midiaudio logo

Patarkit, kokia bosine gitara imti

vilimasgecas (IP Logged)
January 28, 2012 03:52PM

Sveiki, noriu pirkti bosine gitara tik nezinau kokia rinktis. Kaina butu apie 1000 lt. Ja naudociau tik aranzuociu darymui (nezinau ar tai svarbu) :)

Parduotuvese man siule tokius variantus, ka galetumet apie siuos modelius pasakyti, ir kuri geriau pasirinkti, o gal dar kokiu kitokiu modeliu pasiulytumet.

Kitas dalykas, stygos. Noriu pirkti Elixir , tik kokio storio jas imti, geriau storesnes ar plonesnes?

[url=http://www.muzikosfaktorius.com/info.php?lng=lt&cur=ltl&ids=4491]1[/url] CORT T-34
[url=http://www.muzikosfaktorius.com/info.php?lng=lt&cur=ltl&ids=923]2[/url] CORT C-4H ARTISAN
[url=http://www.muzikosfaktorius.com/info.php?lng=lt&cur=ltl&ids=924]3[/url] CORT C-4Z ARTISAN
[url=http://www.muzikosfaktorius.com/info.php?lng=lt&cur=ltl&ids=960]4[/url] YAMAHA RBX-374



Edited 2 time(s). Last edit at 01/28/2012 04:03PM by vilimasgecas.
Re: Patarkit, kokia bosine gitara imti
ilmis (IP Logged)
January 28, 2012 07:04PM

nepirk elixir ;)
Re: Patarkit, kokia bosine gitara imti
vilimasgecas (IP Logged)
January 28, 2012 07:15PM

O kas su jomis blogai?
Re: Patarkit, kokia bosine gitara imti
ilmis (IP Logged)
January 28, 2012 08:15PM

ai nu čia skonio reikalas, bet jos coated, o aš nekenčiu coated stygų, naudos 0 o minusų pilna
Re: Patarkit, kokia bosine gitara imti
Mobiless (IP Logged)
January 28, 2012 10:07PM

cort malkos, o yamaha.. yamaha yra yamaha, gal ir tiks tau, ką čia žinai

squier šiaip labai geri bosai, kaip už savo kainą, bet aranžuotėm neaišku ar tau reik tokio. :)

http://www.midiaudio.com/product/squier-std-jazz-bass-rw-antique-burst-bosin%C4%97-gitara

o su elixirais nieko blogo nematau, geros, brangios, ilgai laikančios stygos.



Edited 1 time(s). Last edit at 01/28/2012 10:08PM by Mobiless.
Re: Patarkit, kokia bosine gitara imti
Giga (IP Logged)
January 29, 2012 02:40AM

Atsiprašau, nelabai suprantu klausimo. Jei aranžuotes daryti, tai gitara nelabai reikalinga - galima kuo puikiausiai betkokiu klavišu tą užduotį išspręsti. Jei su klavišu nesutariama ir reikia pasižiūrėti kur kokią natą paspausti, tai galima bet kokia gitara (pvz. akustine) tai padaryti (kad ir be 1-mos ir 2-tros stygos...) Jei vistik reikia boso, kam toks brangus ir su brangiom stygom??? 200-300LT ir aranžuoji sau.
Jeigu bosas bus naudojamas dar ir pagrojimui, tai atmetus aukščiau minėtas cort "malkas", iš duotų variantų, mano nuomone labiausiai tiktų yamaha su normaliom stygom.



Edited 1 time(s). Last edit at 01/29/2012 02:48AM by Giga.
Re: Patarkit, kokia bosine gitara imti
vilimasgecas (IP Logged)
January 30, 2012 02:43PM

Na zinoma ne kiekvienai dainai reikalingas gyvas bosas, bet buna kai jo ir reikia del gyvumo.
Na o pirkti pigaus boso nesinori, buvau pasiemes pabandymui pigu bosa, tai nepatiko, pameginau parduotuveje YAMAHA bosa, tai patiko. Cort nemeginau, todel ir klausiau kuris variantas geresnis. Nors muzikos faktoriuje Cort gyre, aceit naujiena sie modeliai.
Re: Patarkit, kokia bosine gitara imti
angelwebzine (IP Logged)
January 30, 2012 02:53PM

Nezinau per kuria vieta ten Cortai malkos. Teko groti su 5stygiu ARTISAN serijos bosu - ziauriai patiko.
Re: Patarkit, kokia bosine gitara imti
Faithless (IP Logged)
February 09, 2012 11:30PM

Aš irgi nedrįsčiau sakyti, kad Cort'ai yra malkos.
Anyway, už tokią sumą žiūrėčiau kokį Jazz Bass'ą - kaip pvz Squier ar Vintage, kuriuos turi Midiaudio, by the way.

Dėl to 'ne pigaus' boso - na, atvirai kalbant, iš 1000lt NAUJO instrumento iš parduotuvės kaži kokios kokybės nereiktų tikėtis - imant tą patį Squerį - kad jis išties suskambėtų kaip 'brangus' instrumentas, mano nuomone į jį dar reiktų investuoti keičiant kai kurias dalis (bridžą, nuėmėjus), kas siektų ~500lt ar netgi ir daugiau, tačiau, kita vertus, jei norite rezultato už 1000lt, Squier, mano galva, būtų pasirinkimas Nr.1 ;)


Beje, norėčiau kolegos Ilmio (beje, kaip suprantu, grojančio gitara, ne bosu? ;) ) paklausti kokie gi ten minusai Elexir stygų?
Ir apskritai, ar esate bandęs BOSINES Elexiro stygas?
Juolab, kad jei kalbate iš gitarinių stygų praktikos - taip, esu girdėjęs, jog tas 'coatingas' gitaros stygas daro gan 'slidžias' ir jomis būna sudėtinga groti, tačiau tai ne itin galioja žymiai stambesnėms bosinėms stygoms.

O naudos pilna - žymiai ilgiau laikosi 'švarus' ir šviesus tonas, nei kitų gamintojų stygų (netgi už DR, kurie naudoja panašią coatingo technologiją), stygos ITIN švelnios, ko pasekoje žymiai maloniau groti, ir neraižomi pirštai - esu išbandęs ne vieną brandą, ir iš roundwound stygų nieko panašaus nesu radęs.

Kad tas coatingas prideda kažkokį garsinį 'prieskonį' - čia jau labai subjektyvi nuomonė, kurią vėlgi girdėjau iš gitaristų, kurie nelabai susidūrę su bosais, taigi..... ;)

_______________________________________
[size=x-medium]
Mayones Jabba 5
Moog Little Phatty
GK & Aguilar amplification
Comfort Strapp
Elixir Nanoweb Strings
[/size]

[color=#FF0000]PARDUODAMI:[/color]

[url=http://forum.midiaudio.com/read.php?3,215982]TC Electronic RS112 bass cab - 699lt[/url]
[url=http://forum.midiaudio.com/read.php?3,215601]Cort GB75 Bass ir Gallien Krueger 600w bass cabinet[/url]



Edited 1 time(s). Last edit at 02/09/2012 11:34PM by Faithless.
Re: Patarkit, kokia bosine gitara imti
ilmis (IP Logged)
February 10, 2012 12:28AM

Faithless Wrote:
-------------------------------------------------------
> Aš irgi nedrįsčiau sakyti, kad Cort'ai yra
> malkos.
> Anyway, už tokią sumą žiūrėčiau kokį Jazz Bass'ą -
> kaip pvz Squier ar Vintage, kuriuos turi
> Midiaudio, by the way.
>
> Dėl to 'ne pigaus' boso - na, atvirai kalbant, iš
> 1000lt NAUJO instrumento iš parduotuvės kaži
> kokios kokybės nereiktų tikėtis - imant tą patį
> Squerį - kad jis išties suskambėtų kaip 'brangus'
> instrumentas, mano nuomone į jį dar reiktų
> investuoti keičiant kai kurias dalis (bridžą,
> nuėmėjus), kas siektų ~500lt ar netgi ir daugiau,
> tačiau, kita vertus, jei norite rezultato už
> 1000lt, Squier, mano galva, būtų pasirinkimas Nr.1
> ;)
>
>
> Beje, norėčiau kolegos Ilmio (beje, kaip suprantu,
> grojančio gitara, ne bosu? ;) ) paklausti kokie gi
> ten minusai Elexir stygų?
> Ir apskritai, ar esate bandęs BOSINES Elexiro
> stygas?
> Juolab, kad jei kalbate iš gitarinių stygų
> praktikos - taip, esu girdėjęs, jog tas
> 'coatingas' gitaros stygas daro gan 'slidžias' ir
> jomis būna sudėtinga groti, tačiau tai ne itin
> galioja žymiai stambesnėms bosinėms stygoms.
>
> O naudos pilna - žymiai ilgiau laikosi 'švarus' ir
> šviesus tonas, nei kitų gamintojų stygų (netgi už
> DR, kurie naudoja panašią coatingo technologiją),
> stygos ITIN švelnios, ko pasekoje žymiai maloniau
> groti, ir neraižomi pirštai - esu išbandęs ne
> vieną brandą, ir iš roundwound stygų nieko
> panašaus nesu radęs.
>
> Kad tas coatingas prideda kažkokį garsinį
> 'prieskonį' - čia jau labai subjektyvi nuomonė,
> kurią vėlgi girdėjau iš gitaristų, kurie nelabai
> susidūrę su bosais, taigi..... ;)

Gal Jūs, kolega, ir teisus... Į šitą klausimą žiūrėjau labiau iš gitarinės pusės nei iš bosinės, nors pabarškinu ir bosą, kai yra galimybė, kas liečias stygas (vėl gi iš gitarinės pusės) esu pirkęs elixirus 2 kartus, daugiau gyvenime nepirksiu, stygos "numirė" labai greit, daug greičiau nei paprastos necoated stygos, ilgalaikiškumas pasireiškė nebent tuo kad nekorodavo, bet nepatiko su jom realiai viskas, feelas kažkoks keistas, pradėjo "pleiskanoti" gan greit, kad ir naujos, katik uždėtos neskambėjo taip gerai, kaip paprastos stygos (mano ausim) ir ant elektrinės gitaros tikrai girdėjosi prieskambis kažkoks, akustinei gal ne taip aiškiai, bet jas uždėjus skambėjo kaip kokios daddario skamba po 2 sav naudojimo, na žodžiu elixirais esu tikrai nusivylęs, pagal mane vienintelis dalykas dėl ko jos parsiduoda palygint ok, tai protingas marketingas, bet realiai aš geriau pakeičiu 3 setus stygų, nei perku 1 elixirą, pagrindiniai principai turėtų galiot ir bosinėm stygom, nors ką aš žinau gal ir ne
Sorry, only registered users may post in this forum.