midiaudio logo

tuningas

porke (IP Logged)
June 20, 2005 05:36PM

sveiki. as turiu akustine gitara pirkta uz 200 lt. dabar man ji jau susidevejo, todel kaip manote, ar verta ja gerinti ( uzdeti geresnes stygas ir pan ) . kuom butu galima ja patobulinti kad geriau laikytu ir skambetu?
Re: tuningas
jounas (IP Logged)
June 20, 2005 06:49PM

stygas reikia keisti bet kokiai gitarai nepriklausomai nuo gitaros kainos.kad geriau skambetu tai nzn ka ir pasakyt,ziurint kaip susidevejo,gal tau geriau nusipirkt tokia pacia uz 200Lt:)))))
Re: tuningas
Kandizijauskis (IP Logged)
June 20, 2005 10:27PM

jo..... manau, kad reikia pirkti dar vieną gitarą. už 200 lt ir grot tol, kol susidėvės stygos. Tada vėl pirkt už 200 lt gitarą. Ir taip toliau.

Prisimink visam laikui - stygos ant gitaros yra kaip benzinas mašinai. Tai greičiausiai susidėvintis elementas. Jei groji kasdien ir ilgai, keisk kas savaitę-dvi, jei nori, kad laikytų derėjimą ir skambėjimą.
Bet iš kur tokių atsiranda.. a? :) man tai net rankos nusvyra išgirdus tokius išsireiškimus. Vienžo, stygos ne karvę kainuoja (20-30 lt komplektas), gali keist kas du-tris mėnesius, jei jau ant alaus daugiau išleidi ir stygom nelieka :)
Re: tuningas
Edga (IP Logged)
June 20, 2005 10:48PM

Alus...
Re: tuningas
porke (IP Logged)
June 21, 2005 06:10PM

taciau ar varta man ja gerinti? ar geriau nusipirkt gersene uz kokius 400 ?
suprantu kad elektrines gitaros gerinimui ten daug ka galima pakeisti. o akustinei? tik stygas ir viskas?
Re: tuningas
Good-Boy (IP Logged)
June 21, 2005 06:31PM

As tai tau tikraj patarciau pirkt nauja bent uz 400-500 Lt , tai bent jau pasidziaugsi. O su tokiais "tiuningawimais" tai nelabai ka pakeisi.
Sawo akustinei as tik pakeiciu stygas ir siaip priziuriu, daugiau neatsimenu kad buciau ka dares.
Sorry, only registered users may post in this forum.