midiaudio logo

Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?

lasaZ (IP Logged)
May 20, 2005 03:31PM

užkniso bliamba, ar čia man ar bendrai problema? Pastebėjau kad ypač dažnai plyšta po vieną pirktos... Viena kartą per vakarą teko net dvi pakeisti :( Lyg nebraukau stipriai, tik bendinu daug ir gausiai :)
Ir jeigu d'Addarrio suckina, kokias rekomenduojat vietoje jų?
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Kandizijauskis (IP Logged)
May 20, 2005 03:46PM

mano favorit:
Gibson Les Paul Vintage Reissue (VR-10). Lietuvoj nerasta...
Dean Markley Blue Steel - tamstoj pagaliau atsirado
Dean Markley Signature series
RotoSound Yellows ar pan. (būna su extra styga, dažniausiai 1a).


ir visos likusios, jei nebūna šitų. D'Addario paskutinį kartą pirkau jau net nepamenu kada :)) tik tiek, kad jei reikia atsarginių, kurios dažniausiai trūksta (1-2), tai tenka nusipirkt. Paskutinis komplektas, atbaidęs nuo tolesnio dadario pirkimo, nutruko gal po savaitės ar dviejų, nuo uždėjimo.. ir net paprasčiausiai grojant, be jokių ekstremumų.
Bet per visą karjerą (>10m grajinimo) ant pirštų galiu suskaičiuot, kada reikėjo stygą keisti extra atveju (koncerto metu).
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Kandizijauskis (IP Logged)
May 20, 2005 03:49PM

žodžiu, nepabaigiau. Ir be d'Addario yra stygų! :D geresnių (subjektyvu).
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
lasaZ (IP Logged)
May 20, 2005 04:07PM

dabar ir uzsidejau ROTO Yellows 10S išbandyti, skaičiau internete kad neblogos, žiesim, taip sakant...
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Ash (IP Logged)
May 20, 2005 04:16PM

O trukineji tika konkreciai kazkokia viena styga? Kaip ji plysta, kurnors per viduri ar gal ant bridzo, toj vietoj kur atsiremia? Gal ji yra pjaunama toje vietoje, paziurek.
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Edga (IP Logged)
May 20, 2005 05:30PM

Elixir zjbs stygos, ilgai laiko.
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
stratlt (IP Logged)
May 20, 2005 11:59PM

Stygos skonio reikalas. Trukinejimas gali buti gitaros problema.

Robertas
Midiaudio
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Dr.CooliZ (IP Logged)
May 21, 2005 07:32PM

na man irgi panashiai, anksciau man brolis vln nupirkdawo yamaha stygu ("mieste" kur gywenu tokiais dalykais nieks neprekiauja) tai budawo daugmazh norma, karta nukakau pats i vilniu, ir kazkaip papuole nusipirkt d'addario stygos, tai trukineja kaip pasiute, jau beweik wisas wel atgal perkeiciau i tas yamahos, tai laiko puikiai...:) tiesa tos d'addario wisgi trunka ties ta wieta kur i bridge'a remias.
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Siaip ciuvas (IP Logged)
May 21, 2005 08:30PM

Dr.CooliZ Parašė:
-------------------------------------------------------
> na man irgi panashiai, anksciau man brolis vln
> nupirkdawo yamaha stygu ("mieste" kur gywenu
> tokiais dalykais nieks neprekiauja) tai budawo
> daugmazh norma, karta nukakau pats i vilniu, ir
> kazkaip papuole nusipirkt d'addario stygos, tai
> trukineja kaip pasiute, jau beweik wisas wel atgal
> perkeiciau i tas yamahos, tai laiko puikiai...
> tiesa tos d'addario wisgi trunka ties ta wieta kur
> i bridge'a remias.


nešk gitaros meistrui kad pažiūrėtų ar toje vietoje nėra aštrios briaunos, padildins, gal padės. Arba pats pažiūrėk. nes jeigu trūkinėja toje pačioje vietoje, tai greičiausiai gitaros gliukas
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Cerberis666 (IP Logged)
May 21, 2005 09:43PM

Na del D'Adario galiu pasakyti tiek, kad istiesu trukineja nerialiai! Pvz. man truko turbut nepraejus net savaitei, o jokio superinio grajinimo nebuvo, eilinis bendas ir truko ne ant tiltelio ir ne ant 0 lado, tai daba grajinu pirma styga uzsidejes demuskine kuri buvo uzdeta perkant gitara :D sakau gal kaip nors istvers kol dasigausiu iki Kauno :)

Raimondas Rozenbergas
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
jumbas (IP Logged)
May 22, 2005 01:40AM

baik gasdint:) as pats po 7 metu pertraukos nusipirkau d'adario:)) (siaip as rotosound ir dean markley fanas:)
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
mantux (IP Logged)
May 22, 2005 08:59AM

Kiek grojau, dažniausiai naudoju d'adario ir jeigu nutrūksta, tik dėl to, kad nekeičiu ~2-3 mėn. O mano draugas sugeba nutraukti G stygą (!!!) jau po kelių savaičių grojimo (lieka dažniausiai jam E ir A :D). Nežinau, kaip reikia groti, kad styga trūktų po savaitės... ;)
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Cerberis666 (IP Logged)
May 22, 2005 09:35AM

Kaip groti,normaliai, nesibaidand, kad truks....va su elexyrais jokiu problemu, nors du kart virs grifo istempk jei iseina:D ir laiko...O del keitimo kas du menesiai, na nezinau as pries grodamas plaunu rankas, kad neprisinestu ant stygu ten visokiu riebalu, pomidoru padazo ir pan...jei jus kitaip tai gal del to tiek daznai ir reikia keisti...Tiesa dar prisiminiau bajeri, kad kolegai bosistui, net bosui d'adario stygos trukinejo gal ne po savaites, gal biski ilgiau laike,bet... taip, kad neaiskinkit man, mol kreivai grajinam...

Raimondas Rozenbergas
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
jumbas (IP Logged)
May 22, 2005 02:43PM

hmmmm :) ash ishvis stygas pakeiciu visas ishkart ne del to kad trukinet pradeda o siaip nusishlifuoja. Bet iki pat ju "nuemimo nuo kryziaus" islieka svarios ir slidzios. O kada styga paskutini karta buvau grojimo metu nutraukes per paskutinius 13 metu tai net nelabai pamenu. Aisku buvo nutruke. Gal mano maniera tokia grojimo "gejishka" kad ash net 8-38 numberiaus nenutraukiu:)
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
suspect (IP Logged)
May 23, 2005 09:33PM

Kolega turi Gibson Les paul Specia-nesveikai trukineja stygos. Pasirodo labai astrus bridzo krastai.Ar nieko nenutiks,jei paapvalins briaunas?
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
suspect (IP Logged)
May 23, 2005 09:33PM

Kolega turi Gibson Les paul Specia-nesveikai trukineja stygos. Pasirodo labai astrus bridzo krastai.Ar nieko nenutiks,jei paapvalins briaunas?
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
suspect (IP Logged)
May 23, 2005 09:33PM

Kolega turi Gibson Les paul Specia-nesveikai trukineja stygos. Pasirodo labai astrus bridzo krastai.Ar nieko nenutiks,jei paapvalins briaunas?
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Edga (IP Logged)
May 23, 2005 11:00PM

Nieko
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Edga (IP Logged)
May 23, 2005 11:00PM

Nieko
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Edga (IP Logged)
May 23, 2005 11:00PM

Nieko
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
suspect (IP Logged)
May 24, 2005 12:09AM

Labai juokiga.Problemos su internetu :P
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
pablito (IP Logged)
May 24, 2005 09:33AM

o as tai d'Addarrio naudoju visa gyvenima, ir nieko geresnio (isskyrus elixir) taip ir neradau. bandziau ir dean markley, ir rotosound, ir yamaha, ne per seniausiai kokias tai lietuvishkas crossroad (atrodo, taip vadinasi) pabandziau, nes tuo metu nebuvo reikiamo numerio d'Addario. o siaip tikrai nesiskundziu nei trukinejimu, nei blogu skambesiu. skamba gerai, svarbu tik priziuret tas stygas. nuvalyt po repeticiju, koncu ir siaip pasigrojimu. nes jos ir trukineja, kai buna aprudijusios, lipnios bei visaip kitaip pirshtukamas atlikus sarvo darba, o rankytems nepasirupinus to darbo padariniu likvidavimu ;) ir trukinejimas tai dazniausiai nuo gitaros priklauso. kazkada turejau diamant'a, tai jobtvajmat, kaip trukinedavo. esu megejas skaudziai drozhti per stygas, bet kazkaip vat su normaliu instrumentu netrukineja beveik visai stygos..
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
lasaZ (IP Logged)
May 24, 2005 10:01AM

na, man tai trūkinėja tik atskirai pirktos stygos, tos kur komplekte laiko pakenčiamai...
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Kandizijauskis (IP Logged)
May 24, 2005 10:13AM

o vat neseniai užsidėjau vienus iš mėgiamų Dean Markley Blue Steel (pirktos pas mus)... nu tai nežinau, jau toks šūds pasitaikė, kad baisu. Derėjimo nelaiko nors tu ką, o ir skamba kažkaip ne taip :). Atrodo susiderini su tiuneriu, viskas lyg ir normaliai - perbrauki porą akordų, jau girdi gaidis kažkur gieda. Kiek parsiveždavau ar parveždavo iš užsienio, tai viskas būdavo ore ir labai smagios stygos, ale ar čia mėnulio fazė pasikeitė ar tiesiog brokavotos pasitaikė, velniai žino :) dvi savaites kankinuos, tuoj mesiu aš jas lauk.
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Rimas (IP Logged)
May 24, 2005 11:49AM

Naudoju Rotosound ir dar nei kart styga nei viena netrūko.

O man aktualesnis kitas klausimas, susijęs su tuo, kad stygos trina ladus. Ypatingai grojant tokiu stiliumi kokiu groju aš:)
Norėjau paklausti kokios stygos mažiau gadina ladus? O kokios daugiau?
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Ash (IP Logged)
May 24, 2005 12:02PM

Nenutiks... :)
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Edvardas (IP Logged)
May 24, 2005 12:10PM

Nezinau tokio dalyko, kad kazkurios labiau gadintu nei kitos. Man atrodo tai nuo ladu kokybes priklauso, is kokio lydinio jos padarytos. As esu pats ladus pasikeites, tai pirkau belaruskinius uz 25lt komplekta. Tai tas lydinys kaip nekeistalyg normalus yra. Bet reikejo daug mazinti ladus, nes buvo stori zveriskai. Siaip gal pabandyk nusipirkti slifuotas stygas, kuriu pavirsius lygus. Pirkau neseniai uz 40lt, na ir patenkintas jomis, bet ne del tos priezasties staciau. Siaip idomu buvo. Fainos, lygios, darant slide nera to uzimo kai pirstas braukiasi per apvijas. :)
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
pablito (IP Logged)
May 24, 2005 12:38PM

del ladu gadinimo tai dazniausiai buna kaltos nepriziuretos ir apsineshusios stygos. jeigu pastebejote, tai ju nepriziurint jos aprudija mazumele. o su aprudijusiu daiktu trint ladus visai kitas reikalas nei su naujom stygom. faktishkai tas pats, kaip kad su dilte tarkuotum. aisku, dishovu gitaru dishovi ladai bilekokiu atveju greiciau sudyla.
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
To Pablito (IP Logged)
May 24, 2005 02:50PM

Gal pazysti Florinda Donner Grou, arba Abelar Taisha?
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
pablito (IP Logged)
May 24, 2005 10:33PM

kas tie?
Sorry, only registered users may post in this forum.