midiaudio logo

Digitech RP80

Elwis (IP Logged)
April 16, 2005 08:06PM

Norejau paklaust ar sis procesorius vertas bent kiek demesio.Zinoma jis nera brangus bet tai butu pirmas mano procesorius ir kazko stebuklingo man nereikia.Svarbiausia kad butu pakankamai kokybiskas.Taigi jei kas esate ji isbande ar apie ji girdeje parasykit.
Re: Digitech RP80
Cerberis666 (IP Logged)
April 17, 2005 09:34AM

Gitarinis procesorius, man isvis keistai pastaruoju metu skamba sis "zodziu junginys", kodel, o gi todel, kad gitara ir turi skambeti kaip gitara, o ne koks tai sintezatorius, nes priesingu atveju nusipirkai koki "pucika" ir magyk klavisus prisijunges prie kompo stai tau ir bus "gitarinis procesorius"...:) Kuo paprastesnis tuo geriau ,fuzas,horus,flanger,wah,horus, reverberis na ir delay ir zinoma gerai butu, kad juos butu galima "pamaisyti" tarpusavyje stai tokia mano nuomone apie procesorius...Beje kur tu zadi pirkti Digitech RP80 ir kokia jo kaina?
Re: Digitech RP80
Elwis (IP Logged)
April 17, 2005 12:28PM

Gyvenu Vilniuje tai zadu pirkti tamsos salone. Kaina apie 500Lt. Cerberis666 parasyk ka pats naudoji ir ka galetum patart.
Re: Digitech RP80
pablito (IP Logged)
April 17, 2005 01:03PM

elwis, o ka tu groji/zadi groti/nori groti?
Re: Digitech RP80
Siaip ciuvas (IP Logged)
April 17, 2005 01:11PM

Turiu toki. Kadangi man ji atveze is JAV, tai kainavo 220 LT (ten jis kainuoja vsus 80$) :)
Su juo galima isgauti padoria garso kokybe (aisku dar priklauso ka groji), tik reikia pasizaisti. As daugiausiai ji naudoju praktikuojantis su ausinem - uzsidedi bugnu masina, ir dirbi, dirbi, dirbi...
Studijinio garso lygio zinoma tiketis nereiketu - tam yra brangesni daiktai a la BOSS GT6, Line 6 POD XT/PRO/Live ir to pacio Digitecho GNX4.
Jei esi pradedantis - gali pirkti, jei busi nekvailas ismoksi naudotis tokiais daiktais ir zinosi ko tau reikia pirkdamas sekanti efektu procesoriu.

...bet 500 LT - ryskiai per daug. Uz panasia kaina gali paprasyti kokiu pazistamu kad Anglijoje paimtu POD v2.0, jis digitecha nesa per visus galus.
Re: Digitech RP80
Elwis (IP Logged)
April 17, 2005 02:17PM

Nesu visiskas pradedantysis.Groju apie 3.5 metu tik grojau per kubo overdrive.Bet ten apie gera kokybe net neverta sneket.Be to tik gain reguliojasi.Noretusi kazko daugiau.Siaip daugiausia groju rocka kartais metala.
Turechiau pinigu tai aisku pirkciau boss gt6 ar kazka panasaus :) Deja dabar pazystamu geru nera uzsieny.O ar uzsisakinet internetu verta?
Re: Digitech RP80
Siaip ciuvas (IP Logged)
April 17, 2005 03:36PM

pristatymo kastai suvalgys kainu skirtuma, be to paste valstybe privers susimoketi PVM, o dar USA daiktui reikes 110->220V adapterio. Tai jau geriau vietoje pirkti. Bet jeigu jau gali skirti 500 LT, imk POD v2.0, ten tikrai rimtesnis daiktas.

Re: Digitech RP80
Elwis (IP Logged)
April 17, 2005 04:12PM

Net nzn. O ar Lietuvoj yra POD v2.0? Reiktu paciam isbandyt.
Re: Digitech RP80
Siaip ciuvas (IP Logged)
April 17, 2005 04:38PM

kai man reikejo - niekur neradau. Robertas is midaudio sako kad gali uzsakyti, bet kaina tokia siek tiek nekatalikiska...
Re: Digitech RP80
Elwis (IP Logged)
April 17, 2005 04:52PM

Tai kokia butu kaina? :)
Re: Digitech RP80
Elwis (IP Logged)
April 17, 2005 05:37PM

Gal dar kas parasytut kuo skiriasi multi-efektu pedalas nuo procesoriaus.Ir kuo skiriasi procesoriai kur stovi ant zemes su pedalais nuo rack processoriu.
Re: Digitech RP80
stratlt (IP Logged)
April 17, 2005 06:11PM

POD v2.0 gauname kita savaite. Kainos mintiai nepamenu, namie neturiu.

Robertas
Midiaudio
Sorry, only registered users may post in this forum.