midiaudio logo

Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai

kwlw (IP Logged)
July 06, 2010 07:55PM

Sveiki,

Uzhsinorejau isigyti normalu 10" gitarini garsiakalbiuka. Gal net pora - pameginsiu si savo CUB10 vietoj Celestion Tube10, jei patiks, tai liks ten, o sheip tai vasaros projekteliui ;).

Kriterijai - kokybishkas clean garsas, gal net labiau link aukshtu dazhniu, nes groju su zhemais ladais (t.y. zhemais dazhniais), del to shiek tiek truksta auksthu (gal mano ausys blogos ar kazkas tokio). Kaip elgsis draive, smeliai ir pan - seip jau dzin. Draivui turiu 2x12 kurie mauroja be priekaishtu :).

Taip pat svarbu kaina proto ribose (tarkime protinga psichologine riba 100 Eur). Geriau butu mazhiau, bet gali buti ir daugiau. Jei tai ish tiesu kazkas tokio fantastishko. Tiesa kokybes gali buti ir per daug, nes bus jungiama prie neypach kokybishku lempiniu stiprintuvu (Cub10 ir samopalo, kuris ish esmes Fender champ, tik ish rusishku detaliu).

Na ir ir prieinamumas. T.y. kad nereiktu 3 menesius laukti, po to su muitine siuntinetis emeilais ir pan.

Kol kas randu tik pas "Tamsta" Celestion G10 Vintage, kas truputi liudina (pasirinkimas ish vieno varianto).

Visai idomu butu pabandyti pvz. kazka tokio (pagal aprashyma kaip tik tai, ko man reikia):http://jensentone.com/p10r.php

forumo paieshka rodo, kad priesh daug metu stratlt siule Eminence, ar dabar dar gali ka nors pasiulyti? Jie matau gamina visokiu keistu variantu. Idomu kaip jie, kiek kainuoja vietoje(ebejui be siuntimo i LT matau, kad yra ishties nebrangiu), ir per kiek atvazhiuotu :).

Sau



Edited 3 time(s). Last edit at 07/06/2010 08:05PM by kwlw.
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
stratlt (IP Logged)
July 06, 2010 08:26PM

Jensen gerai. Labai ten tiktu. O Eminence irgi visokiu 10' tinkamu yra.
Eminence lemona gali atvezti (tiesa ju vadybininkai ne visada zino kad jie tai gali :) ir pas juos brangiai gaunas).

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
kwlw (IP Logged)
July 06, 2010 08:46PM

Seip ishties knieti ta Jensen pamegint. Nera dazhnas gyvis musuose.

Su lemona tai ideja, dekui, paklausinesim. O kas del kainu - tai visada kaip etalona galima paimti thomann'o kainas ir zhiureti kas pigiau/greichiau/patogiau gaunasi.

Tik tiek, kad gaila pinigus leisti uzh abejotina pridetine verte (visokius siuntinejimus ir pan.), kai galbut kazkas netoli visai turi pasidejes kur nors koki dulketa garsiabaubi po prekystaliu. Ir jam nauda bus pardavus ir man pachiupinejus priesh sumokant litus :). O visokie online shopu mylimi kurjeriai mane nervuoja, kad arba i darba reikia siustis, arba vargti su jais, bandanchiais isilauzhti i uzhkoduotas ir kitaip uzhmurytas laiptines :).

Sau
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
stratlt (IP Logged)
July 06, 2010 10:31PM

Abejoju kad Jensen pas ka nors dulka.. Ypac 10". Fender panasiuose kubuose Jensen naudoja/naudodavo.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
jumbo (IP Logged)
July 07, 2010 12:00AM

tai jensen 10ukus gi i laney tuos 2x10 kabus/kubus deda :)... pats turejau.
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
stratlt (IP Logged)
July 07, 2010 12:03AM

jumbo Wrote:
-------------------------------------------------------
> tai jensen 10ukus gi i laney tuos 2x10 kabus/kubus
> deda :)... pats turejau.

Taip. Beje, jei neklystu buvom pajunge cube10 prie ju, geras variantas.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
kumpiz (IP Logged)
July 07, 2010 08:42AM

Gal geriau turet atsira kabineta ir jungt i koki 2x12 ar panasiai.
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
kwlw (IP Logged)
July 07, 2010 08:45AM

kumpiz Wrote:
-------------------------------------------------------
> Gal geriau turet atsira kabineta ir jungt i koki
> 2x12 ar panasiai.

Nesupratai esmes - man reikia 10" garsiakalbio. Kabinetu turiu. Kur juos det - ne. Vat ir stukso jie "studijoj". O namie ner per ka grot.

Sau



Edited 1 time(s). Last edit at 07/07/2010 08:46AM by kwlw.
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
jumbo (IP Logged)
July 07, 2010 10:33AM

desimtukai kitaip skamba. Man gal net gi labiau patiko turetas jensen kabinetas. Tiek kad pastoviai buvo tikimybe kad as ji sudeginsiu su 100w galva. ir siaip - gal ne tai kad nekoncertinis, bet labiau kameriniam atlikimui :)



Edited 1 time(s). Last edit at 07/07/2010 10:33AM by jumbo.
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
kwlw (IP Logged)
July 07, 2010 11:15AM

jumbo Wrote:
-------------------------------------------------------
> desimtukai kitaip skamba.

Taip. Del to man jie ir patiko. Kadangi groju paprastai ne daugiau 2W galingumu, kai 12" gargalas praktishkai nejuda (ir tai pastoviai turiu kariauti su namishkiais del garso lygio), tai jautrus 10" yra didis geris. Mazhesni diametrai, jau kelia liudesi. Pameginau gi kazkada MA priesh pirkdamas savo CUB10, patiko 10" tuko skambesys. Toks kompromisas, kai dar uzhtenka kokybes, bet sienos jau nedreba :).

> Man gal net gi labiau
> patiko turetas jensen kabinetas. Tiek kad
> pastoviai buvo tikimybe kad as ji sudeginsiu su
> 100w galva. ir siaip - gal ne tai kad
> nekoncertinis, bet labiau kameriniam atlikimui :)

Gerus kaimynus turi (ar ju ishvis neturi). Man tai, kaip doram piliechiui (deja) galioja shitas:

Leistiną triukšmo lygį daugiabučiuose namuose reglamentuoja speciali higienos norma: nuo 6 val. iki 18 val. leidžiamas ne didesnis nei 40 decibelų (ekvivalentinis) ir 55 (maksimalus) garso lygis, nuo 18 val. iki 22 val. – ne didesnis, nei 35 decibelų (ekvivalentinis) ir 50 (maksimalus) garso lygis, nuo 22 val. iki 6 val. – ne didesnis 30 decibelų (ekvivalentinis) ir 45 (maksimalus) garso lygis.
Atsakomybę už LT triukšmo valdymo įstatymo ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių triukšmo valdymą, nevykdymą ar pažeidimą numato LT ATPK 42 (4) straipsnis. Už šiuos pažeidimus gali būti skirtos administracinės nuobaudos - įspėjimas arba bauda nuo 200 iki 2000 litų.
Vadovaujantis LT ATPK 183 straipsniu, šaukti, švilpti, garsiai dainuoti, groti muzikos instrumentais ar panašiai kelti triukšmą gatvėse, parkuose, aikštėse viešėjame transporte, paplūdimiuose ir kitose viešose vietose, gyvenamosiose patalpose, įmonėse, įstaigose ar organizacijose, jeigu tai trikdo viešėją rimtį, draudžiama ne tik nakties metu, bet ir nuo 18 iki 22 valandos. Viešosios tvarkos trikdytojams gresia įspėjimas arba bauda iki 300 litų. Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, jau bausto administracine nuobauda už minėtus pažeidimus, užtraukia baudą nuo 300 iki 1000 litų. Jeigu pažeidimą padarė nepilnametis nuo 14 iki 16 metų, jo tėvams ar globėjams gali būti skirtas įspėjimas arba bauda iki 300 litų.

Sau



Edited 1 time(s). Last edit at 07/07/2010 11:16AM by kwlw.
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
jumbo (IP Logged)
July 07, 2010 11:32AM

na as kaip intensyviai koncertuojantis, deja negaliu tampytis namo 100w galvos:) tai studijoj guli. Namie 15wacius kankinu.
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
vytux123 (IP Logged)
July 07, 2010 11:46AM

jumbo Wrote:
-------------------------------------------------------
> tai jensen 10ukus gi i laney tuos 2x10 kabus/kubus
> deda :)... pats turejau.

Tas kabinetukas dabar pas mane, viduje yra Jensen C10q garsiakalbiai ir su mano 15W A klases lempinuku skamba super gerai, truputi isimti viduriai, dinamikai jau apkatke praeje (braked in), skamba su tokiu sirupiniu prieskoniu ir ziauriai tinka groti namuose, net tyliai grojant nedingsta lempinio stiprintuvo duodama spalva, ko nepasakyciau apie Celestion V30.
Beje, mane taip pat vilioja Alnico dinamikai, bet kolkas dar neskubu pirkti. :)
Siaip jau tureciau padekoti Jumbo ir Siaip Ciuvui, kad kabinetuko neuzdroze, o tik pramankstino dinamikus. :))) As seniau kazkaip skeptiskai ziurejau i tai, padirbeje dinamikai geriau skamba, bet po kaikuriu palyginimu, straipsniu ir bandymu, supratau, kad tai ne mitas. :)))
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
jumbo (IP Logged)
July 07, 2010 11:54AM

Labai taikliai Vytai apibudinai sound'a. Nieko nepridursiu, tik pasikartosiu, maloniai pascoopinti viduriai, grazus neikyrus aukstas presencas. Skamba giliai. Marshall JMP 2203 su tuo kabu skambejo dieviskai.
As ji pirkau is midiaudio su nuolaidele, kadangi buvo kazkur kazkas atremta i medziagini grili. Buvo ilinkes.
Noreciau vis tik, dar kazkaip prisiruoses tokios medziagos paanalizuot ir issirinkt naujus draiverius savo marshall 1936 kabui.
http://www.youtube.com/watch?v=9acguJjsgDg&feature=related
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
jumbo (IP Logged)
July 07, 2010 11:56AM

Beje sitame video, beveik pradzioje : suprantu kodel man G12T75 vis tik labiau patinka nei G12 Vintage 30 :) gal skonio reikalas? bet skamba tikrai solidziau :)
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
vytux123 (IP Logged)
July 07, 2010 12:46PM

Kazkaip V30 ir man jau ant klaustuko, kai gali palyginti su kitais garsiakalbiais.
Praktiskai visuose girdetuose demo Eminence Red Fang palieka labai gera ispudi. :))) kas sakyciau yra labai didelis konkurentas Celestion Alnico Blue ir Gold, tik uz zenkliai mazesne kaina.
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
kwlw (IP Logged)
July 07, 2010 01:13PM

vytux123 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Kazkaip V30 ir man jau ant klaustuko, kai gali
> palyginti su kitais garsiakalbiais.
> Praktiskai visuose girdetuose demo Eminence Red
> Fang palieka labai gera ispudi. :))) kas sakyciau
> yra labai didelis konkurentas Celestion Alnico
> Blue ir Gold, tik uz zenkliai mazesne kaina.

Matau diskusija jau krypsta man nereikalinga kryptim :). Jus geriau padiskutuokit alnico vs ceramic vs neodymium. Nes tie Jenseniukai yra ir tokie ir tokie. Man tas alnico panaudojimas garsiakalbyje itartinas truputi (nors tarkime nuemejai ish tiesu skamba priimtiniau).

Sau
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
thore (IP Logged)
September 02, 2010 12:59PM

Idomu kaip baigėsi vasaros projektas. Ar pavyko pakeisti CUB10 garsiakalbį?
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
kwlw (IP Logged)
September 02, 2010 01:57PM

thore Wrote:
-------------------------------------------------------
> Idomu kaip baigėsi vasaros projektas. Ar pavyko
> pakeisti CUB10 garsiakalbį?

Vis dar in progress. Niekaip nesurandu laiko ir (arba) jegu tuom uzhsiimti. Darbu lavina kaip ir truputi apstojo - bet dabar norisi truputi pailseti. Tiesa pasakius - namie menesi koki pagrot ner kada... :(.

Sau



Edited 1 time(s). Last edit at 09/02/2010 01:59PM by kwlw.
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
kwlw (IP Logged)
September 22, 2010 09:22PM

Na va, shioks toks update. Klausiau klausiau tuos alnico, ir nusprendzhiau, kad kol kas keramika labiau prie dushios.

Rezultatas - plaukia ish uzh juru mariu porele nebrangiu Jensenu (po poros savaichiu turetu nukristi chionais :)). Vienas C10Q, kitas MOD35.

Pazhiuresim, ar ishties tokie jau blogi tie kitaj mat' Jensenai :). Jei ishties tokie blogi, tai bus ishtremti i garazha dulkiu rinkt, o ash eisiu uzhsakinet i Tamsta vintage 10 arba eminence legend.

Sau
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
Siaip ciuvas (IP Logged)
September 26, 2010 10:33PM

keramika aštresnė, alnico subtilenis... Kiekvienam savo. Jumbo groja tokiu stilium, kad jam nereik daug subtilumo sounde, bet kas girdėjo pas mane skirtuma tarp alnico ir ceramic magneto spykerio (o beje abu 200€+ kainuoja), kažokdėl balsuodavo už alnico. Tiek, kad itin brangūs, bjaurybės.

Šiaip iš patirties - šyrpatriebo spykeriai tipo V30 at G12-75 yra visiškas gaidys. Ir tai ne tik Celestion'ui taikau, bet orientuoju į tendenciją.
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
kwlw (IP Logged)
September 27, 2010 08:24AM

Siaip ciuvas Wrote:
-------------------------------------------------------
> Šiaip iš patirties - šyrpatriebo spykeriai tipo
> V30 at G12-75 yra visiškas gaidys. Ir tai ne tik
> Celestion'ui taikau, bet orientuoju į tendenciją.

Shiaip tai nereiktu pamirshti, kad ne visu toks subtilus skonis ir klausa kaip pachio. Tu tiesiog per daug priprates prie gurmanishku dalyku. O kai groji su malkom, per bbz koki garsiakalbi - tai kazkaip isheina dzhiaugtis ir mazhais (svarbiausia nebrangiais, kas itin sumazhina liudesi nepasiekus norimo rezultato) upgreidais >:D<

Sau



Edited 2 time(s). Last edit at 09/27/2010 09:04AM by kwlw.
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
Siaip ciuvas (IP Logged)
September 27, 2010 05:02PM

na, daugelis kartą paragavę geresnio skambesio, atgal grįžti nebegali. Todėl rekomenduoju brangių spykerių nepirkt :D
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
kwlw (IP Logged)
September 27, 2010 06:39PM

Siaip ciuvas Wrote:
-------------------------------------------------------
> na, daugelis kartą paragavę geresnio skambesio,
> atgal grįžti nebegali. Todėl rekomenduoju brangių
> spykerių nepirkt :D

Viskam savas laikas. Chia gi lygiai tas pats kaip ir audiofilijoj. Sistema galima isivaizduoti kaip langa su daugybe stiklu - jos komponentu. Jei visi stikliukai murzini - nieko nesimato, net jei idesi viena super skaidru. Bet juos po viena visus ishvalius - per stikla pasirodo shviesa. Tuo pachiu jei papuola nors vienas murzinas - ish karto neber shviesos :).

Vat kai gitara, nuemejai ir svarbiausia pirshtai bus botique lygio - tada ir zhiuresim, kaip chia koki super mega uber alnico gargala i dezhe ispraust, arba dar geriau ishkarto nusipirkt viska v sbore. Nes mano eksperimentai daugiau pazhintiniai, nei realiai ash chia kazka baisiai sutaupyt ar turet norechiau :). O jei netychia kas nors gero isheis ish eksperimentu - tai irgi gerai ;).

Bendrai paemus - geriem dalykam reikia subrest shiaip jau. Laimei Internetas - padeda greblius praeiti pagreitintai, del to nereikia tam sugaisht 3/4 gyvenimo :).

Sau
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
guitar_vibrator (IP Logged)
October 03, 2010 07:14PM

kwlw, gal padarytum review būtent kaip nuo speakerių pakeitimo pasikeitė laney cub 10 garsas? :)
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
kwlw (IP Logged)
October 03, 2010 08:35PM

guitar_vibrator Wrote:
-------------------------------------------------------
> kwlw, gal padarytum review būtent kaip nuo
> speakerių pakeitimo pasikeitė laney cub 10 garsas?
> :)

Review tikrai bus. Kiek mano kreivos leteneles leis kazka ishgrot. Tik vat problema - strigo mano speakeriai toli nuo LT, neaishku kuriam laikui :(. Bijau, kad gali uzhsitesti menesiuka koki.

Sau
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
kwlw (IP Logged)
October 30, 2010 10:10AM

WOOHOO :). Pachtalionas pechkinas shiandien pagaliau apsireishke ir atneshe DEZHE! Pagaliau bus galima paekspermentuot:
[IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r118/kwlw/gargalekai.jpg[/IMG]

Sau
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
stratlt (IP Logged)
October 30, 2010 03:13PM

wau..

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
guitar_vibrator (IP Logged)
November 22, 2010 06:42PM

Na gal jau ivyko eksperimentas?

kwlw Wrote:
-------------------------------------------------------
> WOOHOO :). Pachtalionas pechkinas shiandien
> pagaliau apsireishke ir atneshe DEZHE! Pagaliau
> bus galima paekspermentuot:
>
> Sau
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
kwlw (IP Logged)
November 22, 2010 07:10PM

guitar_vibrator Wrote:
-------------------------------------------------------
> Na gal jau ivyko eksperimentas?

Deja ne :(. Ivyko trumpa perklausa, ko pasekoje kubike apsigyveno MOD50. Ir dabar kadangi jis ten tikrai savo vietoje - ash uzhsiemes bishki kitais reikalais, deja - kartais nevisai maloniais kurie suryja visa laika (prie viso to dar pershalau ir susirgau). Nera labai daug motyvacijos vel ardyt viska.

Beje reikia pripazhinti, kad ar tai del mano ardymu, ar tai del kazkokiu kitu priezhaschiu (pvz. kitos garsiakalbio dazhniu kreives) - gana gerai girdisi tinklo harmonikos. T.y. specifiniai zirzimai/trashkesiai. Vat ir pagirk laneju, kad ishfiltravo maitinima... Nesu tikras, bet man rodos reiktu paieshkoti naujos tam skirto patenciko padeties. Bet nedaeina rankos shiuo metu ir neaishku, kada daeis...

Sorry, uzh tai, kad apviliu auditorija, bet taip jau gaunasi :(.

Sau
Re: Gitarinis 10" garsiakalbis. Konkretus variantai
Awa (IP Logged)
November 22, 2010 09:37PM

Forumieciai linki greiciau pasveikti.(tu)
Sorry, only registered users may post in this forum.