midiaudio logo

Problema su ladais

kriscius (IP Logged)
February 06, 2012 07:56PM

Sveiki. Taigi problema tokia atsirado. Pastebejau, kad virsutiniuose laduose plonosios e stygos kazkas negero darosi. Spaudziant 13 lada skamba 14 lado nata, nebent labai stipriai spaudziu, tada skamba gera nata. Taip pat 12 lada uzspaudus labai birzga ir vos virpa styga. Bendinant irgi birzga, mazdaug nuo 8 lado iki 17. Kas cia galetu but? Tas pats darosi ir G stygoj tik 14-15 laduose. Gitara elektro-akustine, Hohner GE850E.
Re: Problema su ladais
stratlt (IP Logged)
February 06, 2012 08:06PM

kriscius Wrote:
-------------------------------------------------------
> Sveiki. Taigi problema tokia atsirado. Pastebejau,
> kad virsutiniuose laduose plonosios e stygos
> kazkas negero darosi. Spaudziant 13 lada skamba 14
> lado nata, nebent labai stipriai spaudziu, tada
> skamba gera nata. Taip pat 12 lada uzspaudus labai
> birzga ir vos virpa styga. Bendinant irgi birzga,
> mazdaug nuo 8 lado iki 17. Kas cia galetu but? Tas
> pats darosi ir G stygoj tik 14-15 laduose. Gitara
> elektro-akustine, Hohner GE850E.


Eilinis pavyzdys kaip perdžiūva instrumentas, kuris priedo pagamintas iš žalio medžio.
Žmonės, kad taip neatsitiktų reikia prižiūrėti instrumentą. Bute turi būti ne mažiau kaip 40% dregnumo kad taip neatsitiktų. O per šildymo sezoną dregmė kartais nukrenta iki 15%. Aš taip pat nuo to kenčiu.
Pastoviai šlapias skuduras ant radiatoriaus, kibiras su vandeniu, laikas nuo laiko garuojantis verdančio vandens virdulys... Juokinga? Man ne...
Galite nusipirkti drekintuva, ir sveikatai bus geriau.
Ka daryti dabar? Laukti pavasario, o po to jei neatsistatys nešti meistrui kad sutvarkytu.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Problema su ladais
ilmis (IP Logged)
February 06, 2012 09:00PM

pas mane saugantis nuo sausros panašios priemonės kaip pas Robertą, skuduras ant radiatoriaus, bliudas vandens kampe, dėgna kempinė maišelyje su pribadytom skylėm hardkeise ir tokia pat kempinė akustinės viduje, kol kas viskas norm
Re: Problema su ladais
marshall (IP Logged)
February 06, 2012 09:57PM

O bananai dar neauga tose atograzose?
Re: Problema su ladais
TNTguy (IP Logged)
February 06, 2012 10:12PM

Prigasdinot, reikia ir man stiklaini pasistatyti :/
Re: Problema su ladais
stratlt (IP Logged)
February 06, 2012 10:18PM

marshall Wrote:
-------------------------------------------------------
> O bananai dar neauga tose atograzose?

na, Tau matyt neteko akyse matyti kaip gitaros deka sprogsta nuo perdžiūvimo. Man teko... todel su savo bananais varyk pas gamtininkus.
http://www.fretnotguitarrepair.com/repair/acoustic-guitar/care.php
http://www.youtube.com/watch?v=QFFv7hQTcmk

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Problema su ladais
laurynas.lt (IP Logged)
February 07, 2012 12:08AM

Nekenčiu akvariumų, bet instrumentai jį mylį.
Re: Problema su ladais
ilmis (IP Logged)
February 07, 2012 12:40AM

Na su problemom didelėm nesusidūriau kol kas, o drėgmė ir pačiam sveika ir instrumentam, tai nematau kodėl gi ne... Ant elektrinių to nepastebėjau, bet akustinė daug geriau skamba kai pradėjau drėkint, nežinau ar čia psichoakustika ar ne. Be to neseniai įgijau gana jauną instrumentą iš raudonmedžio, o kadangi raudonmedis mėgsta "vaikščiot" o instrumentas man patinka, tai nesinori rizikuot :) Nusipirkčiau drėkintuvą, bet labai jau brangūs velniai, nors laikui bėgant turbūt reiks :)
Re: Problema su ladais
kwlw (IP Logged)
February 07, 2012 08:19AM

ilmis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nusipirkčiau drėkintuvą, bet
> labai jau brangūs velniai, nors laikui bėgant
> turbūt reiks :)

Ultragarsiniai drekintuvai nebrangus. Tachiau jie ishtashko vandeni po kambari kartu su visu geriu, kuris tame vandenyje yra. Itogo prie drekintuvo reikia dar ir dulkiu surinktuvo (elektrostatinio). Gaunasi, kad visa nakti kas nors oshia-burzgia, kas nera labai malonu. Aishku kaip isheitis yra pilti distiliuota vandeni, bet ivertinant, kad mano drekintuvas i para ishgarina apie 5-6ltr vandens - gaunasi nelabai pigu.

O tie gerieji drekintuvai su "krioklio ratais" - ne tik pakainuoja (>1000lt), bet ir gremezdai. Taip pat reikalauja reguliaraus valymo (na chia mazhesne problema uzh gabaritus).

Yra pigus variantas - ir sakychiau gana efektyvus (naudoja giminaichiai). Bet tinka tik tiems, pas ka rusishki radiatoriai ir nera vaiku ar kitokiu katinu (kam tuos kaimynus skandint) - ant radiatoriaus virshaus dedamas plastikinis lovelis skirtas gelems (speju) ir i ji kas pora dienu ipilama shalto virinto (butinai, nes kitaip prades augti kas nereik :)) vandens. Ish litro gaunasi pora cm sluoksnis, kurio pakanka porai dienu. Pakelia dregme kambaryje 10-15%. Pats matavau. Mano hiperjautri nosies gleivine reaguoja i toki drekinimo buda teigiamai. Del gitaru - nesidomejau :).

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it



Edited 1 time(s). Last edit at 02/07/2012 08:26AM by kwlw.
Re: Problema su ladais
ilmis (IP Logged)
February 07, 2012 04:10PM

na kol kas gana efektyvu ir ranksluostį šlapią padėt ant radiatoriaus, dar lašą kokio kvapaus dalyko ir kvepia skaniai kambarys ir drėgmė pas mane pastoviai laikosi 48-52%, temperatūra apie 24 C, drėgmę stengiuos reguliuot o temperatūra tiesiog tokia yra, laimingas ir aš ir instrumentai :)
Re: Problema su ladais
screwdrive (IP Logged)
February 07, 2012 06:30PM

kwlw Wrote:
> Ultragarsiniai drekintuvai nebrangus. Tachiau jie
> ishtashko vandeni po kambari kartu su visu geriu,
> kuris tame vandenyje yra. Itogo prie drekintuvo
> reikia dar ir dulkiu surinktuvo (elektrostatinio).

Na, palygint su bendra daleliu koncentracija kambario ore nuo zmogaus veiklos, daleles is vandens turetu buti labai maza dalis, del to pergyvent labai nereiketu. Nebent gyvenama itin "sterilioj" aplinkoj, kas retai pasitaiko.

Edit: Atsiprasau, tai is tiesu rimtas saleliu saltinis kambario ore. Tyrimais irodyta.



Edited 1 time(s). Last edit at 02/07/2012 06:35PM by screwdrive.
Re: Problema su ladais
kwlw (IP Logged)
February 07, 2012 06:55PM

screwdrive Wrote:
-------------------------------------------------------
> Edit: Atsiprasau, tai is tiesu rimtas saleliu
> saltinis kambario ore. Tyrimais irodyta.

Nesu tikras, kad jos zhmogui labai kenkia (palyginus stambios, plius kalkes - gana inertishkas daiktas). Bet valyt nuo ekrano, kompaktu ir pan. UZHKNISA! :)

Sau

If you scratch surface of any skill - you will find thousands of hours developing it
Sorry, only registered users may post in this forum.