midiaudio logo

DiMarzio X2N... Ar verta?

Dellamorte (IP Logged)
May 12, 2005 06:01PM

Ketinu į savo Ibanez insidėt tokį žvėrį (bridge pozicijoj), bo gamykliniai Ibanez "hambakėriai" nėra stogą spardantys. Skaičiau atsiliepimus, kad death/thrash metalui X2N yra idealus variantas, bet dar noriu ir čia pasiteiraut - jei kas turi tokius nuėmėjus, kokie įspūdžiai/vertinimai?

P.S. MidiAudio šito džiaugsmo neturi, kiek supratau? Tamstoj mačiau, yra.
Re: DiMarzio X2N... Ar verta?
mantux (IP Logged)
May 12, 2005 06:16PM

Nu tai tu pažiūrėk kokkią srivę jie generuoja ir palygink su kitais savo pasirinktais humbucker'iais. Didesnė srovė tolygu didesniam distortion'iui. Tik atmesk aktyvius pickups'us, nes jų srovė nepriklauso nuo apvijų ir t.t. O jeigu forumuose/apžvalgose rašo, kad tinka, tai ir pirk. Bet patarčiau pasibandyti, gali būti, kad nepatiks. Tai tu užsatą palink, manau turėtų duoti pasibandyti. O kad midiaudio neturi, tai nebūčiau toks tikras, ateik ir paklausk arba čia forume įtariu kad papostins :).
Re: DiMarzio X2N... Ar verta?
stratlt (IP Logged)
May 12, 2005 07:34PM

Sveiki,

Jei labai nori X2N– galime gauti, kainuos tiek pat. Labai galingas, bet beveik vien “viduriai”. Garsas toks “vamzdis”.
Tembrishkai labai bukas. Bet galingas, cia faktas.

Robertas
Midiaudio
Re: DiMarzio X2N... Ar verta?
jumbas (IP Logged)
May 12, 2005 09:33PM

hmmmm ir man tokio reiktu:) o kokia kaina galetu but? cia open-coil ar su coveriais plastiko ar nikeliuotais?:)
Re: DiMarzio X2N... Ar verta?
stratlt (IP Logged)
May 12, 2005 11:42PM

Paprastai Coveriu DiMarzio nekomplektuoja. Atskirai.

Robertas
Midiaudio
Re: DiMarzio X2N... Ar verta?
Tantal (IP Logged)
May 14, 2005 05:40PM

Ar MidiAudio parduotuvė galėtų gauti Seymour Duncan humbucker'ius?
Konkrečiai domina SH-8B Invader modelis.
Re: DiMarzio X2N... Ar verta?
stratlt (IP Logged)
May 14, 2005 09:06PM

For neck ir dabar turime.

Robertas

Re: DiMarzio X2N... Ar verta?
Tantal (IP Logged)
May 15, 2005 11:13AM

Bet reikia bridge :(
O kokia tų Invader'ių kaina?
Re: DiMarzio X2N... Ar verta?
stratlt (IP Logged)
May 15, 2005 12:06PM

For Tantal:

Parashyk man e-maill pirmadieni kad neuzhmirshciau ir pasakysiu.

Robertas
Midiaudio
Re: DiMarzio X2N... Ar verta?
Rimas (IP Logged)
May 16, 2005 11:37AM

Manau, kad Ibanez hambakeriai be reikalo nuvertinami. Aš prisiskaičiau įvairių topikų ir nuomonių ir savo Ibaneze pasikeičiau bridžinį V-8 (ar V-7) gerai nepamenu, kokie ten stokiniai stovi, į Seimūr Duncan SH-8 Invader). Meistras kai pamatavo varžą, sakė šitas dvigubai galingesnis. Na sako ir skamba dabar geriau, bet mano ausiai tai praktiškai tas pats.

Na o tuo pačiu paklausti norėčiau gitaristų ar nuėmėjas gali pagerinti flažioletų garsą (ta prasme ar lengviau gali būti groti dirbtinius flažioletus su kokiu nors nuėmėju)?
Re: DiMarzio X2N... Ar verta?
Kandizijauskis (IP Logged)
May 16, 2005 11:40AM

nu jei ėmiklis smarvės turi, tai palengvina. galingas ir jautrus.
Re: DiMarzio X2N... Ar verta?
kaspiniutis aurimas (IP Logged)
May 16, 2005 01:11PM

nemegstu, kai ant pickupo viduriai boostinti buna.Geriausi konfiguracija, mano nuomone tai, kaip aukstu buna daugiausia, paskiau bass maziau ir viduriu uzvis maziausiai. Na kaip pagal ju oficialu tonecharta, seymour duncan tiekia tokius humbuckerius. Bet va klausimas, kaip smarkiai galima pasitiketi gamintoju teikiamais duomenimis? asmeniskai as ziauriam pjovimui siulau sh-13 dimebucker.
Re: DiMarzio X2N... Ar verta?
Rimas (IP Logged)
May 18, 2005 12:04PM

Manau tie dažniai daug priklauso nuo kitos įrangos efektų ir kubo. Pvz. per distortion pedala pas mane gaunami labai auksti dazniai, o vien per kuba su draivu kad ir uzsuku viduri ir bosus, o atsuku aukstus, vis viena zemi dazniai skamba.
Re: DiMarzio X2N... Ar verta?
Dellamorte (IP Logged)
May 19, 2005 01:35AM

Na, apsisprendžiau pirkti. Gaila, teks ilgokai palaukti:| Bet kai insimesiu, tai galėsiu parašyt įspūdžius, jie nebus labai blogi ir nenorėsiu kuo greičiau atsikratyt;)
Sorry, only registered users may post in this forum.