midiaudio logo

Vintage gitaros

Nikutis (IP Logged)
March 28, 2005 02:39AM

Kas cia per stebuklas? Nerandu niekur info apie jas. Kazkoks kartono fabrikelio tvarinys ar vertos demesio? Pvz. vintage VR2000 lyginant su panasios kainu grupes ibanezais grg170, sa120 ir pan.
Re: Vintage gitaros
Kristoferis (IP Logged)
March 28, 2005 10:06AM

O, brač, gitaros žinok tikrai vertos dėmesio! Kainų atžvilgiu, tai tikrai geros gitaros. Pats turiu VS6 modelį ir esu labai patenkintas.


Cia siaip anglu firma:
http://www.jhs.co.uk/metalaxxe.html
http://www.jhs.co.uk/vintageelectric.html
Re: Vintage gitaros
Siaip ciuvas (IP Logged)
March 28, 2005 11:57AM

Kristoferi - o kaip ten buvo su ladais, pjaustanciais pirstus ir blogai sulituotais laidais? :)
Re: Vintage gitaros
jumbas (IP Logged)
March 28, 2005 12:57PM

tai yra smulkmenos:) Ir ash tos nuomones kad neviskas susideda ish smulkmenu. Nu ziuresim, gal tas setneckas per puse sulush:)) Gal hardtailas ishlush. Bet atkratytus nuo transportavimo laidukus palituot ar pas kai kuriuos vienetus (pas mane tokia pati gitara kaip pas Kristoferi, bet ladu shlifuot nereikejo) neprecizskai uzhbaigta (ladai neuzhslifuoti, neprivezhti potencai ar pickguardas). As viena diena grojau su epiphone G400 (SG 61 reissue kopija) ir kita diena ejau pirkt vintage VS6 (irgi SG 61 reissue kopija). Tik skirtumas kad vintage vos ne 3 kartus pigesne ir dvigubai geresne pasirode;) Labai neginu Vintage, jeigu ta firma dar ilgai gyvuos gal prades kreipti demesi i darbo kultura ar pan. (apie kuria ash pats nedaug ishmanau:-)) ) Bet man patinka kai nereikia primoket nesamoningai daug vien uzh kazhkoki zinoma varda ar isivaizudojamas aukshtasias technlogijas kai tos vintage gitaros sudaro suma turbut ne ka didesne nei joms pagaminti ishleidziamus pinigus zhaliavoms, ar pan.
Re: Vintage gitaros
Siaip ciuvas (IP Logged)
March 28, 2005 06:24PM

ne, as tai nieko pries Vintage, tik bandau priminti Kristoferiui kruvinas rankas ir roberto pamokslus apie gitaristo ir lituoklio brolyste :) :) :)
Re: Vintage gitaros
Kristoferis (IP Logged)
March 29, 2005 01:02AM

Aciu aciu uz priminima! :D Taip, po truputi pradedu suprast apie "gitaristo ir lituoklio brolyste"! :) Sutinku su Jumbu del Vintage ir viso kito 110%.
Re: Vintage gitaros
Nikutis (IP Logged)
March 29, 2005 04:38PM

Nu del paslifavimo ar daverzimo, tai velniai nemate. O kaip mechanikos kokybe, konkrecai mane domina floyd rose. Ar nesubyres i konstuktoriu kiek patampius.
Re: Vintage gitaros
stratlt (IP Logged)
March 29, 2005 04:58PM

Net pati geriausia mechanika begant laikui subyra. Pigi anksciau, brangi - veliau..Nors pasitaiko ir atvirksciai:) Laimes dalykas.

Robertas
Midiaudio
Re: Vintage gitaros
jumbas (IP Logged)
March 30, 2005 02:25PM

vintage hardwaras yra "wilkinson" firmos. Britai - visai nieko padaro:)
Sorry, only registered users may post in this forum.