midiaudio logo

au gitaristai!!!

anno (IP Logged)
April 02, 2005 06:24PM

ka daryti? groju gitara greita ritma ir labai greitai pawargsta mano desinioji ranka:( koshes walgau pakankamai, groju ish riesho, nesuprantu. gal ka patarsite?
Re: au gitaristai!!!
mantux-m (IP Logged)
April 02, 2005 07:08PM

Grok dar daugiau - tada įpras :D
Re: au gitaristai!!!
:) (IP Logged)
April 03, 2005 02:25AM

letink tempa ir neitempk rankos...Moskva nisrazu stroilsa...ar akip ten :))))


Re: au gitaristai!!!
Master!!! (IP Logged)
April 04, 2005 02:11PM

Tai kokiu ten tempu varai,jei groji kaip metallicos battery ar kazka panasaus tai visa atgrojus gali ir paskausti,bet kolega teisingai sako-daugiau grok ir nebeskaudes,beje ziurint ar mali akordais ar solo
Re: au gitaristai!!!
anno (IP Logged)
April 05, 2005 11:53AM

varau tarkim master of puppets, kur ish vienos puses stiga kabini ble negaliu:(
arba no remourse, irgi sunku:)
Re: au gitaristai!!!
Kandizijauskis (IP Logged)
April 05, 2005 12:14PM

nu, o tai bėgdamas 100 m sprintą, apšilimo nepadarai? :)

neskubėkit chebryte drožti tos gitaros 250 bpm greičiu 64inėmis :) reikia palaipsniui rankos raumenis treniruoti :) svorį kilnodamas juk nekeli iškart 200 kg :) patrūksi. Kantrybės ir praktikos - ir rezultatai bus daug geresni, nei dabar stengtis išlaužt tai kas neišsilaužia :) susigadinsit tik techniką ir dar neduokdie traumą gausit (pilna pavyzdžių, kai tik po ilgos reabilitacijos žmogus gali tęst grojimą gitara).
Apšilimas turi būt daromas prieš grojant ir be gitaros ;) delnukus patrint, pirštus pamasažuot :) paskui patempsit kokią sausgyslę ir verksit kruvinom ašarom keikdami tą master of puppets :))
Re: au gitaristai!!!
doppler (IP Logged)
April 05, 2005 02:30PM

Nusipirk Spanderi (http://www.bodytrends.com/gripmast.htm). Tikrai geras dalykas ir pirstus sustiprina ir gali daryti pratimus kad dirbtu kiekvienas pirstas atsikrai.
Re: au gitaristai!!!
Kandizijauskis (IP Logged)
April 05, 2005 03:14PM

geriausias pratimas pirštų stiprinimui yra gamos. ir nereiks ant kažkokių spanderių gripmasterių mėtyt litų :) marketinginiai triukai ir žaisliukai.
manau, kad daug naudingiau tą laiką, kurį sugaiši maigydamas baronką, skirti būtent tam, kam ir reikia tiesiai - t.y. grojimui gitara :) Nes grojant raumenų judesiai yra specifiniai ir itin subtilūs, man absoliučiai nepanašu į judesius baronkos maigymo ar tebūnie to gripmasterio su atskirai kiekvienam pirštui.. :)
primaigės galėsi traiškyt kaulus spausdamas ranką :))
Re: au gitaristai!!!
mantux-m (IP Logged)
April 05, 2005 07:05PM

Anno, Thrash Metal tuo ri sunkus, jog reikia nuolat daryti down stroke :), kitaip neskamba jisai, grok lėčiau tuos gabalus, prie kokius 8mėn., man MoP atrodė nerialiai greitas, bet praktika kiekvieną dieną duoda vaisių, grok gamas vien down stroke ir pamatysi, galėsi groti MoP, bet nuo savęs pridursiu, jog po viso prakaitas bėga :), ir nieko nepakeisi, o rankos taip pat pavargsta.
Kandzijauskis, bent man Battery lengvesnis, nes ten grojama down up :)

Keep on working taip sakant ;)
Re: au gitaristai!!!
mantux-m (IP Logged)
April 05, 2005 07:07PM

Sorry, vietoj kandzojauskio turėtų būti Master!!! :)
Re: au gitaristai!!!
Master!!! (IP Logged)
April 05, 2005 08:51PM

Jo,man dar siek tiek reiktu pasimokyt,zinau ir down stroke reik ivaldyt tik kad laiko ner.O jums zmones studijuaojat ar mokykloj dar nes as siek tiek nesigaudau,zinot idomu.Beje mali ta trash metal ir nusibosta,man atrodo reik paivairint rankai gyvenima ir pagrot ir ka kita
Re: au gitaristai!!!
Master!!! (IP Logged)
April 05, 2005 08:53PM

Beje aciu mantux-m uz patarima,tikrai pastebejau kad ir man reiktu down stroke ivaldyti gamas ir kita,bet dar up nepilnai iseina,kliuna paskutines 3 natos kai gama groji
Re: au gitaristai!!!
anno (IP Logged)
April 06, 2005 02:02PM

aciu uz patarimus!:) down up man gaunasi puikiai, suvarau ir whiplash ir metal militia:) reiks tobulinti rankyte:) aciu!!!
Re: au gitaristai!!!
doppler (IP Logged)
April 06, 2005 03:18PM

2 Kandizijauskis: spanderi gali naudoti tada kai negali po ranka tureti gitaros... sedint paskaitoj, vaziuojant masina ir tt. Taip kad nereikai sakyti kad tai nenaudingas dalykas.Kita vertus mano patarimas butu tox:grok letai bet BUTINAI SU METRONOMU.Technika ateis su laiku. Zinau daug "sportininku"... bet sugroti ritmiskai...
Re: au gitaristai!!!
Maste!!! (IP Logged)
April 09, 2005 09:21PM

Jo,ritmas svarbu,dar svarbu turet stiliu o ne siaip malt kazkokius nusiziuretus triukus,o sportas su stilium va cia tai liux
Re: au gitaristai!!!
Master!!! (IP Logged)
April 09, 2005 09:36PM

Man idomu ar mantux-m tu pagroji bttery orginaliu greiciu?As tai gal kiek leciau bet kai bugnininko ner ar ritmo aparato tai netaip fainai skamba ir nelabai groju, o va motorbreath tikrai linksma,beje kiek tau amziaus?Siaip idomu noriu su savim palygint.DW
Re: au gitaristai!!!
mantux-m (IP Logged)
April 10, 2005 10:44AM

O kam tau būgnininkas, jeigu yra winamp, groji su juo ir viskas. Batery normaliu tempu aš pagroju - nuo winamp neatsilieku :).
Re: au gitaristai!!!
Rimas (IP Logged)
April 12, 2005 11:54AM

Kas čia per batery? Parašykit kur jį rasti ir aš noriu pabandyti. O dar geriau jei galit atsiusti el. pastu. Buciau dekingas:)
Re: au gitaristai!!!
>>> (IP Logged)
April 12, 2005 05:03PM

metallica - battery
master of puppets'86 albumas :)
BANDYK!
Re: au gitaristai!!!
Eduardas (IP Logged)
May 02, 2005 05:42PM

Krc as nenaudoju greiciui jokiu mankstu, jokiu spanderiu ir t.t. geriausias treniruoklis yra PRAKTIKA!!! krc grokit daug gamu per visa grifa, pasiziurekit i Yngwie Malmsteen'a ir grokit daug linijiniu fraziu, tas labai padeda isvystyti greiti... Pats tai dar nelabai greitas groju palyginus, bet labai svarbu yra ivaldyti ir issirinkti pick'a (mediatoriu), krc as su 2mm dunlop'u isvystau beveik Yngwie malmsteen'o greiti kai labai pasiseka :)) tai va, sekmes visiems.
Re: au gitaristai!!!
Master!!! (IP Logged)
May 03, 2005 01:18PM

Ka dar skirtumas kokiu picksu,man atrodo, kad koks patinka tokiu ir groji.O tu mm tai cia gal metalinis.Beje tas jusu malmsteinas tik tas susiktas gamas ir tegroja,speju ko kito ir nesugrotu.Ismokyk maza vaika gamos tas varys, varys ir ta malmsteina apgros
Re: au gitaristai!!!
Kandizijauskis (IP Logged)
May 03, 2005 02:30PM

nu tai parodyk ką esi iš gamų geresnio nei malmstynas sukurpęs :)
Re: au gitaristai!!!
stratlt (IP Logged)
May 03, 2005 06:46PM

O geriau ish viso negrot:))))

Re: au gitaristai!!!
Kandizijauskis (IP Logged)
May 03, 2005 11:27PM

aš tai visada sakiau, kad geriau jau chebra keiskit gitaras į lopetas, ir marš griovių kast. bent naudos bus :)
Re: au gitaristai!!!
Master!!! (IP Logged)
May 05, 2005 06:02PM

Groji tas gamas kaip pratima.Nezinau,man tai ne prie sirdies butu lakstyt po scena ir tik gamas grot,juk pabos.Aisku sveika pasimankstint o po to jau ka kita.
Re: au gitaristai!!!
Siaip ciuvas (IP Logged)
May 05, 2005 06:58PM

nu jus varot. O kaip jusu manymu - tai ka jus grojat, siaip is bankes suvarot, ar tai yra gamos dalis? Garsu kratinys be sistemos? A? Tipo gamu niekam nereikia? Tonaciju matyt irgi? Ir natu pazint nafig? Pasijungiat fuza (nors is tiesu dazniausiai tai buna kokis distortionas ar overdraivas kuri kazkodel pedalu pravardziuojat - jis visai ne pedalas, ir net neiskrypes) ir varot kvintom/kvartom? Tipo tame yra mokejimas groti gitara? Mokytis marš :)
Re: au gitaristai!!!
FireBurner (IP Logged)
May 06, 2005 04:09PM

As nesakau kad is eiles gamas grojant varyt, bet jos pravercia orientacijai tonacijose ir kaip pratimai, gerina technika... Siaip kiekvienas turi savo stiliu ir groja kas jam prie sirdies.. ;)
Re: au gitaristai!!!
jumbas (IP Logged)
May 06, 2005 10:41PM

as tai kaip malmsteeno fanas noreciau kanors leptelt. bet net nesileidziu i durnas diskusijas. man ir taip viskas aisku:)
Re: au gitaristai!!!
Dellamorte (IP Logged)
May 07, 2005 12:13AM

Susirinko vaikai smėlio dėžėj ir sako: nafig tos gamos, Malmsteenas loxas, Metallica - zjb:) Kad thrashą klausot/bandot grot, tai yra sveikintina. Bet Metallica - dar ne meistriškumo viršūnė. Pabandykit ką nors iš Slayer, Death, Megadeth, Annihilator,Testament sugrot... ar iš naujesnių thrasho ar deatho grupių. Kirko soluotės, aišku, yra "masterpysai", bet kas dėl Newstedo rifų/grojimo techikos... Yra 1000000 geresnių, iš ko verta mokytis.
Re: au gitaristai!!!
Kandizijauskis (IP Logged)
May 07, 2005 10:53AM

ė, ką yra, rinkis žaislus ir valink iš mūsų smėlio dėžės :D
Sorry, only registered users may post in this forum.