midiaudio logo
Re: Jūsų pedalboardas
gusmanas (IP Logged)
July 03, 2011 07:36PM

Dariau kabeliukus pedalam su Klotz laidu ir Neutrik jackais (visame pedalboarde ir ilgesni ir trumpesni, dalis efektu loope, dalis ne). Ir garsas buvo per duslus ypac grojant clean'a. Tada pakeiciau viska i Goerge L's ir viskas super, skamba labai graziai. Nzn gal pasitaike brokuotas kabelis, bet jis man visiskai nepatiko. Dar bandziau Mogami, tai garsas zymiai geresnis nei Klotz, bet neprilygsta Goerge L's. Aisku cia tik mano nuomone.
Re: Jūsų pedalboardas
stratlt (IP Logged)
July 03, 2011 07:38PM

gusmanas Wrote:
-------------------------------------------------------
> Dariau kabeliukus pedalam su Klotz laidu ir
> Neutrik jackais (visame pedalboarde ir ilgesni ir
> trumpesni, dalis efektu loope, dalis ne). Ir
> garsas buvo per duslus ypac grojant clean'a. Tada
> pakeiciau viska i Goerge L's ir viskas super,
> skamba labai graziai. Nzn gal pasitaike brokuotas
> kabelis, bet jis man visiskai nepatiko. Dar
> bandziau Mogami, tai garsas zymiai geresnis nei
> Klotz, bet neprilygsta Goerge L's. Aisku cia tik
> mano nuomone.

Kolega, neegzistuoja Klotz kabelis, yra Klotz KABELIAI. Nereikėjo iš pigiausio darytis.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Jūsų pedalboardas
gusmanas (IP Logged)
July 03, 2011 07:42PM

Tas tiesa, naudojau toki kabeli: Klotz GY107SW.
Re: Jūsų pedalboardas
stratlt (IP Logged)
July 03, 2011 08:04PM

gusmanas Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tas tiesa, naudojau toki kabeli: Klotz GY107SW.

Tai nera pats blogiausias kabelis, atvirksciai. Cia La Grunge, arba pagal naują Klotz numeracija Klotz AC110SW.
Mano kolegos darė bandymą, ir Mogami pigiausias kabeliukas jam pralaimėjo. Tiesa, tame testavime nedalyvavau ir pats naudoju Mogami, pigiausia...
Teste dalyvavo "Bulk" kabeliai, o brangios serijos Mogami Europoje pardavinėjami tik gamykloje sulituoti. Mat japonų reikalavimai tokie kad turi imti minimum 10 kilometrų šio kabelio, o jis pakankamai brangus. Tai nelituoto, "bulk" iš jų perka tik vienas dyleris pasaulyje, kompanija iš USA.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Jūsų pedalboardas
kwlw (IP Logged)
July 03, 2011 08:07PM

Kazkodel manau, kad tu ta kabeli arba uzhlauzhei per dideliu kampu, arba ka nors privelei su lydmetaliu. Nes tai ka tu sakai, tai arba didele kabelio "beganti" varzha, arba trumpina kazkur, arba didelis talpumas. Nei vieno - nei kito su tuo pachiu kabeliu nepastebejau. Nesakau kad tas klotz'as yra pasaulio stebuklas, bet tai tiesiog paprastas kokybishkas laidas, ir normaliomis salygomis (nenaudojant kilometru ilgiais) - garso formavime ypatingai dalyvauti neturetu.

Tiesa su lagranzhu - gamintojas neleidzhia (akivaizdu pachiupinejus) GY107SW uzhlauzhti stachiais kampais. Kabeli galima elementariai sulauzhyti. Dar viena populiari klaida - signalinis laidininkas kartais turi kontakta (nes priesh lituojant blogai nuvalyta) su angliniu plastiku kuris yra sujungtas su ekranu. Rezultatas - aukshti dazhniai pafiltruojami.

Beje, Goerge L's - pats litavai, ar naudojai gamyklinius, jau pagamintus laidus? Ir dar - gali buti kad tavo koks nors ish pedalbordo elementu nera normaliai funkcionuojantis ir kraipo garsa priklausomai nuo talpumo iejime. T.y. negerai veikiantis pedalas + kabelio nukrypimas (nors ir normos ribose) = fignia.

Sau



Edited 1 time(s). Last edit at 07/03/2011 08:09PM by kwlw.
Re: Jūsų pedalboardas
gusmanas (IP Logged)
July 03, 2011 08:30PM

Goegle L's litavau pats irgi su jackais neutrik. Paskui lyginau ilgesnius kabelio gabalus su analogiskais L's (kurie eina i FX loopa) ir skambejo skaidriau. As pats nezinau kodel taip, atsiliepimai Lagranzo geri (del to ir pirkau pradzioj), gal tikrai kur kabelis luzes buvo ar koks brokuotas pasitaike.
Re: Jūsų pedalboardas
Mindaks (IP Logged)
September 28, 2011 04:24PM

stratlt Wrote:
-------------------------------------------------------
> Paimi Klotz kabeliuko, Neutrik kampinius Jackus,
> nueini pas mūsų Lauryną ir sulituoja (jei pats
> tingi).


panašiai ir padariau. kai paskutinį kartą lankiausi pas jus (midiaudio parduotuvėje kaune), robertai, paklausėte, kam man tie 20 vnt. neutrik kampinių džekų, kuriuos tada nupirkau. jums padėka už padarytą gerą kainą ir vaizdas, kaip dabar atrodo mano pedalų dėžė. trūksta tik tremolo bei padoresnio srovės šaltinio.

[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?6,file=2058[/img]
Re: Jūsų pedalboardas
laurynas.lt (IP Logged)
September 28, 2011 08:53PM

Tai kam man pardavei TR2? :D
Re: Jūsų pedalboardas
Mindaks (IP Logged)
September 28, 2011 09:06PM

laurynas.lt Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tai kam man pardavei TR2? :D


kaip parduodamas sakiau, kad man nepatiko tai kaip TR2 bendrauja su kitais mano pedalais :D be to, buvo įnoringas maitinimo klausimu. todėl ir teko parduoti. :)
Re: Jūsų pedalboardas
ebas (IP Logged)
September 28, 2011 09:09PM

laurynas.lt Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tai kam man pardavei TR2? :D
Nes Jam pagamins "CUSTOM" maitbloki;)
Re: Jūsų pedalboardas
laurynas.lt (IP Logged)
September 28, 2011 10:00PM

"Nes Jam pagamins "CUSTOM" maitbloki"

Su tremolo funcija?
Re: Jūsų pedalboardas
Mindaks (IP Logged)
September 28, 2011 10:34PM

laurynas.lt Wrote:
-------------------------------------------------------
> "Nes Jam pagamins "CUSTOM" maitbloki"
>
> Su tremolo funcija?


būtų įdomu :D manau, turėta mintyje, kad čia mano pasakymas 'įnoringas maitinimo klausimu' sukėlė tokias asociacijas, jog custom maitinimo gamintojai tiesiog man pasiūlė geriau parduoti tą tr2 nei bandyti sugalvoti, kaip užmaitinti tą įnoringąjį tremolo. turiu nuvilti. anaiptol, pardaviau tr2 dėl dabar turimo maitinimo įnoringumo ir vedinas asmeninių paskatų. :) bei norėdamas kažko kito gamybos tremolo pedaliuko.
Re: Jūsų pedalboardas
laurynas.lt (IP Logged)
September 28, 2011 10:40PM

Bet tai TR2 neima daugiau 20ma.
Re: Jūsų pedalboardas
Mindaks (IP Logged)
September 28, 2011 10:58PM

laurynas.lt Wrote:
-------------------------------------------------------
> Bet tai TR2 neima daugiau 20ma.


bet čia ir paradoksas. jis valgė baterijas greičiau nei panašią ir didesnę srovę imantys distortion pedalai. draugavo tik su vienu mano turimu maitinimo blokeliu, kuris kitiems mano turimiems pedalams sukeldavo pikto bičių avilio efektą. dėl šitų priežasčių ir pardaviau. buvo gaila skirtis... be viso šito, dar ir atliekamos valiutos trūko kitiems žaislams. beje, kaip pačiam reikalai su šituo pedalu? :)
Re: Jūsų pedalboardas
laurynas.lt (IP Logged)
September 28, 2011 11:02PM

Hm, keista, nes jokių tokių problemų man nekelia :) Naudoju savadarbį maitinimą arba kartais BOSS blokelį.
Re: Jūsų pedalboardas
Mindaks (IP Logged)
February 27, 2012 11:52PM

ar kas nors bandėt pedalus prie pedalbordo prilipint ne velcro, bet šita juosta?

[img]http://www.3m.com/product/images/Dual-Lock-300.jpg[/img]

3M dual lock. ir kur jos yra pirkti? kol kas mano paieškos atvedė tik pas HELIOPOLĮ. daviau jiems užklausą dėl kainų.
Re: Jūsų pedalboardas
kwlw (IP Logged)
February 28, 2012 07:41AM

Nezhinau, man tai ji tokia grubi. Tie kabliukai gana stambus ta prasme (turiu po ranka kaip tik gabaliuka). O kuo blogai velcro?

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it
Re: Jūsų pedalboardas
Mindaks (IP Logged)
February 28, 2012 08:47AM

kwlw Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nezhinau, man tai ji tokia grubi. Tie kabliukai
> gana stambus ta prasme (turiu po ranka kaip tik
> gabaliuka). O kuo blogai velcro?
>
> Sau


mano dabartinė turima velcro, kurią pirkau iš vienos siūlų parduotuvės šiauliuose, normaliai nesukabina kai kurių pedalų. kai kurie aparatai prikimba tvirtai, nepajudinsi. bet kai kurie linkę nulakstyti, jeigu paimu pedalbordą neštis arba pastatau statmenai. ir kalbu ne apie wha pedal, kurie sveria. net mažesni lengvo aliuminio pedaliukai neatsilaiko. gal reikia kažkaip specifiškai juos tvirtinti: dabar paprastai suklijuoju kelias minkštas juostas vertikaliai viena šalia kitos, ant pedaliukų užklijuoju kabliukų juostą horizontaliai, dvi tris juostas pagal pedaliuko dydį. kartais taip sukimba. kartais atsiklijuoja net pati juosta nuo pedalborodo (netvirtas klijų pagrindas). šiauliuose tai kol kas vienintelė juoda tokia dvipusė lipni velcro juosta. dar buvau radęs baltos, bet balta labai ryškiai matosi. kokie būtų patarimai? :S
Re: Jūsų pedalboardas
gusmanas (IP Logged)
February 28, 2012 07:17PM

Bandyk kokia kita velcro juosta. As kazkokia pirkau ebajuje, tai taip pedaliukus sukabino neejo net atplesti. Tiesa paskui tie klijai praktiskai nebenusiplove :)
Re: Jūsų pedalboardas
Mindaks (IP Logged)
February 28, 2012 07:41PM

kokia maždaug kaina tos juostos buvo? :) nes dabar tai gal 5 lt už metrą. turbūt reikia nepagailėti daugiau pamokėti?

dar girdėjau, yra kažkokie silikoniniai skaidrūs klijai GE Household Glue.
sukabina bet kokius paviršius ir reikalui esant, nusivalo nepalikdami dėmių.
Re: Jūsų pedalboardas
gusmanas (IP Logged)
March 05, 2012 09:39AM

Kazkas tokio pagal kaina ir ilgi.

http://www.ebay.com/itm/1-Black-Self-Adhesive-Velcro-Hook-and-Loop-Tape-5y-/150601888093?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item231092715d#ht_874wt_905

O šiaip tai nusiplove tik tirpiklio reikejo nepagaileti :)
Sorry, only registered users may post in this forum.