midiaudio logo

GODIN vartotojai atsiliepkit !

RimantaS (IP Logged)
May 31, 2005 01:04PM

Kas turit ką nors iš Perfomance ar Signature (oho!) serijos, pasidalinkit įspūdžiais. Domina tembrinės chrakteristikos, lyginant su Fender ir Gibson tipo instrumentais, akustinės gitaros imitavimo kokybė, kaina, kurią mokėjot ir pan. Ačiū.
Re: GODIN vartotojai atsiliepkit !
mutabor (IP Logged)
May 31, 2005 02:12PM

godin flatfive x turi mano kolega
pasuk jam 8 671 74299
Re: GODIN vartotojai atsiliepkit !
RimantaS (IP Logged)
May 31, 2005 03:59PM

Ačiū MUTABOR. Paskambinau, pakalbėjau ir į galvą įsidėjau :) Tik šis modelis man per brangus ir truputį ne toks kokio reikia. Galvoju rinktis iš Solidac arba xtSA, tai jei kas vartojat, parašykit. Nors domina ir visi kiti bendro pobūdžio atsiliepimai apie Godin aplamai.
Re: GODIN vartotojai atsiliepkit !
okodel (IP Logged)
May 31, 2005 07:31PM

linkeciau pameginti musicman silhouette su piezu
Re: GODIN vartotojai atsiliepkit !
RimantaS (IP Logged)
May 31, 2005 08:17PM

2 okodel Ačiū už linkėjimus, o kur argumentai? Jei pagal 1-oje mano žinutėje surašytus kriterijus pranoktų, tai tada būtų galima ir pagalvoti. Šiaip ar taip po forumus pasidairysiu, ką apie ją viso pasaulio gitaros proletarai mano. :)
Re: GODIN vartotojai atsiliepkit !
Albertas (IP Logged)
June 01, 2005 01:38PM

Pats bandziau GODIN tik parduotuveje. Mano atsiliepimas butu TIKRAI GERAI.
Re: GODIN vartotojai atsiliepkit !
RimantaS (IP Logged)
June 02, 2005 10:22AM

Na, ką. Štai jau ir turiu Godin Solidac. :) Man tokios gitaros ir reikėjo. Patogu, kai turi Fender Stratocaster + Gibson LP + Martin D-28 all-in-one :) Aišku, nesupraskite to paraidžiui, bet instrumentas universalus ir tikrai neblogas. Kas muzikuojat toje mainstreaminėje terpėje tarp džiazo ir metalo, tikrai rekomenduočiau. Na, o džiazmenams ir metalistams reikėtų pasiieškoti kitokios. - IMHO -
Sorry, only registered users may post in this forum.