal as nesuprantu, bet video du buvau numetes ir puikiai turejot suprast, isgirst kokio soundo as lb noreciau. :)

UŽ TĖVYNĘ!
PAKELSIM SPARNUS,
MŪS TROŠKIMAI AUKŠČIAU NEI DANGUS!
UŽ TĖVYNĘ - ČIA MŪSŲ NAMAI!
STOVĖSIME NARSIAI KAIP MILŽINAI -
MES MILŽINAI!
Re: Koki gear'a naudojate?
lukmen (IP Logged)
November 11, 2009 06:38PM

nu chebra nesupykit bet jeigu visi galvotu taip kaip jus kitu brandu nei marshall nebutu :D visi grotu marshallais ir sakytu kad nieko geriau nebegali but... :) O chalturai palinkeciau neziureti i kitus atlikejus o bandyt savo garso ieskot :) ir jej turi marshall tai tu ar suksi treble ant 9 ar and 3 tai vistiek bus marshall jo voice nepakeisi ;)
Re: Koki gear'a naudojate?
jumbo (IP Logged)
November 11, 2009 06:45PM

lukmen: ziuri pro pirshtus. cia ne mano o kompetetingu dedziu diagnoze: nuo 80uju dabar populiarus rokiniai ampai buvo samoningai kopijuojami nuo marshall JMP. Pavyzdys: LANEY GH modelis apart nedideles filtro modifikacijos yra marshall 2203.
O del to ka pas marshalla kiek suksi ir vistiek SKAMBES, tai cia tik pasyviu filtru deka, kai nesushikamas gitaros garsas.



Edited 1 time(s). Last edit at 11/11/2009 06:47PM by jumbo.
Re: Koki gear'a naudojate?
lukmen (IP Logged)
November 11, 2009 06:52PM

bet tai kad sakai visi ampai marshallas... tai dabar engl,laney,peavey,soldano,orage kopijos ir tik marshall? tai ka edie van hellen grojo su peavey tai jis jau nebe true? steve vai groja su carvin tai irgi jau kzk? arba as kzk nesuprantu arba kazkas...
Re: Koki gear'a naudojate?
jumbo (IP Logged)
November 11, 2009 06:57PM

matyt kad ne kazka supranti :) sorry, ne mano bedos :D
Ar zinai kas yra marketingas?
Re: Koki gear'a naudojate?
Carols (IP Logged)
November 11, 2009 06:57PM

Jumbo, man atrodo Tu ju nuomones neitakosi. Perdaug neigiamu kalbu atsirado apie Marshall, kai atsirado alternatyvos, ir jaunimas perdaug drastiskai paziurejo i tai. Mazai kas realiai girdeje vintaginius Marshallus, nes turetu bent viena rimta kasnors is engl'ininku ir mesa'bugininku (svajotoju apie juos), tai grotu, ir cia nesamoniu nepaistytu. :)



Edited 1 time(s). Last edit at 11/11/2009 06:59PM by Carols.
Re: Koki gear'a naudojate?
jumbo (IP Logged)
November 11, 2009 07:00PM

as tai tik tiek pasakysiu kad man tie AVT, valvestate ir pvz jcm900 irgi piece of crap... taip kad nezinau ar as cia toks marshall fanas, gal tiesiog ampu istorija domiuosi ir netikiu gamintoju graziais zodziais.
Re: Koki gear'a naudojate?
lukmen (IP Logged)
November 11, 2009 07:01PM

gerai leidziu rankas marshall yra dievu ampai ne man mirtingam suprast...
Re: Koki gear'a naudojate?
jumbo (IP Logged)
November 11, 2009 07:03PM

cia gincai tolygus mac. vs pc. ir pan. Grokit kas su kuo norit, tik nenorekit kad ibanez GRG su muilais vietoj nuemeju per pigu valvestate skambetu kaip custom shop ESP per vintazini handwired amp (edguy pavyzdys)
Re: Koki gear'a naudojate?
chaltura (IP Logged)
November 11, 2009 07:06PM

vo vo tai butent ka as ir noriu pasakyt, kad priedo nieko nesitikiu nes groju su sluota is mociutes pasiemes... o is kur zinai kad GRG nu whatever bet tu ekstrasensas :D

UŽ TĖVYNĘ!
PAKELSIM SPARNUS,
MŪS TROŠKIMAI AUKŠČIAU NEI DANGUS!
UŽ TĖVYNĘ - ČIA MŪSŲ NAMAI!
STOVĖSIME NARSIAI KAIP MILŽINAI -
MES MILŽINAI!
Re: Koki gear'a naudojate?
lukmen (IP Logged)
November 11, 2009 07:17PM

nes lietuvoj 80procentu ibanezininku GRG
Re: Koki gear'a naudojate?
stratlt (IP Logged)
November 11, 2009 07:26PM

lukmen Wrote:
-------------------------------------------------------
> gerai leidziu rankas marshall yra dievu ampai ne
> man mirtingam suprast...

Matai, Tau reikia kad stomp boxas butu ipirdolintas i kubo drive channel, o kitiems patinka pacios lempos kraipymas ar daug ivairiu stomp boxu ishoreje :) Klausimas ar Tu normalu Marshall ar kita ampa girdejai, ar lyginai koki Laney GH100 su savo Randall???
BTW, anglijoje chebra nusipirke koki JSM2000 daznai tempia pas koki nors techa, amp guru, kuris ishmeta kalna daliu ish ju... Tada tie ampai suskamba. :)
Nevarom aisku i medi, nera ten jau visai shudas, galima groti, labai daug kam tik pasvajot apie juos, bet... Yra kaip yra.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Koki gear'a naudojate?
stratlt (IP Logged)
November 11, 2009 07:42PM

Šaras Wrote:
-------------------------------------------------------
> Siaip ciuvas Wrote:
> --------------------------------------------------
> -----
> > na, jai kalba eina apie "sausa" ir "kieta"
> > amerikoniškos mokyklos skambesi, tai imanoma su
> > kokiu JCM2000 susukiot ir atitinkamu pedalu,
> bet
> > tuo atveju pvz. koks Peavey 5150 be abejo iš
> karto
> > tai padarys :)
>
>
> Būtent. Man išvis Mesa būtų idealu, o Marshall
> tokio sound'o BE KAŽKOKIŲ PAPILDOMŲ efektų
> nepadarys, todėl ir sakau, kad nerandu
> Marshall'uose to, ko noriu.

Bootent kad Mesa pati viduje prikimšta KAŽKOKIŲ PAPILDOMŲ efektų.
Atskiriam pacia ampo schemotechnika nuo papildomu navarotu kuriu Mesa turi gal daugiausia is visu ampu. As nesakau tai gerai ar blogai. Tiesiog konstatuoju fakta.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Koki gear'a naudojate?
stratlt (IP Logged)
November 11, 2009 07:49PM

Šaras Wrote:
-------------------------------------------------------
> "Modern" distortion'o. Pas Marshall'us labai
> "british".

Surandi sau tinkama rimta distortion pedala ir groji per marshalla, kame beda? Ar Tau butinai kad pedalas butu iprudintas i ta pacia deze kaip ir ampas :)) ??

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Koki gear'a naudojate?
chaltura (IP Logged)
November 11, 2009 09:07PM

Tuos rimtus tai turit galvoj butent lempinius?

UŽ TĖVYNĘ!
PAKELSIM SPARNUS,
MŪS TROŠKIMAI AUKŠČIAU NEI DANGUS!
UŽ TĖVYNĘ - ČIA MŪSŲ NAMAI!
STOVĖSIME NARSIAI KAIP MILŽINAI -
MES MILŽINAI!
Re: Koki gear'a naudojate?
stratlt (IP Logged)
November 11, 2009 09:17PM

chaltura Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tuos rimtus tai turit galvoj butent lempinius?

O kodel butent lempinius??? Ka maza rimtu distortion pedalu ne lempiniu?
Apie ka kalbam apskritai??? Galeciau simtus rimtu gitaristu isvardint kurie naudoja rimta lempine galva ir ne lempini distortion.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Sorry, only registered users may post in this forum.