midiaudio logo

MXD120 Twin vs Behringer GX212

kubai (IP Logged)
March 08, 2005 04:04PM

Kas jusu noumone geresnis?
http://www.laney.co.uk/html/products/hardcore/mxd120twin.htm
ar
http://www.behringer.com/GX212/index.cfm?lang=ENG
?
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
paulius (IP Logged)
March 08, 2005 04:17PM

laney
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
Iron-Savior (IP Logged)
March 08, 2005 05:48PM

Behringer greit gesta. Laney geriau
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
kubai (IP Logged)
March 08, 2005 06:34PM

tai gereu dar biski pasitaupyt ir laney nusipirkt ane?
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
paulius (IP Logged)
March 08, 2005 06:38PM

taip.
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
Kristoferis (IP Logged)
March 09, 2005 01:59AM

Nepudrinkit zmogui smegenu! Pasakykit kuom butent Laney geresnis?! Vardu? Visom charakteristikom geresnis butent Behringer! Irodykit, kad as klystu.


Ir jei norit zmogui patart, tai isvardinkit konkrecius pliusus ir minusus (abieju aparatu), o ne leptelkit, kad "ai, tas ir tas geresnis". O jei nesat susidure su siais kubais tai ir nesnekekit gandu lygyje.


O sios temos kurejui noriu pasakyti, kad tikrai geriau paimt Behringer. Pirma, tai del kainos (Behringer - 900lt, Laney - 1280lt). Antra, del didesniu galimybiu (ateityje, kai noresi prie kubo prijungt kitus aparatus (efektu procesoriu, drum-machine), ar kai noresi irasyt i kompa savo grojima, tai prisiminsi mano zodzius). Be to, visos Behringer jungtys yra stereo (taip pat ir efektai), tad pilnai isnaudosi kubo kaip stereo aparato galimybes! Jei kas sakys, kad Laney geriau skamba, tai bus labai subjektyvus, nes pats skambesys yra labai subjektyvus dalykas ir labiau priklauso nuo asmens skonio, tad reikia paciam spresti isbandzius daikta "gyvai".


Iron-Savior, ka butent turi omenyje sakydamas, kad Behringer greitai gesta? Turi omenyje gitaros signalo gesima? O gal gedima? Jei gedima, tai is kur cia istraukei? Remiesi mano atveju? Jei tik tuom, tai labai subjektyviai cia sneki ir tiesiog pletkavoji (skleidi gandus). O del mano atvejo, tai buvo sugedus preamp'o mikroschema (dabar ji yra pakeista). Toks dalykas yra labai labai retas, taciau tai gali nutikti ir Laney ir Marshall ir bet kokiam kitam kubui. Taip kad nesidziauk kaimyno nelaime, nes ir tau gali taip nutikti.
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
Simas (IP Logged)
March 09, 2005 02:32AM

Parduodi Behringer GX212 tik uz 900lt?! Nu tu cia visai nusipiginai! :D
Siaip mano nuomone, tai Behringer tikrai gerai skamba. Va, draugas nusipirko neseniai Behringer GX210 (beje, uz 950lt), tai tikrai buvau suzavetas sio aparato! :) Efektu daug, bet tikrai geri, o jau lizdu gale kubo kiek - galima pasiklyst! :D Ir dar visi stereo! Ech, gaila tas mano draugas paskubejo nusipirkt, tai butu is taves paemes - ir pigiau ir galios daugiau butu buve.
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
Serpenter (IP Logged)
March 09, 2005 02:43AM

Ojoj jau Lanejum, tai tikrai esu nusivyles! :( Buvau nusipirkes va MXD65, tai labai nepatiko... Skamba kaip kokia skarbonke (labai saizus garsas). Nepanaudojau menesi ir pardaviau. Nepatariu pirkt.


Ovidijus
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
Kristoferis (IP Logged)
March 09, 2005 06:17AM

Va, irasiau kelis mp3 su Behringer, kad mazdaug paklausyt kaip skamba:


http://www.soundclick.com/bands/6/gx212music.htm
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
Aurelij (IP Logged)
March 09, 2005 11:06AM

Dar vienas Behringher privalumas, kad jis gana gerai (kaip gitarinis kubas) atkuria zemus daznius (pajungus boso gitara), o apie Celestion Gitarinius garsiakalbius to negalima pasakyti,todel Behringer tampa dar universalesnis.
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
jumbas (IP Logged)
March 09, 2005 12:12PM

nekvailiok taip:)
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
Iron-Savior (IP Logged)
March 09, 2005 01:23PM

Kristoferi, tu manai kad toki tik tu vienas turi? Ne. Beabejo tai gali atsitikti kiekvienam kubui, bet esu girdejes ir nusiskundimus is kitu ,ne tik is taves :D
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
kubai (IP Logged)
March 09, 2005 01:33PM

Davai jumbai tu parasyk savo noumone :) Nes tu jau biski patyres... ;)
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
stratlt (IP Logged)
March 09, 2005 01:44PM

Kiek zhmoniu - tiek nuomoniu...Skonio reikalas. Tik vienas dalykas - ka geriau pirkti, Laney kuris specializuojasi butent gitariniuose stiprintuvuose ar Behringer, kuris daro viska low ar geriausiu atveju mid lygyje?

Robertas
Midiaudio
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
jumbas (IP Logged)
March 09, 2005 01:49PM

nu Behringer retai kur pamatau, bet zinau kad stratovarius puse aparaturos behringer ir steve vai naudoja/naudojo behringer ampheada. As pats labiau uzh laney. pats ketinu laney hardcore x pirkt.
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
Zygas (IP Logged)
March 09, 2005 04:18PM

Behringer imciau siuo atveju... Bentjau uz mano ruska stipra tai zymiai... :))
O jei aplamai, tai vokieciai yra vokieciai, ka bepaimtum, drele ir ta superior padaryta... Jie sudo nemala... As siulyciau tikrai pirkt, nes parduoda tikrai pigiai, net per daug... O jei suges, tai niekada nebuvo problema sutaisyt, manot Laney negenda? Arba kad pamate, jog graziau atrodo ir "Laney geriau"... Manau jie abu panasaus lygio, tik tiek, kad anas pigiau...
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
mantux-m (IP Logged)
March 09, 2005 08:07PM

Laney, man patinka jų garsas, kad ir ką besakytų kiti :). Aišku su Marshall nėra ką lyginti, bet čia jau kita svorio kategorija...
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
stratlt (IP Logged)
March 09, 2005 08:44PM

Galima lyginti su Marshall, bet ne tuos daiktus. Lempiniai - rimti daiktai,ir yra muzikantu kuriems Laney patinka labiau.

Robertas
Midiaudio
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
mantux-m (IP Logged)
March 09, 2005 08:56PM

Turėjau omenyje šį modelį (HCM65R), jo skambėjimą (ne galią) su Marshall lyginti sunku, nes Marshall ir pigesniuosius modelius gamina labai gerai. O garsas labai subjektyvu, man pavyzdžiui etalonas Mesa Boogie. Bet jei jau reikia rinktis tarp Behringer ir Laney, tai atsakymas Laney naudai.
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
jumbas (IP Logged)
March 09, 2005 11:05PM

as irgi tikrai noreciau pasakyt kad laney ne ka blogiau uzh suknistus marshallus ypach JCM kuriais pastoviai nusivyliu. As marshall zinau nuo 9iu metu savo amziaus ir tas vardas man buvo kaip legenda kol nepradejau grot koncertuose kuriuose stato marshall JCM. O vat pagrojau per Laney GH100L ir isimylejau:) Taip pat labai noreciau i konkurencija marshallam ishkelt "hughes & kettner" labai smagus lempiniai aparatai!.
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
vycka (IP Logged)
March 11, 2005 03:52PM

nu ka as zinau chebra, mazai suprantu, bet abu digitaliniai, o skaiciukai muzikoj labai netinka... lanejus dar ir ne toks isvaizdus, popsavesnis sakyciau, behringeris nors veida turi. Laney pigokos reklamos griebiasi ir isvis pigus yra, daug pasako laminuoti garsiakalbiai ir plastmasines apdailos detales... turiu fenderi ir dziaugiuosi :)
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
vycka (IP Logged)
March 11, 2005 04:21PM

ka groji jumbas'ai jei sakai, kad nusivylei marshalais?..
as tai pirkciau koki nors senesni dalyka, kur dar neprikista digitu ir grungu.. Dabartines firmos savo piguma kompensuoja pigiom skaitmeninem iliuzijom ir operaciniais stiprintuveliais, tom mikroschemytem kur lemonoj po lita penkiolika parduoda, uz 900 galima susirast koki padeveta sena chlama kurio tarskesys bus zymiai harmoniskesnis, mielesnis, tikresnis ir panasesnis i skambesi negu situ siuolaikiniu plastmasgaliu sintetiniu... Juose nera nei kulturos nei tradiciju.
Na cia tik mano nuomone...
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
stratlt (IP Logged)
March 12, 2005 10:59AM

For vycka:

> netinka... lanejus dar ir ne toks isvaizdus,
> popsavesnis sakyciau, behringeris nors veida turi.
> Laney pigokos reklamos griebiasi ir isvis pigus

Gal Tamstelei pasiulyti Laney Tomi Iomi(Black Sabbath) vardine lempine galva su kolonele? Gal ne taip popsovai atrodys? Kiek metu Laney ir kokio lygio aparata gamina ir kokio lygio gitarinius daiktus gamina behringeris? Gal pasidometum ishsamiau?

Robertas
Midiaudio

Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
vycka (IP Logged)
March 12, 2005 01:18PM

dar kart noreciau pakartoti: <nu ka as zinau chebra, mazai suprantu...> IR <Na cia tik mano nuomone...>
as kalbejau butent apie siuos du daiktus ir parasiau man kaip eiliniam galimam pirkejui sukelta ispudi, o apie lempas as net uzsimines nebuvau... kur lempos, o kur digitaliniai efektai? Cia jau siek tiek kita kalba manyciau

Noreciau pacituoti:

1. "The MXD series is a new one from Laney. Laney have been mainly a tube amp company for the last however-many years, but have introduced this 'hardcore' range to suit the needs of those on lower budgets"

2. "Modeled after the American tradition, our ULTRATWINs combine the tonal qualities of legendary twin amps with revolutionary flexibility"

Manau, kad mane kaip ISSIZIOJUSI pirkeja kuris tik noretu pagrot pora pumpkinsu gabalu-behringer itikintu geriau, nes jo reklama labiau savim pasitikinti, apie skambesi cia tikriausiai mazai butu galima kalbet, nes tokiuose produktuose jo mazai ir yra... (palyginus su rimtesniais aparatais kartais vaizdas pasidaro apgailetinas)
Nesinervinkit kolegos, as tik issakau savo nuomone, stengiuosi ziuret objektyviai, kaip eilinis pirkejas nieko nesuprantantis apie kazkoki ten lempini garsa ir apie harmonikus..
O isvis uz tokia kaina nusipirkciau koki padeveta Ibanez kubikiuka ir tikrai buciau laimingesnis, nors etikete matyta butu :)
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
mantux-m (IP Logged)
March 12, 2005 03:21PM

vycka, jei skaitysi tai, kas parašyta gamintojų saituose, tai nieko doro nebus. O pasistatęs juos abu, pagrojęs/paklausęs jų, galėsi daryt atitinkamą išvadą. Beje, apie Ibanez kūbus, kiek teko susidurti, galiu pasakyti, jog jie nieko neišsiskiriantys. Ibanez gamina geras gitaras, tačiau ne kūbus.
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
vycka (IP Logged)
March 12, 2005 05:15PM

:) as neatsimenu modeliu, bet kazkada teko ciupinet ir laneju kazkoki ir ibaneziuka maziuka tai man geriau ibanezas patiko, o behringerio negirdejau taigi galiu palygint tik kazka apie juos paskaites, kaip pasimetes pirkejas kuris nesvarumo buklej atsiduria kai i midiaudio ar i tamsta uzeina :)
prisiziurejau visokiu aukstu lygiu technikos tai man dabar sitie skaitmeniniai reikalai isvis nebepatinka, kaip ir procesoriai gitarai, va taip.. Analogija, analogija ir dar karta analogija.. Algoritmai muzikoj man nepriimtinas dalykas
O kas jus manote apie Peavey?



Edited 1 time(s). Last edit at 03/12/2005 05:50PM by vycka.
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
stratlt (IP Logged)
March 12, 2005 06:00PM

na kas liecia shiuolaikinius rimtus reverb'us - be skaicius neishsiversi. Nebent groji koki delta bliuza....Ir tai vokalui reikia...
O Ibanez 15w mazhi kubeliai ir man patinka(namie dabar pas mane laikinai, laukiu Laney LC-15).
Tik kad Ibanez nieko rimto negamina, tik mazhus naminius kubelius. O Laney gamina!

Robertas
Midiaudio
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
Kristoferis (IP Logged)
March 16, 2005 03:34AM

Na, tai jau penktadieni pardaviau as saviski Behringer uz 890lt ir zmogus, manau, patenkintas pirkiniu. :)
Na, asmeniskai man, tai Laney (pvz. MXD65) skambesys labiau patinka nei Behringer GX212, bet del viso kito, tai GX212 geresnis - daug jungciu ir galimybiu (buvom su kolega sujunge vienu metu bosa, gitara, vokala ir dar drum-machine, tai skambejo puikiai!), daug ivairiu efektu susipazinimui ir daug reguliuojamu preset'u.


Beje, dabar naudoju 86 metu Impuls-80 stipriaka ir vos gyvas Radiotehnika 35AC-1 kolonkes! :D Zodziu, garsas katastrofa (net Boss GT-6 nepadeda), bet uz Behringer, tai simta kartu geriau skamba! :D :D :D Zinoma juokauju! :D
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
stratlt (IP Logged)
April 06, 2005 05:56PM

MXD120 Twin gavome shiandien.

Robertas
midiaudio
Re: MXD120 Twin vs Behringer GX212
atsakymas (IP Logged)
April 21, 2005 04:38PM

Noreceu suzinot ar dar turit MXD 120 twin'u? Noreceu uzlekt kita asvaite nusipirkt viena :)
Sorry, only registered users may post in this forum.