midiaudio logo
Re: au gitaristai!!!
Siaip ciuvas (IP Logged)
May 07, 2005 11:31AM

mokytis pradėti nuo Metallicos galima, bet paraleriai reikia nuo pradmenų gitarą mokintis - gamos, akordai, bliūzai ir tolyn-gilyn. Po metų-dviejų jau ir prieš tautą bus negėda rodytis, nes Metallica... Nu gerai ta Metallica, bet negi visą gyvenima grosi One ar Battery? :)
Re: au gitaristai!!!
Master!!! (IP Logged)
May 07, 2005 01:18PM

JO,tikra teisybe.One ar Battery - ir uzsiblokauoji kitai muzikai.Reik viska moket grot ir bliuza ir rokenrola ir dar ka nors ka tik nori.Tobulybei gi rybu nera, nesedesi gi visa gyvenima ta pacia dainele niuniudamas.
Re: au gitaristai!!!
Master!!! (IP Logged)
May 10, 2005 01:48PM

Uzteks apie tuos malmsteinus kalbet,vieni megsta viena kiti kita ir visi laimingi.Sutinku su Dellamorte, Kirkas is metallicos gal ir nera super greitas gitaristas bet jo solo tikrai labai jausmingi ir faini,aisku del skonio galima gincytis nes dar daug geru gitaristu yra.
Re: au gitaristai!!!
Edga (IP Logged)
May 10, 2005 08:11PM

Metallica yra Metallica ir viskas. Daugeliui kažkada Metallica buvo Kieta grupė. Ten labai jau kietai jie nevaro, bet vistiek nešūdas. Karočia :/
Re: au gitaristai!!!
Edga (IP Logged)
May 10, 2005 08:35PM

ir varot kvintom/kvartom? - To Siaip ciuvas:
Koks dėdė pasakė tau šitą posakį?
Jo, metalistai tik kvintom ir kvartom varo ir daugiau nieka nemoka, nu gal ustanovkę chytrą padaryt kur nors gabale. Jo, tikrai.
Re: au gitaristai!!!
stratlt (IP Logged)
May 10, 2005 11:22PM

Edga Parašė:

> Jo, metalistai tik kvintom ir kvartom varo ir
> daugiau nieka nemoka, nu gal ustanovkę chytrą
> padaryt kur nors gabale. Jo, tikrai.

Vieni moka ka daugiau, kiti net nemano ishmokti...


Re: au gitaristai!!!
Edga (IP Logged)
May 11, 2005 05:45PM

Aš čia lazdavojausi iš to bičo, kuris parašė, kad kvartom kvintom varo...
Re: au gitaristai!!!
Algis (IP Logged)
May 13, 2005 08:46PM

Tai reiskia kad kai groji isitempia tavo riesas,grok atpalaidaves ji ir neskaudes
Sveikas...
Lauris (IP Logged)
May 16, 2005 01:56PM

Pats groju Metallicos kurinius, sprendziu kad neseniai prdejai grot gitara arba Master of puppets:) Bet kaip ir sake kolega, grok dazniau ir yprasi:)))
Re: au gitaristai!!!
Edga (IP Logged)
May 16, 2005 11:05PM

Čia man adresuota?
Re: au gitaristai!!!
Siaip ciuvas (IP Logged)
May 17, 2005 10:01PM

Edga Parašė:
-------------------------------------------------------
> ir varot kvintom/kvartom? - To Siaip ciuvas:
> Koks dėdė pasakė tau šitą posakį?
> Jo, metalistai tik kvintom ir kvartom varo ir
> daugiau nieka nemoka, nu gal ustanovkę chytrą
> padaryt kur nors gabale. Jo, tikrai.

joks dėdė man to nesakė - prieš kuklius 15 metų pats intensyviai grojau thrash/death metalą ir gan gerai suvokiu iš ko jis padarytas. Ir ne problema kad ten naudojami tik keli paprasti akordai (kvinta/kvarta/M3 ir kartais +5), rezultatas juk geras, problema kad daugelis pradedančiųjų mano jog tai ir yra gitaros pradžia ir pabaiga...
Re: au gitaristai!!!
Edga (IP Logged)
May 17, 2005 11:13PM

Tai tada viskas gerai :)
Sorry, only registered users may post in this forum.