midiaudio logo

GITARISTAI HELP

NONAME (IP Logged)
May 25, 2005 11:48AM

SVX GAL KAS GALI PATARTI AR IMANOMA GAUTI KOKIA TEORIJA KAIP PRADETI MOKYTIS GROTI GITARA AR BE "MOKAMU PAMOKU" IEKO NEISEIS
Re: GITARISTAI HELP
px (IP Logged)
May 25, 2005 12:07PM

aisq ka iseis ir be pinigu kisimo i pamokas.pasiziurek kaip tablaturas suprasti(skaityti), man tiek uzteko pilnai.nu o toliau tai viskas savaime riedis:)
Re: GITARISTAI HELP
Edvardas (IP Logged)
May 25, 2005 02:36PM

Pikr rusiska samouciteliu "Gitara dlia ciajnikov". Knygos pavadinimas pagal jos turini yra tikrai labai kuklus, nes knyga gerai ir aiskiai parasyta, kainavo man kai pirkau 5.50lt, o jai priedo galima parsisiusti is interneto grojimo pamokas wma formate. Paziurek saite www.dialektika.ru, pamatysi kaip atrodo, o Vilniuj nuejes i knygyna, kuris randasi uz gelezinkelio stoies, salia parduotuves Saulute, ten gal dar ja rasi. Jei ne, nueik i knygyna Russkaja kniga, randasi Rudininku gatvej, netoli Siuolaikinio Meno Centro. Ten irgi visokiu knygu yra, jei dar nepardave. Buvau uzsakes, tai atveze 8 knygas, ir su CD. tik kainuoja jos ten 17.50. Vadinas "Rok i solo na elektro gitare"(4 knygos su CD), "muzikalnoje i aplikaturnoje mislenije gitarista".

Kazkada blin pats ieskojau, tai dvi dienas praradau vaiksciodamas po knygynus ir ieskodamas...
Re: GITARISTAI HELP
Edvardas (IP Logged)
May 25, 2005 02:38PM

Stai tikslus knygos adresas inete
http://www.dialektika.com/books/5-8459-0815-9.html
Re: GITARISTAI HELP
NONAME (IP Logged)
May 26, 2005 09:21AM

labai dekui tikrai daug padejot :)
Sorry, only registered users may post in this forum.